Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Siltums un klusums mājās sākas ar Logunams.lv

Iespējams, ikdienā nesanāk aizdomāties par logiem un to funkcijām – esam pieraduši, ka tie mums palīdz redzēt tālāk par mūsu četrām sienām, kā arī ienes gaismu mūsu mājās. Tomēr par skaistajiem skatiem un gaismu nekāda prieka nebūs, ja logi ir ielikti nekvalitatīvi, un māju piepildīs ielas trokšņi un aukstums. Tieši tāpēc firma Logunams.lv par savu prioritāti uzskata siltuma ekonomiju un skaņu izolāciju, lai jūs mierīgi varētu baudīt ainavu aiz loga.
Reklāmraksts

Kā plānot ceļojumu ar ierobežotu budžetu (un iekļauties tajā)

Vasara ir atvaļinājumu laiks – kādi brīvdienas labprāt pavada, rosoties piemājas dārzā vai sauļojoties jūrmalā, taču citiem ir vēlme doties kādā tuvākā vai tālākā ceļojumā. Iespējas ir plašas, taču, ko darīt, ja ceļojumam atvēlētais budžets ir ierobežots? Vai tādēļ vien būtu jāpaliek mājās? Nebūt nē! Turpinājumā daži padomi, kā saplānot budžetu un doties ceļojumā pat tad, ja līdzekļi ir ierobežoti.
Reklāmraksts

Cik populāri mūsdienās ir “ātrie aizdevumi”?

“Ātro aizdevumu” kompānijas savu slavas gājienu turpina. Parādās arvien jaunas kompānijas, kuras piedāvā saviem klientiem aizdevumus ar izdevīgām procentu likmēm un elastīgām atmaksas iespējām. Kas šo gadu laikā ir mainījies “ātro aizdevumu” biznesā un kā tas ietekmējis cilvēku ikdienu?
Reklāmraksts

Kā izvēlēties datoru mājām un darbam?

Mūsdienās reti kurš savu dzīvi spēj iedomāties bez portatīvā datora. Būtiskākā šīs ierīces priekšrocība ir ērtā lietošana, jo to var viegli pārnēsāt un izmantot, kur vien nepieciešams.
Reklāmraksts

Atsperu matracis - miega kvalitātes garantija vai kārtējais mīts?

Vai naktīs nomoka bezmiegs, un no rīta sajūta muguras zonā ir tāda, ka desmit minūtes nepieciešams veikt stiepšanās vingrinājumus, lai sāktu normāli staigāt? Vai vismaz reizi nedēļā pamostaties nakts vidū bez jebkāda nopietna iemesla, dažkārt sviedros? Miegs uz nepiemērota pamata, vēl jo vairāk, uz nekvalitatīva matrača ir cieši saistīts ar sāpēm muguras un kakla apvidū, un, protams, rezultātā pasliktinās miega kvalitāte. Tomēr kāda veida matracis ir vispiemērotākais gulēšanai? Kas jāņem vērā, izvēloties jaunu matraci? Sniedzam sešus padomus, kas palīdzēs izvēlēties jaunu matraci.
Reklāmraksts

Kas ir dizaina paklāji un ar ko tie ir īpaši?

Lai grīdas uzturētu pēc iespējas tīrākas un telpas – patīkamas, profesionālie paklāji ir labs risinājums – tie savāc gružus pie ieejas zonām un arī dziļāk telpās, padara soļus klusākus un vidi mājīgāku. Taču tie var pildīt vēl kādu funkciju – reklamēt uzņēmumu vai paust kādu citu būtisku informāciju. Lasiet tālāk un uzziniet, ar ko dizaina paklāji atšķiras no citiem un kā tos pasūtīt.
Reklāmraksts

Vecrīgu padarīs pieejamāku cilvēkiem ratiņkrēslos

Latvijā joprojām atvērts paliek jautājums par vides pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti. Veicot apsekojumus visā Latvijā un pārbaudot vairāk nekā pusotru tūkstoti publisko vietu, apvienības pārstāvji secinājuši, ka tikai 2% no tām pilnībā atbilst visiem vides pieejamības priekšnoteikumiem.
Reklāmraksts

7 svarīgi rīta rituāli, kas palīdzēs dienu uzsākt moži

Kā jau zinām, cilvēki ir dažādi, un atšķirīgi ir arī katra paradumi. Ja esi “cīrulis”, kurš mostas agri un labprātāk strādā tieši dienas pirmajā daļā, nevis vakarā, tad Tev savā ziņā ir paveicies, jo lielākoties pieņemts, ka darbs sākas plkst.8 vai 9 no rīta, kas nozīmē, ka produktīvi vari strādāt tieši savā darba laikā. Taču, ja esi “pūce” un no rītiem tev nepieciešamas vairākas stundas, lai tā kārtīgi pamostos, tad nu ir problēma. Kā apmānīt savu organismu, ka nu laiks ražīgam darbam, un iesākt dienu moži? Par to raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Labākie instrumenti un tehnika tavam dārzam

Pirms sāc īstenot savus plānus par dārza iekopšanu, apstrādāšanu un stādīšanu, atvēli pāris minūtes laika, lai pārliecinātos, ka tavā arsenālā ir visi svarīgākie instrumenti, piederumi un tehnika, lai paveiktu visus uzdevumus. Ikviena zemes pleķīša apstrāde ir vienkāršāka, ja izmanto pareizos instrumentus. Turklāt svarīgi ir arī izvēlēties pareizā izmēra piederumus, kas piemēroti konkrētajam darbam.
Reklāmraksts

Vasara - labiekārtošanas un remontu sezona

Vasara ir remontu un būvniecības darbu sezona. Noteikti esat piefiksējuši vismaz kādu no kaimiņiem vai paziņām, kurš ir pieķēries pie savas dzīvesvietas uzlabošanas vai atjaunošanas. Varbūt arī Jums ir radusies vai nu nepieciešamība, vai arī vēlme veikt sava mitekļa uzlabošanu vai tehniskā stāvokļa atjaunošanu. Šajā rakstā centīsimies sniegt dažus vērtīgus padomus, kā to sākt un kam ir jāpievērš uzmanība.
Reklāmraksts

Noderīgi padomi, kā izvēlēties jaunas riepas savam auto

Automašīnas riepas ir būtisks faktors, kas gādā par drošību uz ceļa. Tādēļ būtiski, lai tās ir kvalitatīvas, sezonai atbilstošas un labā tehniskā stāvoklī. Taču, kad pienācis laiks automašīnu aprīkot ar jaunām riepām, rodas ļoti daudz jautājumu. Kā izvēlēties labākās? Kādiem faktoriem pievērst uzmanību?
Reklāmraksts

5 veidi, kā naudas taupīšanu padarīt par ieradumu

Nauda ir kas tāds, kas mūsu ikdienu padara krāsaināku, jo vēlamies iegādāties skaistas lietas, garšīgi paēst un izbaudīt to, kas mums ir dots. Tomēr, lai dzīvotu skaisti, naudu vajag taupīt. Katram ir kāds sapnis, ko piepildīt. Viens vēlas iegādāties savu sapņu auto, kāds cits – doties ceļojumā uz vietu, ko ļoti gribas apskatīt.
Reklāmraksts

Datori spēlēm, darbam, mācībām – kādu izvēlēties?

Dators ir mūsdienu dzīves nepieciešamība – to izmantojam gan darbam, gan mācībām, gan izklaidei. Kad pienācis laiks jauna datora iegādei, aktuāls var kļūt jautājums par to, kādam datoram dot priekšroku. Lai izvēli izdarīt būtu vienkāršāk, esam sagatavojuši informāciju par datoru veidiem un svarīgākajiem kritērijiem, kam pievērst uzmanību, meklējot piemērotāko risinājumu.
Reklāmraksts

Praktiska un viegli lietojama sadzīves tehnika tavai vasarnīcai

Pienākot atvaļinājumam vai nedēļas nogalei, daudzi no mums sakrāmē somas un dodas baudīt silto laiku uz vasarnīcu. Kāds iekopis dārziņu, cits vienkārši vēlas atpūsties no pilsētas straujā ritma un atgūt spēkus. Taču, lai uzturēšanās vasarnīcā būtu patīkamāka, nepieciešams sagādāt sadzīves tehniku. Tā kā vasaras mājas parasti tiek izmantotas sezonāli, ir svarīgi pievērst uzmanību tam, lai iekārtas būtu viegli pārvadājamas, ērti lietojamas un nepatērētu daudz enerģijas.
Reklāmraksts

Rūpējies par siltumnīcas iemītniekiem vasarā pareizi!

Ja tev ir paveicies un esi ticis pie savas siltumnīcas, apsveicam. Ja vēl tikai plāno to izdarīt – lieliski! Tu esi uz pareizā ceļa. Siltumnīcas ierīkošanai ir daudz priekšrocību, taču, lai izbaudītu ražu, nepieciešams pastrādāt un pacensties. Šoreiz parunāsim par to, kā vislabāk parūpēties par siltumnīcā esošajiem gurķiem, tomātiem, papriku, ziediem un citiem augiem, lai tie vasarā justos labi.
Reklāmraksts

Šauļi: muižnieciska greznība, brīnumi un īsta paradīze kārumniekiem!

Ko darīt Šauļos? Uzdevu sev tādu jautājumu, jo nedēļas nogalē vēlos nevis sēdēt mājās, bet kaut kur aizbraukt un patīkami pavadīt laiku. Kad ieraudzīju, kādi Šauļos ir apskates objekti, biju patiesi pārsteigts. Savos atradumos vēlos dalīties arī ar tevi, lasītāj! Esmu pārliecināts, ka pats gribēsi šurp atbraukt un jau zināsi, ko apskatīt Šauļos!