Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kursi permanentā grima meistariem iColor Akadēmijā

iColor Akadēmija ir starptautiska permanentā grima skola, kurai ir filiāles Latvijā, Vācijā un Krievijā. Unikāla apmācību sistēma, premium kvalitātes izejmateriāli un aprīkojums, pasniedzēji, kas ieklausās studentos, un satriecoša atmosfēra – mēs nodrošinām ideālus apstākļus, lai jūs kļūtu par īstām permanentā grima zvaigznēm!

iColor Akadēmija – tie ir tetovēšanas kursi jebkura līmeņa meistariem, sākot no permanentā grima pamatu apgūšanas līdz kvalifikācijas paaugstināšanas kursiem pieredzējušiem meistariem. iColor Akadēmijas treneri ir strādājoši meistari, kuriem ir ne tikai liela praktiskā darba, bet arī pedagoģiskā pieredze. Mūsu darba galvenais mērķis – sagatavot “strādājošus” meistarus, kuri jūtas pārliecināti par savām prasmēm jau no pirmajām patstāvīgās prakses dienām.

Kādēļ ir vērts apmeklēt permanentā grima kursus iColor Akadēmijā?

  • Premium kvalitātes materiāli un darbam nepieciešamais aprīkojums

Mūsu studenti jau, sākot no pirmajām nodarbībām, izmanto tikai kvalitatīvu aprīkojumu, izejmateriālus un iColor pigmentus. Studenti, kas mācās jebkurā permanentā grima kursā, saņem unikālu mācību grāmatu, kuru var izmantot vienmēr, arī pēc apmācībām.

  • Ļoti daudz praktisku nodarbību

Mācot tetovēšanu, mēs pievēršam lielu uzmanību praktiskajām nodarbībām, tās sastāv no trīs posmiem – līniju vilkšanas uz papīra, darba uz mākslīgās ādas un ļoti daudz praktiskajām nodarbībām ar modeļiem, tos mēs meklējam paši. Absolvējot iColor Akadēmijas permanentā grima kursus , jūs iegūsiet pilnvērtīgu darbu portfolio, kurus aplūkojot, neviens klients neticēs, ka vēl vakar jūs bijāt students.

  • Palīdzība sākumā

Permanentā grima apmācība mūsu skolā nozīmē ne tikai tehnikas iemaņu apgūšanu. Mēs arī palīdzam adaptēties jaunajā profesijā. Ikviens students, kas pie mums ir absolvējis permanentā grima kursus, sešus mēnešus saņem pasniedzēju atbalstu tiešsaistē.

  • Eiropas sertifikāts

Mācību rezultāti ir nenovērtējamas zināšanas un pieredze, kā arī licencētas Eiropas iColor Akadēmijas sertifikāts.

iColor Akadēmija – tetovēšanas meistaru apmācība

Permanentā grima kursi iesācējiem un pieredzējušiem meistariem – tā ir tikai viena daļa no Akadēmijas ikdienas. Mūsu skolā notiek neskaitāmas meistarklases, lekcijas un semināri. Mēs ticam, ka patiesa profesionalitāte nozīmē regulāru pašizaugsmi!

iColor Akadēmijas tetovēšanas svarīgākie kursi:

Pamatkurss – permanentā grima apgūšana no pašiem pamatiem. Pilnvērtīga permanentā grima meistaru apmācība: plaša programma un daudz praktisko nodarbību, tostarp darbs ar noņēmēju un jaunās lūpu tonēšanas procedūras COLORTUNE apgūšana.

Kurss Restarts – permanentā grima apmācība meistariem, kuriem ir slikta zināšanu bāze. Kursa īpatnība ir individuāla pieeja, veidojot mācību plānu ikvienam studentam.

Treneru kurss – tiešsaistes kurss pieredzējušiem meistariem, kuri vēlas sākt jaunu virzienu savā karjerā. Permanentā grima treneru kurss ir izveidots kopā ar psiholoģijas un mārketinga speciālistiem.

Izvēlies sev jaunu, veiksmīgu profesiju un sasniedz virsotnes kopā ar mums!

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Noderīgi fakti par naudas aizņemšanos internetā

Neplānota vizīte pie ārsta, pēkšņs auto remonts, sadzīves tehnikas sabojāšanās – tikai dažas no situācijām, kurās var nonākt katrs no mums. Cilvēku dzīve ir neprognozējama, tāpēc ir svarīgi vei...

Reklāmraksti

Vairāk Reklāmraksti