Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +20 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Kā apvienot dārzkopību ar pilsētas ikdienu: siltumnīcas laistīšana aizņemtajiem

Pilsētas straujais ikdienas ritms var šķist grūti apvienojams ar dārzkopību, īpaši tiem, kas ikdienu pavada pilsētas dzīvoklī un uz laukiem vai dārzu dodas vien brīvdienās. Tomēr paša audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām ir pavisam cita garša, aromāts un vērtība, turklāt ne mazāk svarīgi – dārza darbi un saikne ar dabu palīdz mazināt stresu, atjauno enerģiju un uzlabo fizisko formu.
Reklāmraksts

Zobu implanti un to vēsture

Ilgtspējīgam un dabiskam rezultātam zobu implanti jeb mākslīgās zobu saknes ir revolucionārs risinājums zaudētu zobu atjaunošanai. Lai gan zobu implantu tehnoloģija ir salīdzinoši jauna, zobu aizvietošanas risinājumi ir meklēti jau senā vēsturē. Šajā rakstā noskaidrosim, kas īsti ir zobu implanti un kāda ir to vēsture.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties ceļojumu apdrošināšanu ģimenei?

Plānojot ģimenes ceļojumu, ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo ceļojumu apdrošināšanu, lai ikviens ģimenes loceklis būtu pasargāts no negaidītiem notikumiem ceļojuma laikā. Ģimenēm, sevišķi tādām, kurās ir mazi bērni, tādi neparedzēti apstākļi kā saslimšana celojuma laikā vai pārcelti lidojumi var izrādīties īpaši izaicinoši. Ceļojuma apdrošināšana spēs nodrošināt finansiālo aizsardzību šādās situācijās.
Reklāmraksts

Droša pārvietošanās ar motociklu, kas jāņem vērā?

Braukšana ar motociklu ir aizraujoša un brīvības pilna pieredze, taču ir svarīgi rūpēties par drošību un pienācīgi sagatavoties tā, lai novērstu nepatīkamus pārsteigumus, negadījumus un sliktākajā gadījumā - traģēdijas. Šeit ir daži svarīgi padomi, kas jāņem vērā, lai nodrošinātu drošu pārvietošanos ar motociklu.
Reklāmraksts

Pēc kādiem principiem vadīties, izvēloties sev jaunu velosipēdu?

Velosipēdam var būt liela nozīme Tavā ikdienas dzīvē, neatkarīgi no tā, vai Tu plāno to izmantot kā transportlīdzekli ikdienā, sporta nolūkos vai brīvā laika pavadīšanai. Lai nodrošinātu, ka Tavs jaunais velosipēds atbilst Tavām vajadzībām un vēlmēm, jāņem vērā šie principi.
Reklāmraksts

Ģimenes budžeta plānošana - kā izveidot efektīvu mēneša budžetu?

Ģimenes budžeta plānošana ir veids, kā kontrolēt ģimenes izdevumus – mazināt tos, īstenot finansiālos mērķus, izveidot finansiālo uzkrājumu, kā arī nodrošināt finansiālo labklājību un stabilitāti. Ģimenes budžeta plānošana ir īpaši svarīga, jo ģimenē izdevumi ir ikvienam, arī bērniem, tomēr par ienākumiem parasti rūpējas tieši vecāki. Plānot ģimenes budžetu ieteicams, lai uzlabotu ģimenes finansiālo situāciju nākotnē, tādēļ vienmēr ieteicams plānot budžetu vismaz mēnesi uz priekšu. Šajā rakstā esam apkopojuši noderīgus padomus, kā izveidot efektīvu mēneša budžetu.
Reklāmraksts

Mājokļa pircēja tiesību aizsardzība

Uzsākot mājokļa iegādi vai būvniecību, ir svarīgi nodrošināt, lai jūsu juridiskās tiesības un intereses tiktu pasargātas. Daudziem šis process ir viens no nozīmīgākajiem ieguldījumiem viņu dzīvē.
Reklāmraksts

Cik izturīgas ir koka dārza mēbeles?

Dārza mēbeles ir būtisks elements jebkurā dārzā vai terasē. Tās piedāvā ne tikai komfortu un estētisku pievilcību, bet arī ērtu vietu atpūtai un izklaidei. Kad runa ir par dārza mēbelēm, bieži iedomājamies koku. Un ne velti! Koka mēbeles ieguvušas savu popularitāti, jo tās garantē dabisku skaistumu un ilgstošu izturību. Tomēr, lai nodrošinātu, ka Jūsu ieguldījums ir ilgtspējīgs, saglabājot vizuālo izskatu un izturību, ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvu produkciju.
Reklāmraksts

Tulkot24 – uzticams tulkojumu birojs uzņēmumiem un privātpersonām

Šodien automātiskās tulkošanas rīki ir pieejami katrā mobilajā telefonā un datorā. Varētu šķist, ka tulka profesija vairs nav vajadzīga, taču ir noticis gluži pretēji. Cilvēku, preču un pakalpojumu pārvietošanās starp valstīm kļūst aizvien intensīvāka un kvalitatīvi tulkošanas pakalpojumi kļūst aizvien pieprasītāki.
Reklāmraksts

Kafijas automāti – izvēlies sev labāko

Mana rīta kafija! Ja esi starp tiem cilvēkiem, kas nevar iedomāties savu dienu bez gardas kafijas, tad turpini lasīt šo rakstu. Uzzināsi pāris ieteikumus, ko ņemt vērā, ja jau kādu laiku galvā briest doma par to, ka būtu pelnīti dzert nevis kafiju ar biezumiem, bet ar putiņām vai vienkārši labu espresso. Jā, kafijas automāti to var tavā labā paveikt viens un divi!
Reklāmraksts

Sporta zāles priekšrocības veselībai

Treniņi sporta zālē sniedz neticamas priekšrocības, kas var uzlabot gandrīz visus jūsu veselības aspektus. Regulāras fiziskās aktivitātes var palielināt hormonu veidošanos, kas palīdz justies laimīgākam un labāk gulēt, liek jums justies enerģiskākam un samazina dažādu slimību risku.
Reklāmraksts

Kokšķiedras plāksnes - dabīgs materiāls mājokļa siltināšanai

Šobrīd ir pieejami dažāda veida siltināšanas materiāli, kas atšķiras sastāva, īpašību un, protams, cenas ziņā. Ja ir vēlme pēc dabīga siltināšanas materiāla, labs risinājums var būt kokšķiedras plāksnes. Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet vairāk!
Reklāmraksts

Pieci pieprasītākie juridiskie pakalpojumi

Mums katram dzīvē var gadīties situācijas, kad ir nepieciešams izmantot juridiskos pakalpojumus. Fiziskas personas visbiežāk meklē juridisko palīdzību, lai sakārtotu dažādus ģimenes tiesību jautājumus, iegādātos nekustamo īpašumu vai tiktu galā ar mantojuma lietām. Savukārt juridiskās personas – komerctiesību, nodokļu un citos jautājumos. Iepazīstieties ar pieprasītākajiem juridiskajiem pakalpojumiem!
Reklāmraksts

Kā izvēlēties labu SEO speciālistu?

Kad cilvēki meklē produktus vai pakalpojumus internetā, tikai retais atrastos rezultātus izskata arī otrajā, trešajā vai ceturtajā meklētājprogrammu lapā – lielākā daļa cilvēku pārtrauc meklēšanu pēc tam, kad ir izskatījuši pirmos atrastos rezultātus. Tāpēc, lai uzņēmums sasniegtu augstas pozīcijas meklētājprogrammās, komandā ir nepieciešams labs SEO speciālists.
Reklāmraksts

Ko izvēlēties braukšanai vasarā - vissezonas vai vasaras riepas?

Droša un komfortabla dalība ceļu satiksmē ir atkarīga no daudziem faktoriem, taču viens no svarīgākajiem nosacījumiem ir pareizu riepu izvēle. Vienlīdz svarīgs ir jautājums par riepu piemērotību atbilstoši sezonai. Tagad, kad vasara jau ir uz sliekšņa, ir vērts apdomāt - atstāt vissezonas riepas, vai tomēr iegādāties vasaras riepas.
Reklāmraksts

Kādas krāsas virtuves mēbeles izvēlēties?

Praktiska un komfortabla virtuve ir jebkura mājokļa būtiska sastāvdaļa neatkarīgi no tā, cik plaša ir virtuvei atvēlētā telpa. Ja labi izplānots, ergonomisks un funkcionāls virtuves iekārtojums ļauj pēc iespējas efektīvāk izmantot visu pieejamo platību it īpaši nelielās virtuvēs, tad atbilstošs materiālu un krāsu toņu izmantojums virtuves mēbelēs un virsmās maina telpas atmosfēru un ietekmē virtuves praktiskumu.
Reklāmraksts

Kas jāņem vērā, izvēloties standarta vai pēc pasūtījuma izgatavotas mēbeles?

Mājokļa iekārtojumam ir jābūt ne tikai funkcionālam, bet arī ērtam un komfortablam, kļūstot par vietu, kur ir iespējams atpūsties no ikdienas steigas un atgūt nepieciešamo enerģiju. Atbilstoši telpas funkcijai un individuālajai gaumei izvēlētas mēbeles palīdz radīt ērtu un aicinošu vidi, tādēļ, iekārtojot mājokli, ir jāizvērtē telpām vispiemērotākie risinājumi.
Reklāmraksts

4 biežāk pieļautās kļūdas, rakstot CV

Laba un kvalitatīva CV izveidošana aizņem laiku - procesa laikā ir tik daudz nianšu pie kā jāpiedomā. Iepazīstieties ar četrām biežāk pieļautajām kļūdām, rakstot CV un paturiet tās prātā, lai nākamreiz nepieļautu!