Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

de facto: Ģirģens, ļoti iespējams, kandidēs uz LFF prezidenta amatu(1)

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) izlēmis kandidēt uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu, ziņo LTV raidījums de facto. Politiķis saka, ka nav vēl izlēmis, tomēr uzsver, ka abus amatus spēs apvienot un politiķim nekas netraucē vadīt profesionālā sporta federāciju.

No 22. novembra Latvijā iespējams neliels sals

Līdz nākamās nedēļas vidum Latvijā saglabāsies silts laiks, savukārt no 22. novembra vismaz valsts austrumu daļā gaidāms neliels, bet noturīgs sals, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Latvijā 14,5% bezdarbnieku ir ar invaliditāti(8)

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) uzskaitē septembra beigās bija reģistrēti 52 595 bezdarbnieki, no kuriem 7645 jeb 14,5% no bezdarbnieku bija cilvēki ar invaliditāti, liecina NVA publiskotie dati.

Digital Freedom Festival: Tehnoloģiskie rīki jāizmanto pozitīvas ietekmes radīšanai

No 14.- 15. novembrim Rīgā pulcējās tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un studenti no visas pasaules, kuri ikgadējā Digital Freedom Festival ietvaros dalījās ar iedvesmas stāstiem un pieredzi par to, kā tehnoloģijas ietekmē mūsu ikdienu, medijus, biznesu un vidi. Runātāji, kuri uzstājās uz festivāla galvenās - Nākotnes skatuves - vienprātīgi pauda nepieciešamību izmantot tehnoloģiju rīkus un digitālos risinājumus, lai radītu pozitīvu ietekmi gan šobrīd, gan nākamajām paaudzēm visā pasaulē.

Piektdien Latvijā dzēsti astoņi ugunsgrēki

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji saņēmuši 23 izsaukumus, taču nopietni incidenti nav reģistrēti, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.