Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Trešdiena, 1. aprīlis
Dagne, Dagnis

Ziņas

Covid-19 krīzes pārvarēšanas pasākumus finansēs no valsts budžeta(12)

Covid-19 pandēmijas tiešos krīzes pārvarēšanas pasākumus pamatā finansēs no valsts budžeta, bet pēc krīzes ekonomika tiks stimulēta ar Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļiem, trešdien lēmusi finanšu ministra Jāņa Reira (JV) vadītā darba grupa uzņēmējdarbības un nodarbināto atbalstam.

Covid-19 konstatēts jau kopumā 52 pašvaldībās(15)

Parādoties jauniem ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 inficētajiem Baldones un Valkas novadā, sasirgušie jau kopumā konstatēti 52 pašvaldībās, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Autotransporta direkcija turpinās pārskatīt reģionālo autobusu reisu apjomu

Autotransporta direkcija ārkārtējās situācijas laikā turpinās pārskatīt reisu apjomu un tas, visticamāk, turpinās mainīties, šodien Latvijas pašvaldību savienības (LPS) rīkotajā videokonferencē par sabiedrisko transportu un satiksmi ārkārtējās situācijas laikā teica Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētājs Kristiāns Godiņš.

ĀM: Latvija atzinīgi vērtē Ukrainas panākumus reformu īstenošanā(5)

Otrdien, 31. martā, Ukrainas Augstākās radas pieņemtie grozījumi par lauksaimniecības zemes aprites kārtību un pirmajā lasījumā atbalstītais likuma projekts par grozījumiem banku darbības regulēšanas mehānismu uzlabošanai ir nozīmīgs solis Ukrainas ciešākas integrācijas virzienā Eiropas Savienībā (ES), teikts Latvijas Ārlietu ministrijas paziņojumā.

Dīkstāves pabalsti nepienāksies AKKA/LAA vai LaIPA autoratlīdzību saņēmējiem(1)

Lai arī valdība otrdien nolēma izmaksāt dīkstāves pabalstu pašnodarbinātajiem, autoratlīdzību saņēmējiem un mikrouzņēmumu nodokļa maksātājiem, uz šo pabalstu nevarēs pretendēt cilvēki, kuri saņem Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūras/Latvijas Autoru apvienības (AKKA/LA) vai Latvijas izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) administrētās autoratlīdzības, neatkarīgi no viņiem izmaksāto autoratlīdzību summas, šodien preses konferencē norādīja kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA).