Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Vai cilvēki pērk ledusskapjus vasarā?

Ledusskapji ir lielā sadzīves tehnika, kas atrodama praktiski jebkurā mājoklī. Tie tika izgudroti līdzko cilvēki saprata, ka kaut kas ir jādara, lai pārtika tik ātri nesabojātos. Komerciālos ledusskapjus un saldētavas izmantoja gandrīz 40 gadus pirms mājas modeļiem. Tie izmanto toksisko amonjaka gāzes sistēmu, padarot tos bīstamus mājas lietošanai. Praktiskie mājsaimniecības ledusskapji tika ieviesti 1915. gadā un ieguva plašāku piekrišanu ASV, pateicoties zemākai cenai un tehnoloģijām, kas padarīja ledusskapjus mazāk bīstamus. Jau 1930. gadā 60% ASV iedzīvotāju bija ledusskapji, un nepagāja ne 40 gadu, kad līdzīgs ledusskapju izmantošanas līmenis bija sasniegts Apvienotajā Karalistē.
Reklāmraksts

Poligrāfijas pakalpojumi visām prasībām – Printmix.eu

Lai arī šis ir laiks, kad digitālās iespējas svin savu uzvaras gājienu, tomēr vēl arvien aktuāli ir arī visdažādākie poligrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija sniedz iespējupiešķirt lietām pievienoto vērtību –izdrukātas fotogrāfijas, personalizēti kalendāri un apdrukāti tekstila izstrādājumi ir tikai daļa no iespējām, kas īstenojamas ar poligrāfijas un tipogrāfijas pakalpojumu sniedzēju starpniecību.
Reklāmraksts

Vājredzīgs un neredzīgs bērns skolā. Vai protam sniegt atbalsta pasākumus?

Šobrīd skolēni ar redzes traucējumiem aizvien biežāk tiek iekļauti vispārizglītojošajās mācību iestādēs. Lai iekļaušana norisinātos veiksmīgi, jāsaprot, ka redzes īpatnības katram izglītojamajam ir atšķirīgas. Atkarībā no redzes traucējuma, pedagogam, kurš izglīto šādu skolēnu, ir jāpārzina konkrētā skolēna redzes specifika, jāsaprot, kādas metodes un kādi tehniskie palīglīdzekļi būtu jāizmanto, kā jāplāno darbs, jāpielāgo mācību materiāli, lai skolēns veiksmīgi apgūtu mācību programmu un iekļautos skolā.
Reklāmraksts

Pavadi laiku kopā ar draugiem sportiskā atmosfērā.

Ja vēlies atpūsties, iegūt jaunus draugus un labi pavadīt laiku, tad apmeklē sporta bāru Optibet. Jau no agra rīta pie mums ir iespēja ne tikai sekot līdzi aktuālākajiem sporta notikumiem pasaulē un Latvijā, bet arī nobaudīt gardas brokastis un spirdzinošu kafiju.
Reklāmraksts

Siltais laiks klāt – lieliska iespēja iegādāties savam bērnam velosipēdu!

Pienākot pavasarim, tā vien prāts nesas uz biežāku laika pavadīšanu brīvā dabā. Ir taču tik daudz aktivitāšu, ar kurām varam nodarboties – iet pārgājienos, braukt ekskursijās, doties piknikā, grilēt gaļu dārzā utt. Arī bērni šajā laikā biežāk uzturas ārā, un ir saprotami, ka vēlamies, lai viņi šo laiku pavadītu interesanti un lietderīgi. Braukšana ar velosipēdu ir iecienīta nodarbe visa vecuma cilvēku vidū, turklāt bērniem tā ir īpaši piemērota, jo daudzi no viņiem mūsdienās izvēlas pavadīt laiku pie datora vai telefona ekrāna.
Reklāmraksts

Kā piemērotas saldētavas iegāde var tev palīdzēt ietaupīt?

Dzirdot vārdu “saldētava”, daudzi no mums iedomājas nodalījumu ledusskapī, kur parasti atrodams saldējums, saldēti dārzeņi, gaļa, ledus dzērieniem utt. Bieži vien šādas saldētavas ir visai nelielas, tādēļ ne vienmēr der ikviena vajadzībām.
Reklāmraksts

Rotaļlietas bērniem

Kad ģimenē ienāk mazulis, dzīve apgriežas par 360 grādiem. Vienu mirkli liekas, ka nav nekā skaistāka par savu jaundzimušo bērnu, citu – ir tik smagi un nav spēka. Viss nav tik grezni kā rāda reklāmās, kur mazuļi allaž smaidīgi un vecāki apmierināti. Jā, ir smaidi un pirmie panākumi, kas liek mums kā vecākiem jūsmot, bet bez tā ir arī gana daudz rūpju – slimošanas, niķi, pirmie zobi un vēdersāpes.
Reklāmraksts

Siltumnīcu veidi. Kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko?

Gandrīz katram latvietim ir sapnis par saviem ekoloģiskajiem augiem. Šis sapnis rada prieku ne tikai tad, kad pašrocīgi noplūcam izaudzēto dārzeni, bet arī pats audzēšanas process. Ikvienam ir zināms, kāda izskatās siltumnīca. Kā zināms, tad siltumnīcā tiek stādīti dārzeņi, puķes, garšaugi, kā arī citi augi, kurus parastā dobē nav ieteicams stādīt tieši tādēļ, ka šiem augiem ir nepieciečams siltums, mitrums, kā arī citi specifiski apstākļi.
Reklāmraksts

Jumta segumu veidi - kādu izvēlēties?

Pavasaris ir klāt, un tas nozīmē, ka pienācis brīdis pārdomāt mājokļa remonta iespējas. Ikvienai ēkai ir nepieciešams kvalitatīvs, estētisks un ilgi kalpojošs jumts, kas ne tikai paaugstina kopējo mājas vērtību, bet arī rūpējas par tās iemītnieku drošību un komfortu. Taču, lai izvēlētos piemērotāko jumta segumu, nepieciešams izpētīt dažādus veidus, izvērtējot to priekšrocības un trūkumus.
Reklāmraksts

Katram vīram vajag savu instrumentu!

Ne visi vīrieši ar lielu entuziasmu ķeras klāt mājas darbiem. Ir arī tādi, kuri pieturas pie principa – nu ko tu man atgādini ik pa pus gadam. Ko gan tur brīnīties, arī sievietes ne visas labprāt ķeras klāt ēdiena gatavošanai un citiem mājas darbiem, dzīvē viss ir līdzsvarā. Tomēr gribam aprunāties ar tiem vīriem, kas labprāt darbojas garāžā, mājās un dārzā – mums priekš jums ir lieliskas ziņas un piedāvājumi!
Reklāmraksts

Kas jāzina par tualetes podiem? Lietas, kas netiek apspriestas.

Tualets poda izvēle savam mājoklim sākotnēji šķiet vienkāršs un pašsaprotams process, ņemot vērā to, ka lielākoties visi tualetis podi, kas dzīves laikā ir redzēti, pārsvarā ir viena toņa krāsā un arī pat forma īpaši tiem neatšķiras. Taču apzinoties, cik daudz šis tualetes pods ikdienā tiek izmantots, liekas tikai loģiski, ka tam ir jābūt praktiskam un ērtam.
Reklāmraksts

5 jautājumi, kurus sev uzdot pirms mašīnas iegādes

Pērkot automašīnu pirmo reizi dzīvē, tu uzņemies ievērojamu finansiālo atbildību. Tādēļ ir svarīgi uzmanīgi pārdomāt, cik daudz tu vari atļauties maksāt par mašīnu. Papildus tev arī ir jāizpēta, kā laika gaitā mainīsies auto vērtība. Piedāvājam piecus svarīgākos jautājumus, kurus sev uzdot, lai vienkāršāk izvērtētu, kura mašīna tev ir piemērotāka un arī izvairītos no kļūdām, kuras vēlāk jānožēlo.
Reklāmraksts

Kā nopirkt labu televizoru?

Labākajam televizoram ir ideāli ass attēls, tam piemīt dažādas interesantas un noderīgas funkcijas, kā arī to ir ērti lietot. Taču tā kā TV cenu diapazons veikalos un internetā ir visai plašs, to modeļi ir atšķirīgi. Lai izvēlētos pareizo, ir jāņem vērā dažādi faktori.
Reklāmraksts

Drošs atvaļinājums ir vērtība

Dodoties atvaļinājumā, domājam par to, ko liksim čemodānā, pie kā atstāsim suni vai kaķi, kuram uzticēsim mājokļa atslēgu, lai laiku pa laikam aplaistītu istabas augus... Viss atkarīgs no tā, uz cik ilgu laiku dodamies ceļojumā – nedēļu, mēnesi vai varbūt uz krietni ilgāku laika posmu, atļaujot sev paceļos divus un vairāk mēnešus.
Reklāmraksts

Mājokļa iekārtošana

Iekārtot mājokli, lai arī liekas gaužām vienkārši, ir daudz sarežģītāk, nekā domājam. Ne tikai tāpēc vien, ka tas prasa zināmus finansiālus izdevumus, bet arīdzan tāpēc, ka atrast labas, kvalitatīvas un mūsu gaumei un iespējām atbilstošas mēbeles nevar vienas dienas laikā.
Reklāmraksts

Ieviesiet atbildīgus finanšu paradumus praksē ar CredPro.lv

Kā nesen noskaidrots pēdējā ziņojumā no Latvijas Kredītinformācijas Biroja datu apmaiņas sistēmas, Latvijā no 2017. gada aprīlim līdz šī gada aprīlim noslēgto kredītlīgumu apjoms skaitliski ir palielinājies pat par teju 10%. Tas nozīmē, ka online krediti un to ņēmēju skaits pie mums tikai turpina pieaugt. Minētā biroja apkopotajos datos ir redzams, ka uz šo brīdi aktīvi aizdevumu līgumi ir reģistrēti teju 900 tūkstošu lielā apjomā, ko parakstījuši 550 tūkstoši aizņēmēju Latvijā. Ko tas varētu liecināt par latviešiem kā patērētājiem un viņu paradumu savas iegribas apmaksāt ar līdzekļiem, kuri tiem nemaz nepieder? Vai šādā gaismā varam sevi uzskatīt par finansiāli atbildīgiem patērētājiem? Vai tomēr nav pienācis pēdējais laiks, lai kaut ko mainītu šajos ciparos un sāktu uzkrāt plašas zināšanas un informāciju finanšu jautājumos un pievērsties aktualitātēm ekonomikā? Ieviest šādu praksi kā daļu no ikdienas rutīnas, lai samazinātu šādu graujošu statistiku. Ir pagājuši tie laiki, kad interesantu un noderīgu informāciju par personīgajām finansēm nebija iespējams saņemt latviešu valodā. Vēlamies izcelt kādu portālu, kas sevi pozicionē kā finanšu ceļvedi ekonomikas padomu un viedokļu lauciņā – CredPro.lv. Kāpēc tieši šo portālu? Jo apskatot to konstatējām, ka tas ir pildīts ar aktuālu finanšu informāciju, kas atbilstoša tieši mūsdienīgam un modernam cilvēkam, kuram ir padziļināta interese par savas finanšu situācijas uzlabošanu.
Reklāmraksts

Burgundijas galvaspilsēta – Dižona!

Eiropā nav cita reģiona, kura gastronomiskais mantojums būtu tik plaši locīts kā Dižonas un Burgundijas vārds: Dižona – pasaules sinepju galvaspilsēta, Burgundijas sarkanvīni, īpaši no Kotdenuī vīna reģiona nākušie – labākie Francijā, franču upeņu liķieris Creme de Casis, kas ir Kir Royal kokteiļa sastāvdaļa, arī burgundietis, “Liellops Burgundijas gaumē”, kura (sarežģīto) recepti var atrast gandrīz jebkurā sevi cienošā kulinārijas portālā vai blogā! Protams, arī gliemeži un varžu kājiņas, ar kurām lutina Parīzes kafejnīcu apmeklētājus, un tie ir lielākoties Burgundijā savākti.
Reklāmraksts

Kad ir labākais laiks algas paaugstinājuma pieprasīšanai?

Jauns gads ir iesācies, un jautājums par algas pielikumu tā arī palicis kaut kur gaisā karājamies. Skaidrs, ka reti kurā uzņēmumā algas paaugstina vienkārši tāpat, tāpēc, ka bijis labs gads. Algas paaugstinājums bieži vien ir vienkārši jāprasa, bet daudzi to kautrējas darīt. Kāpēc tā? Un kad tad īsti ir tas labākais laiks, kad uzsākt sarunu ar savu vadītāju par algas pielikumu? Vai to darīt tad, kad maciņā svilpo vējš un labākais ātrais kredīts 1000 kronu apmērā (bästa snabblån 1000 kr) šķiet vilinošāks par vilinošu? Vai tomēr algas pielikumu saistīt ar savu veikumu darbā? Vai pareizā laika izvēle šādai sarunai spēlē kādu lomu tanī, vai jūs saņemsiet algas palielinājumu? Jā, tam gan ir liela nozīme. Uzskaitīsim pāris reizes, kad jums noteikti vajadzētu lūgt algas paaugstinājumu savam vadītājam, jo ir īstais laiks.
Reklāmraksts

Fēru salās vienmēr ir ko redzēt!

Cilvēki varētu teikt, ka: "Statistiski, Fēru salās nav ko redzēt!" Neizbēgami sanāk ko tādu konstatēt, kad jāuzskaita apskates objekti. Ir klintis tādas un tādas, ir pāris namiņi ar sūnu jumtiem galvaspilsētā Torshavnā, vēl kādā ciematiņā, un tas viss. Un tajā pat laikā Fēru salas ir viena no vietām, kurā domas atgriežas vēl un vēl ikviens tur pabijušais, vieta ko Lonely Planet ierindo kā vienu no "Top apskates vietām visā pasaulē". Tās ir 18 salas kā čiekura zvīņas kopā saspiedušās Atlantijas okeānā 600 kilometrus no Eiropas kontinenta.