Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Duša vai vanna: kā atrast kompromisa variantu?

Pastāv viedoklis, ka vannai priekšroku dod galvenokārt sievietes, jo lielākajai daļai daiļā dzimuma pārstāvju patīk sevi palutināt ar ilgām ūdens procedūrām. Savukārt vīrieši vairāk novērtē dušu, jo nav nedz laika, nedz vēlmes tādiem “niekiem”. Jaunas ģimenes arī dod priekšroku vannai, jo tajā ļoti patīk plunčāties bērniem, bet dušā labprātāk iet seniori, kuriem iekāpšana un izkāpšana no vannas var sagādāt grūtības. Tiem, kuri nevar vannas istabai atvēlēt daudz vietas, vienkārši nav citas izejas, tāpēc viņi ir spiesti izvēlēties dušu.
Reklāmraksts

Vērtīgi ieteikumi, kā parūpēties par mājokļa drošību, dodoties ceļojumā

Rudens un ziema ir laiks, kad daudzi cilvēki, vēloties aizbēgt no aukstajiem un nepatīkamajiem laika apstākļiem, brauc ceļojumos uz siltākām zemēm – Tenerifi, Hurgadu, Madeiru un citur. Lai atpūta būtu patīkama un mierīga, pirms došanās prom no mājām vajadzētu veikt vairākus svarīgus drošības pasākumus, kas pasargās mājokli prombūtnes laikā.
Reklāmraksts

Vannas istabas plānošana: kas būtu jāņem vērā?

Vannas istaba ir svarīga telpa ikvienā mājoklī, tādēļ tās iekārtošanai vajadzētu veltīt pietiekami daudz laika un pūļu. Lai vannas istaba būtu funkcionāla, droša un gaumīga, ieteicams ņemt vērā vairākas nianses.
Reklāmraksts

Vai Tev ir neregulāri ienākumi? 6 ieteikumi budžeta plānošanai!

Veiksmīgai budžeta izveidei svarīgi divi pamatnosacījumi: rūpīga plānošana un regulāri ienākumi. Tomēr, ja pirmo var paveikt ikviens, ar otro ne vienmēr ir tik vienkārši. Cilvēki, kuriem ir neregulāri ienākumi, nereti uzdod sev jautājumu: ‘’Vai man vispār ir vērts plānot budžetu?’’ Jā, ir vērts! Un tas ir pat ļoti ieteicams.
Reklāmraksts

Deviņi gudri veidi, kā lūgt draugam atmaksāt parādu

Tavs draugs ir aizņēmies no Tevis naudu. Pagājuši vairāki mēneši, taču no naudas nav ne miņas. Tas nozīmē, ka nāksies lūgt draugam parādu atmaksāt, taču Tu noteikti nevēlies to darīt rupjā veidā. Kā veiksmīgāk atprasīt aizdoto naudu, izvairoties no otra cilvēka aizvainošanas vai draudzības sabojāšanas? Piedāvājam deviņus gudrus veidus, kā aprunāties par šo jautājumu ar savu draugu.
Reklāmraksts

6 ieteikumi vienkāršākai dāvanas izvēlei

Lai arī dzīvojam laikā, kad veikali ir pārpildīti ar dažādiem piedāvājumiem, tomēr dažkārt, ja jādodas ciemos, atrast piemērotu dāvanu nav nemaz tik vienkāršs uzdevums. Īpaši, ja ir vēlme pārsteigt ar kaut ko oriģinālu, vienlaikus iekļaujoties arī saprātīgā budžetā. Turpinājumā daži noderīgi ieteikumi, kas palīdzēs izvēlēties gaviļniekam piemērotu dāvanu.
Reklāmraksts

Labākie instrumenti mājas un dārza darbiem

Ikvienā saimniecībā noderīgi dažādi instrumenti- zāģi, zāles pļāvēji, lapu pūtēji un citas ierīces, kas atvieglo ikdienu. Līdz ar sezonas maiņu daudzi privātmāju un dārzu īpašnieki pārskata savas ierīces un sagatavo tās aktuālajiem darbiem. Kādi instrumenti mājas un dārza darbiem ir visnoderīgākie? Par to turpinājumā.
Reklāmraksts

Kosmētika ceļojumā – ko ņemt līdzi un kā iepakot?

Kofera pakošana ir ikviena tuvāka vai tālāka ceļojuma sākums, turklāt no veiksmīga somas satura var būt atkarīgs patīkams ceļojuma iznākums. Dodoties prom no mājām, ir vēlams paņemt līdzi vismaz pirmās nepieciešamības kosmētikas produktus. Ko vajadzētu ceļojuma somā paķert līdzi, un kā līdzpaņemtā kosmētika ir pareizi jāiepako – lasi šajā rakstā!
Reklāmraksts

Kā izvēlēties printeri, kas atbilst Tavām vajadzībām?

Skolas rakstu darbi, biļetes, veidlapas un citi dokumenti. Lai arī ko Tev vajag izdrukāt, printeris spēj šo uzdevumu paveikt. Turklāt sīvā cīņa starp Epson, HP un Canon, kā arī citiem zīmoliem, ievērojami pazeminājusi printeru cenas, un tagad Tev ir iespēja ierīci iegādāties pat par 50 eiro vai lētāk.
Reklāmraksts

Standarta vai bezvadu austiņas – kuras izvēlēties?

Bezvadu austiņas vai klasiskie modeļi ar vadu – kuram variantam dot priekšroku? Diskusijas par to visā pasaulē joprojām nav beigušās, un, visticamāk, arī tik drīz nebeigsies. Jomas eksperti paredz, ka pasaules austiņu tirgus vērtība līdz 2024. gadam varētu sasniegt pat 15 miljardus dolāru. Tas nozīmē, ka nākotnē varētu parādīties aizvien jauni modeļi, kā rezultātā cīņa starp vadu un bezvadu austiņām kļūs vēl sīvāka.
Reklāmraksts

Ko darīt, ja ar nolikto "nebaltām dienām" tomēr nepietiek?

Dzīvē mēdz atgadīties dažādas neplānotas situācijas, un var nākties sastapties ar gadījumiem, kad Tev būs nepieciešami papildu finanšu līdzekļi, lai atrisinātu kādu problēmu. Tad var noderēt nauda, kuru esam iekrājuši “nebaltām dienām”.
Reklāmraksts

Apmeklē Samsung Galaxy studiju un laimē Galaxy Note9

Samsung paplašina savu Galaxy ģimeni – tagad tai pievienojies arī jaudīgais viedtālrunis Note9, elegantais planšetdators Tab S4 un modernais viedpulkstenis Galaxy Watch. Aicinām iepazīties ar jaunajām ierīcēm īpaši izveidotās Galaxy studijās tirdzniecības centros Alfa un Spice. Uzņem bildes ar Samsung Galaxy Note9 irbuli no tāluma – atklāj jaunu bilžu ēru un laimē. Piedalies aizraujošos konkursos ar iespēju – laimēt Samsung Galaxy Watch, Tab S4 un Galaxy Note9!
Reklāmraksts

5 soļi, kā sagatavot automašīnu rudens sezonai

Vasaras tveice ir mūs atstājusi, un soli pa solim tuvojas salnas, kas sev līdzi nes krāsainas lapas, miglainus rītus un īsteni rudenīgus laika apstākļus. Lai aukstums mūs nepārsteigtu pēkšņi, laicīgi nepieciešams veikt visus nepieciešamos darbus. Jā, šeit var būt gan dārza sakopšana, gan ražas novākšana, taču šoreiz parunāsim mazliet vairāk par to, kā veiksmīgāk sagatavot savu automašīnu rudens sezonai
Reklāmraksts

Kā ietaupīt naudu, iegādājoties pārtiku - 5 noderīgi padomi

Pārtika ir mūsu enerģija, bez kuras izdzīvot nav iespējams. Interesanti, ka aptuveni pusi no saviem līdzekļiem tērējam tieši pārtikas produktu iegādei. Tieši tāpēc ir vērts pievērst pastiprinātu uzmanību tam, kā, cik bieži un kad mēs iepērkamies.
Reklāmraksts

Patēriņa kredīts auto iegādei

Viens no ērtākajiem un daudzpusīgākajiem aizdevuma veidiem ir patēriņa kredīti, kas noder ne tikai ikdienas izdevumiem, bet arī lielāku pirkumu veikšanai, piemēram, auto iegādei.