Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Skaistiem mirkļiem – ziedi no salona "Linneja"

Dāviniet ziedus - to nekad nevar būt par daudz! Jā, tieši tik vienkārši. Svētkos, ikdienā, īpašos brīžos, arī skumjos mirkļos. Ziedi palīdz atzīties, iepriecināt, mierināt, iedvesmot un pateikties.

Taču ir viens "bet" – ziedu pasaule ir tik krāšņa un daudzveidīga, ka grūti izvēlēties piemērotāko. Mēs, ziedu salona "Linneja" floristi, palīdzēsim izvēlēties piemērotākos ziedus jūsu vajadzībai. Piedāvājam jums iegādāties ziedus gan uz vietas ziedu salonos, gan pasūtīt ziedus internetveikalā linneja.lv

Kāpēc klienti izvēlas ziedu salonu "Linneja"? Tāpēc, ka līdzās plašajam ziedu sortimentam un pakalpojumu klāstam, piedāvājam personisku attieksmi, uzticamību, lojalitāti un precizitāti. Šodienas straujajā ikdienā, kad nereti paskrienam viens otram garām ar paviršu "kā tev iet?", ikviens pakalpojums, kas liek sajusties īpašam, tiek vērtēts ļoti augstu. Turklāt, ja tas ir apvienojumā ar augstu profesionalitāti un godprātīgu pasūtījuma izpildi, abpusējs gandarījums un prieks par paveikto ir vēl lielāks.

Ziedu salona pakalpojumi:

 • piedāvājam iegādāties ziedus, dāvanas un smaržas uz vietas mūsu salonos vai internetveikalā;
 • ziedi, ziedu pušķi un ziedu kompozīcijas visiem dzīves gadījumiem – jubilejām, kāzām, korporatīvām vai privātām svinībām, bērēm, piemiņas pasākumiem u.c.;
 • profesionālu floristu pakalpojumi;
 • ziedu piegāde Rīgā un Rīgas apkārtnē jūsu noteiktā vietā un laikā (mūsu pašu ziedu kurjers nogādās Jūsu pasūtījumu ziedu adresātam ātri un ar īpašām rūpēm par tā izskatu);
 • konsultācijas ziedu un augu uzglabāšanā un aprūpē.

Mūsu priekšrocības:

 • ziedu piegāde jebkurā dienā un diennakts laikā – strādājam 24/7;
 • ziedu piegāde Rīgā maksimāli īsā laikā – lielākoties ziedu piegāde Rīgā tiek veikta 1,5–2 stundu laikā kopš pasūtījuma veikšanas brīža, ja klients nav norādījis savādāk;
 • augsta klientu apkalpošanas kultūra – ar cieņu ievērojam klientu norādījumus, piemēram, ziedu piegāde no anonīma sūtītāja u.tml.;
 • individuāla pieeja katram klientam;
 • izdevīgi piedāvājumi pastāvīgajiem klientiem;
 • elastīga cenu politika;
 • plaša ziedu izvēle – tikai un vienīgi svaigi ziedi no kvalitatīvākajiem Latvijas un Eiropas ziedu vairumtirgotājiem;
 • vienmēr aktuāli sezonas ziedu piedāvājumi;
 • ērts un pārskatāms internetveikala katalogs, kas tiek regulāri papildināts;
 • iespēja pasūtīt ziedus kopā ar īpašu dāvanu no mūsu piedāvātā dāvanu sortimenta.

No atsevišķiem ziediem līdz kompozīcijām

Mūsu piedāvājumā ir grieztie ziedi – svaigi, augstākās kvalitātes ziedi – gan atbilstoši sezonai, gan ekskluzīvi piedāvājumi. Izvēlieties iepriecināt sev tuvo cilvēku ar ziedu pušķi – ziedu kurjers piegādās jūsu izvēlēto ziedu pušķi no mūsu piedāvātajiem gatavajiem paraugiem vai pēc jūsu vēlmēm florista izgatavotu īpašu pušķi. Vēl skaistākam pārsteigumam piedāvājam ziedus kastītē, kas ir speciāls ziedu noformējums.

Mūsu profesionālie floristi palīdzēs sagatavoties kāzām – piedāvājumā ir gan līgavu pušķi un ziedu kompozīcijas galda dekorēšanai, gan arī kāzu automašīnas dekorēšana u.c. kāzu rotāšanas pakalpojumi.

Dažādiem dzīves gadījumiem iespējams pasūtīt arī ziedu kompozīcijas, kā arī pieejamu ir sēru floristika – štrausi un bēru vainagi cieņpilnai aizgājēja pavadīšanai.

Pieprasītākais pakalpojums – ziedu piegāde

Viens no mūsu salona pieprasītākajiem pakalpojumiem ir ziedu nosūtīšana konkrētam adresātam. Būsiet vienisprātis, ka negaidīti saņemt krāšņus ziedus no kāda īpaša (vai varbūt nezināma) sūtītāja ir brīnišķīgs pārsteigums. Pie mums, ziedu salonos "Linneja", ziedu piegāde ir uzticams un drošs pakalpojums. Jums nebūs jāraizējas, vai ziedu kurjers atradīs pareizo adresi, vai piegādi neaizkavēs satiksmes sastrēgumi vai nelabvēlīgi laika apstākļi, vai ziedi saglabās savu svaigumu un izskatu līdz nonāks adresāta rokās. Mēs garantējam, ka ziedu piegāde ir labās, uzticamās rokās. Ziedu piegādi nodrošinām jebkurā dienā un diennakts laikā saskaņā ar klienta vēlmēm.

Izvēlieties ziedus no jau gataviem piedāvājumiem mūsu internetveikalā linneja.lv (mēs izgatavosim identisku kompozīciju vai pušķi), vai pasūtiet ziedus pēc savas gaumes. Aicinām ielūkoties mūsu dāvanu sadaļā – varbūt ziedu saņēmējam sarūpēt pārsteigumu no mūsu piedāvātā dāvanu klāsta?

Izņemt uz vietas salonā

Ziedu saloni "Linneja" atrodas gan Rīgas centrā, Blaumaņa ielā 29, gan Purvciemā – Nīcgales ielā 2 (pie tirdzniecības centra "Minska"). Veicot ziedu pasūtījumu internetveikalā linneja.lv, piedāvājam to saņemt arī uz vietas salonā. Šī iespēja noderīga, ja dodaties uz pasākumu un vēlaties pasūtījumu izņemt paši. Piemēram, uz bērēm, salonā saņemot iepriekš internetā pasūtīto bēru vainagu vai štrausu, vai uz kāzām – mūsu profesionālo floristu izveidoto kāzu pušķi.

Gaidīsim jūs ziedu salonos "Linneja" vai mūsu internetveikalā linneja.lv, lai kopīgi īstenotu jūsu idejas. Uz satikšanos Linneja ziedu pasaulē!

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Kā iekārtot privātmājas dārzu?

Klāt gada siltie mēneši, laiks, kad varam iekopt privātmājas dārzu, kurā audzēt gardas veltes, skaistus augus, kā arī izveidot stūrīti, kur atpūsties no ikdienas steigas. Vēlies iekārtot privā...

Reklāmraksti

Vairāk Reklāmraksti