Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +19 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 25. jūlijs
Jēkabs, Žaklīna

Ziņas

Linkaits izstājies no JKP

Bijušais satiksmes ministrs Tālis Linkaits izstājies no Jaunās konservatīvās partijas (JKP), ceturtdien ziņo Latvijas Televīzija.

VIDEO: Junior Achievement Unlocked 2024: Ilgtspēja biznesā un karjerā © DIENA

Šonedēļ Ventspilī notiek izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētā jauniešu uzņēmējdarbības un līderības nometne, kas vienuviet pulcēs 29 talantīgākos vidusskolēnus no dažādiem Latvijas reģioniem. Nometnes laikā jaunieši attīstīs savas uzņēmējspējas un inovēšanas prasmes, komandās strādājot pie tehnoloģijās balstītu biznesa konceptu izstrādes fokusējoties uz ilgtspēju

Cenšas panākt valdības pieņemtās zāļu cenu reformas atcelšanu

Farmācijas nozare vēlas, lai tiktu saglabāts iepriekšējais zāļu cenu veidošanas modelis, jo tas ir pierādījis savu ilgtspējību, šodien izskanēja Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā pārrunāja valdībā apstiprinātos grozījumus Ministru kabineta noteikumos par zāļu cenu veidošanas principiem.

Prezidents: Nākamā gada budžeta veidošana nebūs viegla

Nākamā gada budžeta veidošana nebūs viegla, tomēr drošības jautājumi būs prioritāte, un tie arī noteiks konkurētspējas, demogrāfijas jautājumus, trešdien pēc tikšanās ar Ministru prezidenti Eviku Siliņu (JV) žurnālistiem pauda Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.