Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Toms Skujiņš un Jānis Šteins iesaka: izvēlies velosipēdu ikdienā!

Nevienam jau nav noslēpums - velosipēds ir lielisks pārvietošanās līdzeklis; bet kāpēc tad mēs visi neizmantojam velosipēdu, kā savu galveno pārvietošanās līdzekli ikdienā? Autovadītāju neuzmanība un neiecietība, Latvijas mainīgie laikapstākļi, neesoši veloceliņi un velosipēdu novietnes tiek minēti kā būtiskākie šķēršļi aptaujājot cilvēkus, tāpēc aicinājām profesionālu Latvijas šosejas riteņbraucēju Tomu Skujiņu un velokurjeru Jāni Šteinu dalīties savos viedokļos un ieteikumos, lai iedzīvotāju riteņbraukšanas vēlme un iespējas augtu.
Reklāmraksts

Seko sportam sporta bārā!

Vai ar izklaidēm un adrenalīnu esi uz Tu? Tad tev ir jāapmeklē mūsu sporta bārs Optibet, jo pie mums ir iespēja nobaudīt garšīgu maltīti komplektā ar gardiem dzērieniem, paralēli aktīvi vērojot pasaulē aktuālākos un svarīgākos sporta notikumus, izbaudot sportisku un azartisku atmosfēru!
Reklāmraksts

SEO pakalpojumi - uzzini, kā tie var noderēt arī Tavam biznesam – SEOMEDIA.LV

Mūsu digitālajā laikmetā, kad internetam un tā sniegtajām iespējām ir tik neatsverama nozīme, arī uzņēmumi un organizācijas meklē veidus, kā reklamēt savas preces un pakalpojumus, komunicēt ar klientiem un veicināt zīmola atpazīstamību. Viens no variantiem, kā to panākt, ir dažādu sociālo tīklu izmantošana, taču, lai nokļūtu un paliktu Google meklētāja augstākajās pozīcijās, ar to vien nepietiek. Te noderīga ir SEO optimizācija – interneta aktivitāšu kopums, kuru galvenais mērķis ir panākt, lai konkrētā interneta vietne ir atrodama Google meklēšanas rezultātu pirmajā lapā. Šāda pozīcija likumsakarīgi nodrošina lielāku skaitu lapas apmeklētāju un, protams, arī klientu.
Reklāmraksts

Informācija, kas tev noderēs, izvēloties video spēles

Video spēles sniedz iespēju ne tikai izklaidēties, bet arī mācīties un pavadīt laiku ar citiem cilvēkiem. Tas ir unikāls veids, kā paplašināt savu redzesloku, attīstīt problēmu risināšanas prasmes, nebaidīties no jauniem izaicinājumiem un domāšanas ārpus rāmjiem. Lai izvērtētu, kuras video spēles iegādāties, esam sagatavojuši tev vairākus padomus.
Reklāmraksts

Mēs zinām, ka jūs skatāties!

Mediju kanāls EcoMedia jauno 2018.gadu ir sācis ar kārtējo konkursu starppilsētu autobusu ekrānos. Konkursa galvenā balva bija 250 eiro vērta sporta preču veikalu dāvanu karte.
Reklāmraksts

Gudriem.lv: 7 ekonomiska ceļojuma zelta likumi

Vai zināt, kāpēc atpūta ziemā ir tik brīnišķīga? Jo ir iespēja apmeklēt Eiropas un pasaules galvaspilsētas, iekļaujoties ļoti pieticīgā ceļojuma budžetā. Karstajā sezonā cenas uz aviobiļetēm, viesnīcām, kā arī vairumu pakalpojumu jūsu izvēlētajā virzienā būs ievērojami augstākas, nekā pārējā laikā. Vajag tikai iemācīties noķert karstos piedāvājumu, ceļot ar zemo cenu lidsabiedrībām un izvēlēties naktsmītnes ar atlaidēm. Saprātīga ekonomija ceļojuma laikā palīdzēs jums ieraudzīt jūsu sapņu pilsētas un valstis. Gudriem.lv dod norādes, kā to labāk izdarīt.
Reklāmraksts

Kas jāzina, pirms pieņemat lēmumu par kopīgu naudas aizņēmumu

Kad esat nopietnās attiecībās vai arī jau dzīvojat kopā ar savu partneri kā laulāts pāris, daudzi no jums izvēlas par labu kopīgam naudas aizdevumam visdažādāko iemeslu dēļ. Kad tādēļ, lai varētu iegadāties plašāku dzīvesvietu, ko abiem un topošajām atvasēm dalīt, gan arī tādēļ, lai nodrošinātu labākus dzīves apstākļus, jo maciņa izmērs it kā ir dubultojies. Kā pārim jums ir arī labākas iespējas aizņemties lielākas naudas summas. Bet, lai cik vilinošs šāds pasākums arī neizklausītos, tas ir arī ļoti nopietns solis, jo katram no jums individuāli varētu tikt lūgts atmaksāt pilnu parāda apjomu, ja otra puse pēkšņi vairs nevarētu dalīt aizdevuma atmaksas slogu. Protams, ja tas ir bijis tikai viens vienīgs kopīgs ātrais kredīts ar garu atmaksas termiņu (pikavippi pitkä laina aika), tad tā vēl nebūtu liela bēda, bet ko darīt tajos gadījumos, ka kopa dalāt hipotēkas maksājumus? Tā ir liela atbildība, ko plānojat uzņemties romantisku jūtu uzplūdā.
Reklāmraksts

Kāpēc cilvēki izvēlas interneta kredītus?

Agrāk, ja jums vajadzēja aizdevumu savai automašīnai, mājas uzlabošanai vai kam citam, jums vajadzēja saģērbties un iet uz banku, lai lūgtu naudu. Internets un interneta krediti ir padarījuši lietas nedaudz vieglākas. Tiešsaistes aizņēmumi tagad ir pieejami, lai atvieglotu iespējas saņemt aizdevumus mazliet vieglāk, un interneta aizdevumu pakalpojumi pat izmainīja veidu, kā cilvēki aizdod un aizņemas naudu.
Reklāmraksts

Uguns klātbūtne laimei un labklājībai svētku laikā

Tuvojas gada gaidītākās brīvdienas, kas ir pozitīvu emociju, brīnumu un dāvanu laiks, kas sagādā prieku ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Sveču radītais mājīgums, dažādas krāsainas lampiņas, brīnumsvecītes un krāšņa uguņošana aiz loga – tas viss jau sen ir kļuvis par neatņemamu Ziemassvētku un Jaunā gada atribūtiku.
Reklāmraksts

AKTUĀLI! Ar riteni uz darbu arī ziemā!

Kustības “Ar riteni uz darbu” iniciatīvas pirmsākumi meklējami 1956. gadā ASV. Tās mērķis, protams, popularizēt visa veida velosipēdu izmantošanu kā autotransporta ikdienas alternatīvu. Šobrīd kustība pārņēmusi arī Latviju. Latvijas riteņbraucēju apvienība veic gan ziemā, gan vasarā ikgadēju ar divriteni braucošo Rīgas iedzīvotāju skaitīšanu. Kā vēsta dati, tad katru gadu riteņbraucēju skaits pieaug par aptuveni 10%, savukārt ziemā no visiem ikdienas riteņbraucējiem turpina braukt 18%.
Reklāmraksts

Uzņēmums E.L.L. Real Estate veic zīmola maiņu uz Kapitel

Vadošais Baltijas nekustamo īpašumu attīstītājs E.L.L. Real Estate turpmāk vienoti visos tirgos būs pazīstams kā Kapitel. Kapitel koncentrējas uz ilgtspējīgas, funkcionālas un estētiskas vides radīšanu, kurā gan cilvēki, gan uzņēmumi var attīstīties un augt. “Kapitel” savā ilgtermiņa stratēģijā noteicis, ka pārvaldīs visu attīstības ciklu un saglabās īpašnieka tiesības attīstītajos projektos.
Reklāmraksts

Pieci mīti par naudu, kuriem jāpārstāj ticēt

Sabiedrības starpā valda daudz nepareizu priekšstatu un mītu par naudu. Daudzi no šiem mītiem ir pilnīgi nepatiesi un dažreiz ir grūti izsijāt, kuri ir patiesi. Mūsu draugiem, mūsu ģimenei un plašsaziņas līdzekļiem – viesiem ir viedoklis šajā jautājumā, un, šķiet, ka katrs no tiem ir pilnīgi atšķirīgs. Personīgo finanšu jomā ir daudz dezinformācijas, tāpēc ilustrēsim populārākos un lielākos mītus par naudu, kuriem būtu jāpārstāj ticēt, lai varētu atbrīvot ceļu uz labklājību.
Reklāmraksts

Credit.lv – kad vajadzīgi kredīti internetā

Pirmais kredīts līdz 500 eur un vairāk bez procentiem un bez komisijas maksas. Atmaksā tik, cik aizņēmies, ne vēlāk kā 30 dienu laikā. Portālā CREDIT Jūs varat atrast šādu un, iespējams, vēl labākus piedāvājumus īstermiņa kredītiem un citiem aizdevumu veidiem. (Piemēram, patēriņa aizdevums līdz 10000 eur, kredītu apvienošana vai auto kredīts.)
Reklāmraksts

Kas Tev būtu jāzina pirms bankas aizdevuma saņemšanas?

Kad dzīvē pienāk situācijas, kuru atrisināšanai neizbēgami nepieciešama nauda, sākam domāt par dažādiem variantiem, kā nepieciešamo summu iegūt. Labākajā gadījumā mums pašiem ir rūpīgi veidoti iekrājumi, taču diemžēl realitāte ir visai skarba – šāds finansiāls spilvens ir pieejams tikai nelielai daļai iedzīvotāju. Protams, ka neviens no mums negaida, ka pēkšņi notiks kas neparedzēts, taču nākotni ieplānot nav iespējams, jo ne viss notiekošais ir atkarīgs no mums. Tāpat ne visiem ienākumi ir pietiekami lieli, lai daļu no tiem atvēlētu iekrājumiem, piemēram, jaunas automašīnas iegādei.
Reklāmraksts

Vai vajadzētu bērniem ļaut izvēlēties apģērbu?

Bieži vien pieņemts, ka apģērbu bērniem līdz noteiktam vecumam izvēlas vecāki. Tādā veidā mēs nosakām gan stilu, gan apģērba krāsu. Tomēr ir cilvēki, kuri uzskata, ka bērnam pašam jāļauj izvēlēties drēbes, kurās apģērbties, turklāt tas jāsāk darīt jau diezgan agri. Šajā rakstā mēģināsim saprast, vai tiešām vajadzētu bērnam pašam ļaut pieņemt lēmumu par apģērba iegādi vai arī labāk to uzticēt vecākiem.
Reklāmraksts

Kādēļ iepirkšanās internetā padara mūsu dzīvi vienkāršāku?

Internets ir pilnībā pārvērtis veidu, kādā mēs iepērkamies. Pateicoties priekšrocībām un ieguvumiem, mūsdienās arvien vairāk cilvēku izvēlas dažādas lietas iegādāties internetā, nevis iet uz veikalu, lai iepirktos. Apskatīsim 10 iemeslus, kādēļ interneta veikali un iepirkšanās tajos ir labāka nekā tradicionālais šopings.
Reklāmraksts

Vai joga var palīdzēt risināt krākšanas problēmas?

Atsaucoties uz vikipediju, joga ir fizisku, mentālu un garīgu vingrinājumu vai disciplīnu kopums, kuru aizsākumi meklējami senajā Indijā.
Daudzi cilvēki jogu redz kā aktivitāti, kas veicina labsajūtu, dziedināšanu un meditāciju… lai gan, ja vēlamies būt līdz galam godīgi, jāsaka, ka šai praksei piemīt daudz kas vairāk nekā tas, ko varam apskatīt šajā vienā rakstā.
Neskaitāmi daudz cilvēku visapkārt pasaulei praktizē jogu daudz un dažādu iemeslu dēļ.
Bet, vai tas tiešām ir iespējams, ka joga var palīdzēt cīnīties ar krākšanu?