Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +8 °C
Apmācies
Piektdiena, 24. marts
Kazimirs, Izidors

Ziņas

Indriksone: Ukrainas un Latvijas sadarbība ir būtiska abām valstīm

Šīs dienas darba kārtība un vienošanās apliecina, ka Ukrainas un Latvijas sadarbība ir būtiska abām valstīm un ir izšķiroša gan Ukrainas cīņas gadījumā, gan arī izaicinājumu pārvarēšanai Ukrainas atjaunošanai, preses konferencē pēc Latvijas un Ukrainas starpvaldību komisijas sēdes sacīja ekonomikas ministre Ilze Indriksone (NA).

Darba nedēļas izskaņa būs lietaina

Tuvākajā diennaktī laika apstākļi Latvijā īpaši nemainīsies, vienīgi vairāk līs un būs mazāka iespēja starp mākoņiem ieraudzīt sauli, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Alkohola nozares asociācija: Viena produkta jaunas etiķetes izstrāde varētu izmaksāt no 15 000 līdz 90 000 eiro

Nozares veiktie aprēķini liecina, ka jaunu etiķešu izstrāde vienam produktam varētu izmaksāt no 15 000 līdz 90 000 eiro, taču kopējās izmaksas, lai pielāgotos jaunajām prasībām, noteikti būs lielākās, aģentūrai LETA sacīja Latvijas Alkohola nozares asociācijas (LANA) izpilddirektors Dāvis Vītols, komentējot otrdien valdībā apstiprināto alkoholisko dzērienu pieejamības mazināšanas regulējumu.

Arī ceturtdien būs mākoņains un palaikam uzlīs

Arī tuvākajā diennaktī laika apstākļi Latvijā būtiski nemainīsies - debesis būs mākoņainas, palaikam uzlīs, bet gaisa temperatūra pārliecinoši saglabāsies virs nulles, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).