Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -4 °C
Apmācies
Trešdiena, 29. novembris
Ignats, Virgīnija

Ziņas

Pārbaudē nav strādājuši ap 13% trauksmes sirēnu

Otrdienas rītā pārbaudē bez traucējumiem un bojājumiem nostrādājušas 138 no 159 trauksmes sirēnām, bet pārējiem ap 13% sirēnu bijuši darbības traucējumi, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Nedēļas nogalē notiks skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņš CITS BAZĀRS

Sestdien, 2. decembrī, tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notiks ikgadējais izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus “Cits Bazārs”. Tajā pašu radītas preces un oriģinālas Ziemassvētku dāvanas apmeklētājiem piedāvās 270 skolēnu mācību uzņēmumu no visas Latvijas.

Latvijā turpina snigt, dažviet - stipri

Otrdienas rītā Latvijas lielākajā daļā turpinās nokrišņi - galvenokārt neliels sniegs, vietām valsts rietumu un centrālajā daļā snieg stipri, liecina meteoroloģiskā informācija.

Valstij ir pienākums iesaistīties © DIENA

Par valsts lēmumu iesaistīties militārajā rūpniecībā, dibinot valsts kapitālsabiedrību, par iespējamo peļņu, zaudējumiem un privāto partneru cerībām uz kumosu šajā valstiskajā, bet tomēr biznesā aizsardzības ministru Andri Sprūdu (Progresīvie) iztaujā Agnese Margēviča.