Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Vēsture Dienā: Sniegs, sāls, lāstekas, smiltis, dubļi – smagā ziema Rīgas ielās © DIENA(3)

Īsts latvietis, kurš kļūst nervozs, ja no savas druvas tuvāk par kilometru redz citu latvieti, bauda ziemas burvību laukos, vērodams apsnigušus pakalnus, sarmotus kokus, zaķu pēdas sniegā un visu citu jaukumu, tomēr dzīves īstenība diemžēl ir cita – šodien lielākā daļa latviešu dzīvo pilsētās. Te nu var izjust, ka vērojums "senāk teica – ziema, tagad saka – stihija" nav radies gluži tukšā vietā bez pamata.

LVC brīdina: Uz grants autoceļiem daudzviet šķīdonis(1)

Plānojot savus braucienus, autovadītājiem ir jāņem vērā, ka pavasara atkušņa un nokrišņu laikā atsevišķos grants autoceļu posmos ir iestājies šķīdonis un tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām, brīdina VAS Latvijas Valsts ceļi.

Pēc ugunsgrēka NP Jelgavas biznesa parkā apgrūtināts darbs trīs ražotnēs

Pēc pagājušajā nedēļā NP Jelgavas biznesa parka notikušā ugunsgrēka darbs ir apgrūtināts trīs uzņēmumos, aģentūru LETA informēja parka valdes loceklis Kristaps Kučinskis. Darbs ir apgrūtināts trīs parka nomniekiem - SIA Baltic Innovation Holding, kura ražotnes teritorijā izcēlās ugunsgrēks, kā arī vēl diviem blakus esošajiem uzņēmumiem.

Rīgas dome aizņemsies 18 miljonus trīs ģimnāziju pārbūvei(5)

Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja atbalstīja aizņēmuma ņemšanu 18,89 miljonu eiro apmērā, lai nodrošinātu Rīgas Angļu ģimnāzijai, Rīgas Klasiskajai ģimnāzijai un Rīgas Zolitūdes ģimnāzijai jaunu piebūvju celtniecību, aģentūra LETA noskaidroja domē.