Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +15 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 15. jūlijs
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons

 

PUBLIKĀCIJU IEGĀDE

Portālā Diena.lv no 2017. gada 1. novembra iespējams lasīt daļu no laikraksta Diena publikācijām pilnā apmērā, veicot ērtu apmaksu par šīm publikācijām tiešsaistē.

Laikraksta Diena publikācijas pilnā apmērā par maksu pieejamas sākot no 2017. gada 1.novembra numura.

 

PUBLIKĀCIJU IEGĀDES PROCESS

Lai iegādātos izvēlēto laikraksta Diena publikāciju, vispirms nepieciešams autorizēties, izmantojot kādu no sociālo tīklu Draugiem.lv, FacebookTwitter kontu pieejām vai izveidojot kontu portālā Diena.lv.

Pēc autorizēšanās ir nepieciešams ievadīt norēķinu kartes datus, lai veiktu apmaksu par rakstu. Pēc veiksmīgi veiktās apmaksas raksts atveras tajā pašā logā, un to uzreiz iespējams lasīt pilnā apmērā.

Ja vēlaties izmantot vienu karti, norēķinoties turpmāk ērti arī par citām publikācijām, raksta iegādes brīdī nepieciešams atzīmēt "Saglabāt manus datus turpmākiem pirkumiem", kas nozīmē to, ka nākamajā reizē, iegādājoties rakstu no tā paša profila, automātiski tiks izmantoti jau saglabātie kartes dati.

SVARĪGI: Ikviens iegādātais raksts lasītājam pieejams lasīšanai arī pēc konkrētā iegādes datuma. Lai apskatītu iepriekš nopirktos rakstus, apmeklējot portālu Diena.lv, jāizmanto tā autorizācijas metode, kas veikta raksta iegādes brīdī. Piemēram, ja raksts iegādāts, izmantojot sociālā tīkla Draugiem.lv pieeju, autorizējoties ar e-pastu, šo pašu rakstu bez maksas apskatīt nav iespēja - tas jāiegādājas no jauna.

Ar detalizētiem publikāciju iegādes noteikumiem iespējams iepazīties ŠEIT.

 

ABONĒŠANAS UN REDAKCIONĀLĀ SATURA RĪKA LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Pirms ikviena pirkuma veikšanas, lūgums iepazīties ar vispārīgajiem lietošanas noteikumiem ŠEIT.

 

Jaunākās publikācijas

Vairāk PUBLIKĀCIJAS