Laika ziņas
Šodien
Migla

Reklāmraksti

Reklāmraksts

4 ieteikumi, kas palīdzēs Jums ietaupīt naudu

Ik dienas cilvēki veic darījumus ar naudu – pērk un pārdod, aizņemas un atdod, iegulda un krāj. Tieši finanses veido ļoti nozīmīgu mūsu dzīves daļu, tādēļ arī tām nepieciešams pievērst pietiekami daudz uzmanības. Diemžēl ne visiem no mums izdodas veiksmīgi kontrolēt savus ienākumus un izdevumus, kā rezultātā rodas finansiālas problēmas. Viens no biežākajiem iemesliem ir tas, ka mēs izdodam vairāk, nekā nopelnām. Šajā rakstā aplūkosim četrus veidus, kas palīdzēs Jums iemācīties taupīt naudu, lai stabilizētu savu finansiālo situāciju.
Reklāmraksts

5 padomi, kā atgūt kontroli pār savām finansēm

Daudziem cilvēkiem ir grūtības sakārtot savu finansiālo situāciju, savukārt tas ilgtermiņā var novest pie dažādām problēmām. Ja zaudēta kontrole pār savām finansēm, to atgūt mēdz būt grūti, taču ne neiespējami. Ja jūtat, ka pamazām zaudējat savu finansiālo brīvību, netiekat galā ar parādsaistībām vai piedzīvojat cita veida finansiālas problēmas, ir pienācis laiks to mainīt.
Reklāmraksts

Ātrs internets – Latvijas lepnums

Ja ņemam vērā citu Eiropas Savienības dalībvalstu operatoru datu un interneta piedāvājumu mobilabonnement, tad varam secināt, ka dzīvojam valstī, kurā ir viens no labākajiem interneta lejupielādes ātrumiem gan pasaulē, gan arī Eiropas valstu konkurencē.
Reklāmraksts

Ceļvedis putekļu sūcēju pasaulē

Sākot no tradicionālajiem putekļu sūcējiem, beidzot ar robotiem – mūsu mājokļu uzkopšanas palīgi gadu gaitā ir ievērojami attīstījušies, tādēļ tagad izvēlēties vienu nemaz nav tik viegli. Interneta veikals 220.lv izveidojis ceļvedi, kas Tev palīdzēs orientēties plašajā putekļusūcēju pasaulē.
Reklāmraksts

Bērnu rati – 3 lietas, ko ievērot, tos iegādājoties

Bērnu rati ir viens no svarīgākajiem aksesuāriem, bez kura nav iedomājama nedz jauno vecāku, nedz paša mazuļa dzīve. Taču, meklējot atvases pirmo braucamrīku var gadīties apjukt un apmaldīties plašajā ražotāju piedāvājumā. Turpini lasīt un uzzini 3 svarīgākos bērnu ratiņu iegādes priekšnoteikumus!
Reklāmraksts

Kas jāzina, pirms iegādājies akumulatora urbjmašīnu?

Ikvienā mājoklī ik pa laikam var noderēt kvalitatīva urbjmašīna, tādēļ ir vērts šādu instrumentu iegādāties. To var izmantot dažādiem darbiem, atvieglojot gan remontu, gan arī dažādus uzdevumus. Viens no profesionāļu un iesācēju vidū izmantotākajiem instrumentiem ir akumulatora urbjmašīnas. Par tām vairāk turpinājumā.
Reklāmraksts

Gudri veidi, kā optimizēt biroja iekārtojumu

Cilvēki darba vietā pavada vidēji 40 stundas nedēļā. Gadās tās jau ir veselas 2000 stundas! Darbs savā ziņā ir mūsu otrās mājas, tādēļ tajā ir jābūt nodrošinātiem visiem nepieciešamajiem apstākļiem, lai darbinieki varētu ne tikai strādāt, bet arī atvilkt elpu.
Reklāmraksts

Ja pērc gaisa mitrinātāju, izlasi šo!

Ziemas sezonā, kad gaisa temperatūra ievērojami pazeminās, cilvēki arvien retāk vēdina telpas, kā rezultātā centrālā apkure un sildītāji padara gaisu istabās ļoti sausu. Ne visi zina to, ka sauss gaiss var mūs negatīvi ietekmēt, izraisot deguna asiņošanu, ādas niezi, kairināšanu kaklā, kņudināšanu acīs, aizliktu degunu un citus alerģiskus simptomus vai pat astmas uzliesmojumu. Viens no variantiem, kā to novērst - izmantot gaisa mitrinātāju. Par tiem vairāk lasi raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Veļas žāvētājs – kā atrast labāko savam mājoklim?

Lai iegādātos veļas žāvētāju, vispirms ir jānoskaidro atšķirība starp tā dažādiem veidiem, ietilpību un vadību. Šis raksts veltīts tam, lai Tu uzzinātu visu nepieciešamo kvalitatīva veļas žāvētāja iegādei.
Reklāmraksts

Noderīgi padomi gaisa kompresora izvēlē

Kvalitatīvs gaisa kompresors ir lielisks palīgs dažādos darbos. To iespējams izmantot visdažādākajām vajadzībām, piemēram, automašīnas riepu piepumpēšanai un profesionālu darbību veikšanai. Ja nepieciešams iegādāties kompresoru, ieskatieties padomos, kas palīdzēs izvēlēties atbilstošāko variantu!
Reklāmraksts

8 naudas taupīšanas veidi, kurus izmēģināt 2019. gadā

Savas finansiālās situācijas uzlabošana ir viens no populārākajiem mērķiem, kuru daudzi cilvēki izvirza sasniegšanai jaunajā gadā. Turklāt ņemot vērā apjomīgos tēriņus Ziemassvētku laikā, nav pārsteigums, ka daudziem pēc tam jāsteidz “savilkt josta ciešāk”, lai izdzīvotu līdz nākamajai algas dienai. Neatkarīgi no tā, kādi būtu Tavi plāno 2019. gadam, vienmēr var noderēt padomi, kā veiksmīgāk ietaupīt naudu. Un šajā rakstā mums ir apkopoti astoņi labākie no tiem!
Reklāmraksts

Iemesli, kādēļ piektdienas vakaru pavadīt sporta bārā

Vai arī Tevi, tuvojoties nedēļas nogalei, pārņem atvieglojums vai patīkams satraukums par to, ka beidzot varēsi kārtīgi atpūsties kopā ar saviem draugiem? Tad Tu neesi vienīgais, jo daudzi cilvēki, kas ikdienā strādā darbdienās, nedēļas nogali gaida ar nepacietību. Un, to darot, bieži vien jau tiek kalti plāni par to, kurp doties.
Reklāmraksts

Bērnu ballīte, ko visi izbaudīs par 100%

Tuvojas bērnu dzimšanas dienas ballīte, bet nav ideju, kā un kur to atzīmēt? Viens no populārākajiem variantiem ir doties uzspēlēt lāzertag jeb lāzera peintbolu. Kas tā ir par aktivitāti un kādēļ šāda bērnu ballīte patiks gan gaviļniekam, gan viesiem un arī vecākiem?
Reklāmraksts

7 oriģinālas korporatīvās dāvanas Ziemassvētkos

Uzturēt labas biznesa attiecības ar saviem sadarbības partneriem un klientiem ir ļoti nozīmīgi. Kādas korporatīvās dāvanas Ziemassvētkos izvēlēties šogad? Noskaidro šajā padomu rakstā!
Reklāmraksts

3 vienkārši soļi, kā izvēlēties dāvanu

Pirmssvētku laikā jau atkal rodas jautājums – ko uzdāvināt? Izvēlēties dāvanas nav vienkārši. Ko uzdāvināt saviem mīļajiem, bērniem, vecākiem un draugiem? Šī neziņa rodas ik gadu no jauna, tuvojoties svētkiem. Un ko tālāk? Mēs sākam meklēt idejas internetā, domājam par tuvo cilvēku hobijiem, lūdzam draugiem padomu vai arī uzdodam tiešu jautājumu: «Ko tev uzdāvināt?» Un visbeidzot – ja risinājumu neesam raduši, mēs dodamies uz lielveikaliem, kur klīstam, meklējot nezin ko. Vai jums šis viss ir pazīstami?
Reklāmraksts

Uzdāviniet izsmalcinātu dāvanu Ziemassvētkos!

Ziemassvētki ir vieni no skaistākajiem gada svētkiem. Gatavošanās svētkiem ir gan skaists , gan nereti arī stresa pilns laiks. Eglītes un darba ballītes, savlaicīga piparkūku cepšana , dāvanu iegāde – pa kuru laiku visu pagūt ?
Reklāmraksts

Matrači kvalitatīvam miegam

Cilvēks miegā pavada lielu daļu savas dzīves, tādēļ ir svarīgi, lai miegs būtu kvalitatīvs un no rīta mēs pamostos atpūtušies un gatavi jaunai dienai un darbiem. Lielu lomu miega kvalitātē spēlē tas, kur mēs guļam, respektīvi- gulta un matracis. Mūsdienās tirgus piedāvājums ir ārkārtīgi plašs un sev tīkamu gultu un matraci ir iespējams izvēlēties no ārkārtīgi daudziem variantiem.