Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Mīļas un interesantas idejas Māmiņdienas dāvanām

Māmiņdiena jeb Mātes diena, ko šogad atzīmēsim 12. maijā, ir emocijām bagāta un īpaša diena visās ģimenēs. Māmiņdiena ir kļuvusi par nozīmīgu dienu, kurā izsakām pateicību par mīlestību, rūpēm un, protams, dzīvību, tām lieliskajām sievietēm, no kurām esam nākuši – savai mammai un arī vecmāmiņām, kuras ir laidušas pasaulē un lolojušas mūsu vecākus.

Māmiņdienā mīļus vārdus, bučas, ziedus un dāvanas mammām un vecmāmiņām pasniedz ne tikai mazie bērni, bet arī jau pieaugušie bērni, kuri varbūt jau paši ir vecāki. Ik gadu, tuvojoties Māmiņdienai, domājam, kā sagatavoties šiem svētkiem, kā iepriecināt. Mazie bērni pārsteigumus gatavo ar tētu, skolotāju un audzinātāju atbalstu, bet lielie meklē labākās idejas Māmiņdienas dāvanām. 

Lai iedvesmotu jūs arī šogad no sirds iepriecināt savas mīļās mammas un vecmāmiņas, esam apkopojuši vairākas mīļas un interesantas idejas Māmiņdienas dāvanām. 

Īpaša diena ar dažādiem pārsteigumiem

Mammām ļoti dārgs ir tas laiks, ko viņas pavada kopā ar saviem bērniem – gan lieliem, gan maziem. Ja mazie bērni līdzās ir biežāk, tad pusaudži, jaunieši un jau pieaugušie bērni ikdienā ir savās gaitās. Tāpēc Māmiņdienā varat iepriecināt mammu vai vecmāmiņu ar brīnišķīgi kopā pavadītu laiku. 

Varat izplānot aizraujošu un interesantiem notikumiem pilnu dienu. Te noteikti vajag ļaut vaļu fantāzijai, jo katra mamma, vecmāmiņa ir atšķirīga, katrai var patikt kaut kas cits. Tas var būt kopīgs pārgājiens, izbrauciens uz kādu citu pilsētu, kino, muzeja vai teātra apmeklējums, bērnu pagatavotas maltītes, radošās darbnīcas, bērnības fotogrāfiju skatīšanās utt.

Protams, ja ir vēlme un iespējas, var sagādāt arī kādu elpu aizraujošu piedzīvojumu, piemēram, lidojumu ar gaisa balonu, lai redzētu, kā pavasarī saplaukst un sazaļo mūsu skaistā Latvija.

Pašu gatavoti apsveikumi un gardumi

Mazākie bērni vienmēr prot īpaši sasildīt māmiņu un vecmāmiņu sirdis ar pašu rociņam veidotiem apsveikumiem, kartītēm, pušķīšiem un iestudētiem sirsnīgiem priekšnesumiem. Tās ir dāvanas, ko nevar nekādā naudā izmērīt. Mammas un vecmāmiņas izplūst prieka un laimes asarās, kad mazie ķipari Māmiņdienas rītā atsteidzas ar savām rūpīgi gatavotajām dāvaniņām. Jau nedaudz lielāki bērni var pašu rokām pagatavot mammai brokastis, kaut ko gardu izcept.

Dāvana, kas palutinās un ļaus atpūsties

Ja idejas Māmiņdienas dāvanām tiek īstenotas ar tēta atbalstu vai arī savu mīļo māmiņu grib apsveikt jau pieaugušie bērni, tad noteikti ir vērts padomāt par tādām dāvanām, kas mammai vai vecmāmiņai liks sajusties lutinātai, ļaus atpūsties un izbaudīt mirkli sev. Mammas darbs ir skaistākais pasaulē, bet arī nogurdinošs, tāpēc ikviena mamma ir pelnījusi, ka parūpējas arī par viņas labsajūtu.

Šajā kategorijā ietilpst tādas dāvanas kā SPA vai skaistumkopšanas salona apmeklējums, brīvdienas kādā viesu namā, pirts apmeklējums, masāžas, sāls istabas apmeklējums vai kaut kas cits, kas mammai un vecmāmiņai būs tieši laikā, lai viņa atjaunotu spēkus un gūtu pozitīvas emocijas.

Šādas idejas Māmiņdienas dāvanām plašā klāstā varat meklēt dāvanu interneta veikalā www.lieliskadavana.lv, kur vienuviet pieejamas dažādas dāvanas, kas būs piemērotas, lai šajos svētkos suminātu gan mammas, gan vecmāmiņas:
Dāvanas mammai
Dāvanas vecmammai

“Kuponu grāmatiņa” dažādiem labajiem darbiņiem

Gan mazāki, gan lielāki bērni var iepriecināt svētkos māmiņas un vecmāmiņas ar īpaši oriģinālu un praktisku dāvanu, ko izgatavota ar pašu rokām. Tā ir “kuponu grāmatiņa”, ko mamma var izmantot sev vēlamajā brīdī. “Kuponu grāmatiņā” bērni saliek savus “pakalpojumus” un palīdzību, ko mamma var izmantot tad, kad viņai tas ir aktuāli. Visaktuālākie varētu būt mājas un saimnieciskie darbiņi, kuros mammas labprāt paļautos uz palīdzīgām rokām. 

Personalizēts apģērbs vai dekors

Protams, ka šādas dāvanas var šķist klišejiskas, bet joprojām tās ir populāras un tās izvēlas, lai iepriecinātu jebkuros svētkos, arī Māmiņdienā. Apdrukāt var jebko, arī apdrukas stilu un dizainu var izveidot jebkādu. Un tad jau tikai atliek fantazēt un izvēlēties ideju, kas piemērota tieši jūsu mammas vai vecmāmiņas iepriecināšanai – apdrukātu krūzīti, T-kreklu, sienas pulksteni vai ko citu. 

Ziedi – nemainīga vērtība Māmiņdienā

Nobeigumā jāatgādina, ka ziedi ir nemainīga vērtība ikvienos svētkos, it īpaši Māmiņdienā. Ne vienmēr mīļākie sveicieni būs tie naudas izteiksmē dārgākie, galvenais ir emocijas, attieksme, sirsnība. Tāpēc, ja nav laika un iespēju sarūpēt neko vairāk, tad vienmēr var apsveikt mammas un vecmāmiņas ar smaržīgiem un ar mīlestību pasniegtiem ziediem. 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli


Reklāmraksti

Vairāk Reklāmraksti