Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Ekonomiska un ērta uzlīmju izgatavošana ar personalizētu dizainu

Uzlīmes joprojām plaši izmanto dažādām uzņēmumu vajadzībām, tajā skaitā, preču un inventāra marķēšanai, transportlīdzekļu trafarēšanai, akciju piedāvājumiem, dāvanām klientiem un citiem mērķiem. Izvēloties piemērotāko risinājumu, klientam būs svarīgs ne tikai materiāls, uzlīmju drukas kvalitāte, bet arī cena. Uzņēmums “BudgetPrint” piedāvājumā ir uzlīmju izgatavošana par draudzīgām cenām, padarot šo pakalpojumu īpaši izdevīgu arī maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Dažādu izmēru un formu uzlīmes katra klienta vajadzībām

Pielāgojoties klientu vēlmēm un vajadzībām, “BudgetPrint” tiek piedāvāta dažādu formu un izmēru uzlīmju druka:

  • Apaļas uzlīmes – pieejamas diametrā no 30 mm līdz 100 mm;
  • Kvadrātveida uzlīmes – pieejamas izmēros: 30 x 30, 40 x 40, 50 x 50, 70 x 70 un 100 x 100 mm;
  • Taisnstūrveida uzlīmes – pieejamas izmēros: 50 x 20, 50 x 30, 60 x 40, 70 x 30 un 90 x 50 mm.

Visu uzlīmju izgatavošana notiek, drukājot tās uz loksnēm, no kurām noņem liekos materiālus. Tas padara uzlīmju noņemšanu ērtu un vienkāršu. Plēves uzlīmes būs īpaši izturīgas arī pret mitrumu un cita veida ietekmi, tādēļ tās varēsiet arī izmantot līmēšanai uz virsmas ārpus telpām.

Kā “BudgetPrint” nodrošina kvalitatīvu uzlīmju druku par zemu cenu?

            Klientiem ir svarīgi, lai uzlīmju izgatavošana tiktu veikta augstā kvalitātē, kas nereti arī palielina pakalpojuma sniegšanas izmaksas. Taču “BudgetPrint” ir izdevies apvienot abas priekšrocības, proti, garantēt kvalitatīvu uzlīmju druku un citu reklāmas materiālu izgatavošanu par izdevīgām cenām. Tas tiek panākts sekojoši:

  • Budgetprint.lv saviem klientiem piedāvā pašapkalpošanās iespēju, proti, Jūs varat paši izveidot logotipa uzlīmes maketu, izmantojot ērti lietojamu online redaktoru. Tas savukārt samazina uzņēmuma darbaspēka izmaksas;
  • Uzlīmju izgatavošana tiek veikta, izmantojot automatizētus procesus, kas arī samazina drukas izdevumus;

Piedāvājumā esošais sortiments ietver populārākās preces, kas ļauj to ražošanu veikt efektīvi un ekonomiski, arī tad, ja tirāža ir neliela.

Budgetprint.lv piedāvājumā ir ne tikai uzlīmju druka, bet arī blociņu, bukletu, skrejlapu, veidlapu un vizītkaršu izgatavošana, kā arī reklāmas saldumu noformēšana, kas pielāgota individuālām vajadzībām.

 

 

 

 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli


Reklāmraksti

Vairāk Reklāmraksti