Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +8 °C
Apmācies
Pirmdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Ukrainas Atbalsta diena

Ukrainas vēstniecība Latvijā un biedrība “Agendum” aicina piedalīties Ukrainas atbalsta dienas izsolē un vēlajām brokastīm šo piektdien, 23. februārī, plkst. 12.00-15.00 viesnīcas "Radisson BLU Latvija Conference & Spa Hotel" 26. stāva restorāna "Skyline Bar".
Reklāmraksts

Kā veicināt vesela smaida uzturēšanu jau no mazotnes

Paradumi, kas iemācīti jau no agras bērnības, saglabājas arī pieaugušā vecumā un zobu higiēna bērnam ir svarīgs process, kam vecākiem būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība. Svarīgi zināt, kad pieteikt pirmo zobārsta vizīti un kā radīt pozitīvas emocijas zobu kopšanas procesa gaitā, radot ilgnoturīgu rutīnu.
Reklāmraksts

10 idejas jaunam dzīvokļa dizainam

Ja jūs nesen esat pārcēlušies uz jaunu dzīvokli vai vienkārši vēlaties atsvaidzināt esošo interjeru, idejas jaunam dzīvokļa dizainam var sniegt jūsu telpām jaunu dzīvotspēju un personīgumu. Lai jums palīdzētu, mēs esam sagatavojuši 10 aizraujošas idejas, kas palīdzēs uzlabot jūsu dzīvokļa dizainu.
Reklāmraksts

Baby shower – pasākums topošajām māmiņām

Baby shower ballīti rīko topošajai māmiņai par godu. Pasākumam ir ne tikai emocionāli jauks iemesls, bet tas ir arī veids, kā palīdzēt savākt mazuļa pūriņu. Šajā rakstā mēs koncentrēsimies uz iedvesmojošām idejām gaidību ballītes organizēšanai. Sākot no ballītes formāta, gardas ēdienkartes, jautrām aktivitātēm un tematiskajām spēlēm. Līdz oriģinālām un praktiskām dāvanu idejām topošajai māmiņai.
Reklāmraksts

Lietotas automašīnas plusi un mīnusi

Lietotām automašīnām ir savas priekšrocības un trūkumi. Pirms pieņem lēmumu, vai iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, ir vērts apsvērt abas iespējas. Šajā rakstā mēs aplūkosim lietotu automašīnu plusus un mīnusus, lai palīdzētu tev izdarīt pareizo izvēli.
Reklāmraksts

Finansiālie mērķi un to sasniegšana: Kā noteikt un sasniegt īstermiņa un ilgtermiņa finansiālos mērķus

Finanšu plānošanai mūsu ikdienas dzīvē ir ļoti liela nozīme. Tas palīdz saprast finanšu plūsmu un sabalansēt ienākumus ar izdevumiem, lai varētu pieņemt labākus finanšu lēmumus, tādējādi nodrošinot ilgtermiņa finansiālo labklājību. Viens no galvenajiem uzdevumiem, plānojot finanses, ir īstermiņa un ilgtermiņa finansu mērķu noteikšana. Šajā rakstā skaidrojam, kā noteikt un sasniegt īstermiņa un ilgtermiņa finansiālos mērķus.
Reklāmraksts

TOP 10 populārākie ceļojuma galamērķi Eiropā ziemas sezonā

Eiropa ir pievilcīgs ceļojumu galamērķis visos gadalaikos, bet ziemā tā iegūst īpašu burvību. Sākot ar slēpošanu kalnos un beidzot ar pastaigu pa sniegotām ainavām. Lai jums būtu vieglāk izvēlēties, kur doties ceļojumā, esam apkopojuši TOP 10 iecienītākos ceļojumu galamērķus Eiropā.
Reklāmraksts

Nemaz nav jālido - varam mīties arī istabā. Velotrenažieris būs tavs draugs.

Nezinu kā jums, bet man velosipēds saistās ar bērnību. Tiem laikiem, kad tika mācīts mīties pirmo reizi. Un tad tika pamanīts, ka tavs velobraukšanas sensejs jau ir palaidis vaļā tavu sēdeklī pēc palīgritentiņu noņemšanas. Un vēl tas saistās ar svaigas pavasara zāles garšu mutē, nobrāztiem ceļiem un velosipēda ķēdes eļļas aromātu. Bērnībā pamīties patika praktiski mums visiem un klasiska velobraukšana nebūt nav sliktākais hobijs. Tas ir ļoti veselīgs sirdij, asinsvadiem, muskuļiem un vispārējam ķermeņa tonusam. Un tad, tikai 50 gadus pēc paša velosipēda izgudrošanas, kāds vieds izgudrotājs saprata tieši to pašu! Mīties ar velosipēdu ir ļoti veselīgi. Tad kāpēc gan tas jādara uz ielām, ja to var darīt mājās? Tieši tas lika Pjēram Lalemontam izgudrot pirmo velotrenažieri. Protams, tas nebija tik izsmalcināts kā mūsdienu advancētie kaloriju dedzinātāji. Bet Pjērs izlēja pamatus tik populārajai velotrenažieru kultūrai.
Reklāmraksts

Vannas istabas remonts - kā plānot un efektīvi realizēt?

Vannas istaba ir telpa, kurā liela daļa cilvēku iesāk un arī pabeidz savu dienu, tādēļ svarīgi, lai tā ir gan funkcionāla, gan vizuāli pievilcīga. Šī iemesla dēļ ikvienai vannas istabai ik pa laikam nepieciešams remonts, kas nodrošinās, ka uzturēties vannas istabā ir patīkami. Tomēr jāņem vērā, ka vannas istabas remonts ir viens no sarežģītākajiem, ja pat ne sarežģītākais no mājokļa telpu remontiem. Arī jūs plānojat drīzumā īstenot vannas istabas remontu? Lai remonta process noritētu bez aizķeršanās un gala rezultāts būtu tieši tāds, kādu vēlaties, tam nepieciešams rūpīgi sagatavoties. Esam apkopojuši padomus, kā plānot un efektīvi realizēt remontu vannas istabā.
Reklāmraksts

Kad un kādos gadījumos sievietei jāapmeklē ginekologs?

Reproduktīvā veselība ietekmē ne tikai sievietes fizisko un emocionālo pašsajūtu, bet arī dzimumdzīves kvalitāti, auglību, ģimenes plānošanas jautājumus un neizbēgami arī partnerattiecības. Turklāt vienlīdz svarīgi sekot līdzi savai ginekoloģiskajai veselībai ir gan reproduktīvajā vecumā, gan arī menopauzes un pēcmenopauzes periodā.
Reklāmraksts

Kā pagatavot izcilu kafiju? 4 noderīgi padomi

Kafija nenoliedzami ir viens no populārākajiem dzērieniem pasaulē. To var pagatavot dažādos veidos - vienkārši aplejot ar ūdeni krūzē, izmantojot kafijas automātu vai speciālu brūvrīku kafijas pagatavošanai. Ko der zināt, lai pagatavotu gardu kafiju? Par to vairāk uzzināsiet raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Virsmatrači: kāpēc vērts tos pirkt?

Virsmatrači - plāni un viegli matracīši, kas tiek novietoti uz parastā gultas matrača. Augstas kvalitātes virsmatrači nodrošina maksimālu komfortu miega laikā, kā arī aizsargā matraci un pagarina tā kalpošanas laiku. Tomēr, bez jau pieminētajām, ir vēl papildus priekšrocības, kas liek tos izmantot. NMF HOME speciālisti aplūko galvenos iemeslus, kāpēc ir vērts iegādāties virsmatračus.
Reklāmraksts

Uzzini, kāda ir sekciju vārtu pievienotā vertība

Sekciju vārti spēlē būtisku lomu dažādās nozarēs, no ražošanas līdz loģistikai, nodrošinot optimālu produktu pārvietošanu un darba plūsmas organizēšanu. Šie aspekti rada pamatu elastīgam un augstas veiktspējas uzņēmējdarbības modelim, kurš ļauj uzņēmumiem efektīvi pielāgoties tirgus prasībām un saglabāt konkurētspēju.
Reklāmraksts

Kā ceļot lēti? Mīti un patiesības par ceļošanu ar ierobežotu budžetu

Ceļojums var kļūt par vienu no dzīves lielākajiem piedzīvojumiem, taču bieži vien pastāv mīti, kas daudzus attur no sapņu atvaļinājuma plānošanas. "Kā ceļot lēti?" ir jautājums, kas mudina apgāzt maldīgus uzskatus par ceļošanu ar ierobežotu budžetu. Šajā rakstā mēs atmaskosim dažādus mītus un atklāsim, kā ceļot lēti, bet reizē arī gūt aizraujošu un kvalitatīvu pieredzi.
Reklāmraksts

Noderīgie sniega pūtēji – viss par to izvēli, lietošanu un apkopi

Ierastā sniega lāpstu un muskuļu spēka izmantošana, lai notīrītu sniegu, aizstājama ar krietni vien ērtāku un tīrītājam fiziski vieglāku paņēmienu – talkā nāk sniega pūtēji. Šajā rakstā mēs sniegsim padomus par to, kā izvērtēt sniega pūtējus pēc to veidiem un funkcijām, un pastāstīsim, kā tos pareizi lietot un uzturēt. Uzziniet, kā sniega pūtējs var palīdzēt!
Reklāmraksts

Dārza piederumi atvieglos dārza darbus

Jūsu dārza darbus atvieglos tādi dārza piederumi kā: piķēšanas rīks, siltumnīcas jumta logu attaisāmais, etiķetes augu marķēšanai, ceļu aizsargi, keramikas pilinātāji un plēves fiksatori. Šajā rakstā mēs apspriedīsim vairāk par to, kā šie dārza piederumi var atvieglot jūsu darbu.
Reklāmraksts

Kas ir zaļā domāšana un videi draudzīgs dzīvesveids?

Mūsu planēta sastopas ar pieaugošām vides problēmām un izaicinājumiem, kas izriet no cilvēku darbības. Lai risinātu šos jautājumus, aizvien vairāk cilvēku ievieš zaļās domāšanas un videi draudzīgu dzīvesveida principus savā ikdienas dzīvē. Šajā rakstā apskatīsim, kas ir zaļā domāšana un kā tas saistās ar videi draudzīgu dzīvesveidu, kā arī sniegsim padomus par to, kā ikviens no mums var pozitīvi ietekmēt apkārtējo vidi.