Laika ziņas
Šodien
Migla

FOTO: Aizvadīta filmas Atriebēji: Noslēgums nakts pirmizrāde

Latvijā uz filmas Atriebēji: Noslēgums nakts pirmizrādi plkst. 01.01 bija pulcējušies vairāk nekā 600 cilvēki, pilnībā izpērkot Kino Citadele ISENSE auditoriju un pirmie saņemot atbildi uz jautājumu, kā tad viss noslēdzās.

Naktī uz trešdienu studijas Marvel Studios radītā kino pasaule svinēja 11 gadu un 22 filmu finālu, kopsavilkumu - Atriebēju lielā ekrāna stāsts sākās 2008. gadā ar filmu Dzelzs vīrs (Iron Man) un gadu gaitā apauga ar turpinājumiem, atvasinājumiem un faniem visā pasaulē, kas ar nepacietību gaida katru nākamo sāgas daļu.​

Atriebēju komandas izdzīvojušajiem un viņu sabiedrotajiem ir jāizstrādā jauns plāns, kurš palīdzētu stāties pretī Tanosa postošajai darbībai. Pēc pēdējās kaujas, kura bija pati masveidīgākā un traģiskākā visā Atriebēju cīņu vēsturē, katra pieļautā kļūda var kļūt liktenīga ne tikai Zemei, bet arī Visumam.

Kino fanu svētki turpinās arī trešdien, 24. aprīlī, plkst. 18.45 un 19.30. Vēlāk filma jau būs skatāma kinoteātra repertuārā un neapšaubāmi kļūs par vienu no gada lielākajiem notikumiem populārajā kultūrā, portālam Diena.lv pārliecināti pauž Kino Citadele pārstāvji.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko