Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Positivus & FBI koncertu klubs

VIDEO: Raimonds Tiguls un Rīgas Doma zēnu koris – Rīta un vakara dziesma(5)

Līdzīgi kā liela daļa Latvijas iedzīvotāju arī Rīgas Doma zēnu koris un tā diriģents Mārtiņš Klišāns šobrīd savu ikdienu pavada mājās. Tāpēc koris ir radījis iedvesmojošu aicinājumu, kādēļ šobrīd ikvienam ar daudz lielāku atbildību jāizturas pret saviem līdzcilvēkiem un īpaši pret pašiem tuvākajiem – vecvecākiem. Raimonda Tigula topošā albuma dziesma Rīta un vakara dziesma ir pamatā pašu radītam videoklipam. Tajā kora puikas redzami kopā ar saviem mīļajiem vecvecākiem, kurus šobrīd lielai daļai nav iespēju satikt.

Raimonds Tiguls un Rīgas Doma zēnu koris aicina uz Rīta un vakara dziesmas noslēguma koncertiem(2)

Komponists Raimonds Tiguls kopā ar izcilu mūziķu instrumentālo grupu un Rīgas Doma zēnu kori Mārtiņa Klišāna vadībā aicina uz "Rīta un vakara dziesmas" noslēguma koncertiem 4. aprīlī Liepājā un 9. aprīlī Rēzeknē. Koncertprogrammā gaidāmi gan jauni skaņdarbi, gan Dziesmu svētkos jau skanējušās un iemīļotās dziesmas Lec, Saulīte un Dod, Dieviņi, kā arī labdarības maratona Dod Pieci himna Klusi čukst Dievs, kura kļuva par visbiežāk spēlēto un klausītāju pieprasītāko dziesmu labdarības maratona laikā.

Festivāls Positivus papildina programmu(1)

Festivāla Positivus programmu papildina SAINt JHN, EarthGang, Ari Lenoksa, Georgia, Yves Tumor & Its band, Black Midi, FLOHIO, Working Men's Club, JC Stewart un Beissoul & Einius, pievienojoties jau iepriekš izziņotajiem A$AP Rocky, Džeimsam Bleikam un Of Monsters and Men.