Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

DSSLegal – kādus pakalpojumus piedāvā tiešsaistes juridiskais birojs?

Daudzi uzņēmēji atzīst, ka birokrātiskais slogs uzņēmējdarbībai ar gadiem kļūst tikai lielāks – nodokļi, atļaujas, atvieglojumi, īpaši režīmi noteiktām pakalpojumu grupām, patenti, preču zīmes un tā tālāk. Ir daudz kārtojamu jautājumu pat mazajiem vai dzīvesstila uzņēmumiem. Taču ir arī labas ziņas – laikam ejot, parādās arvien vairāk iespēju kārtot šos jautājumus attālināti, atrisinot daudzas lietas, pat nepametot biroja telpas. Līdz ar augošo tendenci strādāt attālināti un izmantot pieejamās iespējas strādāt tiešsaistē, arvien vairāk pakalpojumu sniedzēju pārskata savas iespējas nodrošināt atbalstu neklātienē

 

DSSLegal ir pilna spektra dažādu ar uzņēmējdarbību saistītu pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā visu risināt ārpakalpojuma veidā tiešsaistē. Ko tas nozīmē uzņēmējiem? Tā ir iespēja ātri, ērti, profesionāli un vienkārši kārtot dokumentāciju, lieki netērējot laiku un finanses. Vietnē www.dsslegal.lv ir norādīti visi piedāvātie pakalpojumi, kā arī precīzas cenas par katru.

Kādus pakalpojumus sniedz DSSLegal?

 • Darbs ar Uzņēmumu reģistru – uzņēmumu dibināšana, kā arī izmaiņu esošā uzņēmumā reģistrēšana.
 • Atļauju un licenču kārtošana (alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības licence, tabakas licences u.tml.).
 • Darbs ar PVD.
 • Lietvedības dokumentu sagatavošana (pilnvaras, rīkojumi, paziņojumi, akti, iesniegumi u.tml.).
 • Preču zīmju reģistrācija.
 • Dažādu veidu līgumu sagatavošana vai izskatīšana un apliecināšana.
 • Uzturēšanās atļauju kārtošana.
 • Darbības ar nekustamo īpašumu un to saistīto dokumentāciju.
 • Uzņēmuma grāmatvedības kārtošana.
 • Ar Vispārējo datu aizsardzības regulu saistītie jautājumi.

DSSLegal piedāvājums

DSSLegal komandā strādā profesionāli un pieredzējuši grāmatveži, advokāti un juristi, kas ārpakalpojuma veidā sniegs nepieciešamo atbalstu jūsu uzņēmuma dokumentu kārtošanā. Tas nozīmē, ka jūs maksājat tikai par faktiski nepieciešamajām darbībām, kā arī – viss tiek paveikts ātri un attālināti, bez laika tērēšanas sarunās klātienē. DSSLegal piedāvā ērtības un vienkāršību:

 • Atbalsts tiešsaistē jau tās pašas dienas laikā.
 • Ja nepieciešams, pieejama iespēja sazināties arī Zoom vai Skype vidē.
 • Fiksētas cenas, klients maksā tikai par nepieciešamo un faktiski saņemto pakalpojumu.
 • Dokumenti glabājas mākonī, kur tiem ērti piekļūt.
 • Atbilstība Vispārējās datu aizsardzības regulas prasībām.

Kāpēc izvēlēties ārpakalpojumu tiešsaistē?

Nespeciālistiem ar uzņēmējdarbību saistītu dokumentu kārtošana var aizņemt ievērojami daudz laika un pūļu, savukārt atsevišķa darbinieka algošana ir iespējama tikai lielos uzņēmumos. Tādēļ ārpakalpojums ir ļoti laba iespēja saņemt profesionāļu palīdzību tieši tur, kur nepieciešams. Kvalitatīvi sagatavoti līgumi nodrošina jūsu interešu aizstāvību ilgtermiņā, savukārt laikus nokārtotas licences, atļaujas un preču zīmes palīdz strādāt bez aizķeršanās.

Juridiskie un ar uzņēmuma dokumentāciju saistītie pakalpojumi ir lieliski piemēroti tam, lai tos varētu saņemt attālināti tiešsaistē. Visus būtiskos jautājumus var pārrunāt vai nu e-pasta sarakstēs, vai arī sarunās Zoom vai Skype vidē, netērējot savu laiku ceļam un vizītēm klātienē. Savukārt sagatavotie dokumenti tiks uzreiz gan iesniegti attiecīgajās iestādēs, gan arī pieejami mākoņrisinājumos, kur tiem varēsiet piekļūt no jebkuras vietas un jebkuras ierīces.

Izvēloties ārpakalpojumu tiešsaistē, jūs ne tikai ietaupāt naudu, bet arī saņemat labāko profesionālo atbalstu, maksājot tikai par to, kas ir nepieciešams. Vietnē www.dsslegal.lv pulcējas profesionāļu komanda, tādēļ katrā jautājumā jums ir iespēja saņemt labāko iespējamo risinājumu, vienmēr kvalitatīvi sagatavotus dokumentus, kā arī profesionāli izstrādātus pieteikumus iesniegšanai valsts iestādēs.

Apmeklējiet vietni www.dsslegal.lv, izpētiet piedāvāto pakalpojumu klāstu un piesakieties konsultācijai jau tūlīt, lai uzzinātu, kā tieši jūsu uzņēmumam var palīdzēt tiešsaistes juridiskais birojs. Izmantojiet mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas un izbaudiet profesionāla ārpakalpojuma sniegto atbalstu.

 

 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Kā iekārtot privātmājas dārzu?

Klāt gada siltie mēneši, laiks, kad varam iekopt privātmājas dārzu, kurā audzēt gardas veltes, skaistus augus, kā arī izveidot stūrīti, kur atpūsties no ikdienas steigas. Vēlies iekārtot privā...

Reklāmraksti

Vairāk Reklāmraksti