Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Ziņas

Valdība piešķir 3,1 miljonu eiro Ukrainas rekonstrukcijai

Valdība šodien lēma piešķirt 3,1 miljonu eiro Ukrainas rekonstrukcijai, pārdalot finansējumu budžeta resora programmām. Ārlietu ministrija norāda, ka Latvijas iesaiste Ukrainas rekonstrukcijā ir balstīta Ukrainas vajadzībās, kā arī ņemot vērā Latvijas iespējas, esošās iestrādnes un attīstības sadarbības prioritāros virzienus.

Ārpakalpojuma grāmatvežiem līdz jūlijam jāsaņem licence

No šā gada 1.jūlija grāmatvedības ārpakalpojuma sniegšana bez licences būs aizliegta, un tie ārpakalpojuma grāmatveži, kuri nebūs saņēmuši licenci, vairs nedrīkstēs turpināt sniegt grāmatvedības pakalpojumus, informēja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāvji.

Aicina pievērst uzmanību bērnu pavedināšanas riskam internetā

Atzīmējot Starptautisko Bērnu aizsardzības dienu, Latvijas Drošāka interneta centrs Drossinternets.lv aicina pievērst uzmanību riskam bērniem kļūt par pavedināšanas upuriem internetā. Sākoties vasaras brīvdienām, vecāki aicināti ar bērniem pārrunāt riskus, kas saistīti ar draudzēšanos internetā.

LLKC: Sausums ietekmē ziemāju ražas potenciālu

Ja pērn pavasarī lielākais izaicinājums, ņemot vērā minerālmēslu sadārdzinājumu lauksaimniekiem, bija pareizākās mēslošanas taktikas izvēle ziemāju sējumos, tad šogad būtisku ietekmi uz augiem visā valstī jau atstājis ilgstošais sausums, liekot domāt par potenciālu ražas samazinājumu. Tā liecina Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) augkopības speciālistu veiktie ziemāju apsekojumi.

Konferences Mājoklis 2023 bezmaksas tiešraide

Aicinām 1. un 2. jūnijā Asociācijas Mājoklis mājas lapā vērot divu dienu konferenci par aktuālajiem jautājumiem namu pārvaldīšanā un apsaimniekošanā Mājoklis 2023. Konferenci iespējams apmeklēt arī klātienē ATTA Konferenču centrā, Krasta ielā 60, Rīgā.