Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Ziņas

Visstraujāk ar Covid-19 inficēto skaits turpina augt Rīgā(9)

Pēdējā diennaktī visvairāk - deviņi - jaunatklāti Covid-19 saslimšanas gadījumi ir konstatēti Rīgā, tādējādi kopumā 324 Rīgas iedzīvotājiem ir apstiprināta saslimšana ar Covid-19, liecina Slimību kontroles un profilakses centra (SPKC) apkopotie statistikas dati.

VP brīdina par krāpnieku — medicīnisko masku un dezinfekcijas līdzekļu tirgotāju(1)

Valsts policijā (VP) ir vērsušies vairāki cietušie, kurus šā gada martā un aprīlī apkrāpusi kāda persona, kas, mēģina negodprātīgi gūt peļņu ārkārtējā situācijā. Persona sociālajā tīklā piedāvājusi iegādāties, visticamāk, neeksistējošas medicīniskās maskas, dezinfekcijas līdzekļus un citas preces. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, informē VP pārstāve Gita Gžibovska.

SPRK izsaka brīdinājumu Conexus par sertificēšanās prasību neizpildi noteiktā termiņā

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) izteikusi brīdinājumu Latvijas dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatoram AS Conexus Baltic Grid (Conexus) par sertificēšanas lēmuma neizpildi noteiktajā termiņā, informēja SPRK pārstāve Baiba Jakobsone. Vienlaikus SPRK uzdevusi kompānijai līdz 1.oktobrim nodrošināt operatora atbilstību Enerģētikas likuma prasībām.

Ārkārtējās situācijas laikā auto īpašnieks varēs pārtraukt OCTA polises darbību(2)

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā auto īpašnieks varēs pārtraukt sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas (OCTA) polises darbību, ja auto netiek izmantots, paredz ceturtdien Ministru kabineta ārkārtas sēdē atbalstītie grozījumi likumā par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību.

PTAC: Dezinfekcijas līdzekļu jomā vērojama piedāvājuma paplašināšanās un cenu stabilizēšanās

Līdz trešdienai, 8.aprīlim, Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) veiktie apsekojumi liecina, ka dezinfekcijas līdzekļu jomā ir būtiski audzis sortiments, kas veicinājis cenu stabilizēšanos un pat nelielu kritumu, bet plaša patēriņa preču jomā būtiskas cenu svārstības nav novērojamas, tāpat nav konstatētas problēmas ar kādas plaša patēriņa pārtikas preču pieejamību, portālu Diena.lv informē PTAC.