Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Latvijas Reģionu apvienību vadīs Bondars

Nodibināta un reģistrēta Latvijas Reģionu apvienība, kurā startam Eiropas Parlamenta un Saeimas vēlēšanās apvienojušies Reģionu alianses un Vidzemes partijas pārstāvji, un to vadīs Mārtiņš Bondars.

Latvijas Reģionu apvienība informē, ka tajā pašlaik ir vairāk nekā 700 biedru, līdz ar Bondaru tās valdē darbosies arī Ilgonis Leišavnieks no Vidzemes partijas un Dainis Liepiņš no Reģionu apvienības. Apvienības dibinātāji ir pārliecināti, ka LRA vēlēšanās pārstāvēs vairāk kā pusi no Latvijas pašvaldībām.

Interesi par  iespēju iesaistīties apvienībā izteikušas vairākas reģionālās politiskās partijas, vēlētāju apvienības un citas nevalstiskās organizācijas, kas pēc apvienības nodibināšanas tiek aicinātas tai pievienoties vai noslēgt savstarpējās sadarbības līgumu. Latvijas Reģionu apvienībai nolēmusi pievienoties Ikšķiles  partija Apvienība "Iedzīvotāji", atbalstu apvienības dibināšanai izteikuši arī citi reģionālie līderi: Mērsraga novada pašvaldības vadītājs Lauris Karlsons,  Mālpils novada pašvaldības vadītājs Aleksandrs Lielmežs un citi.

Latvijas Reģionu apvienība aktīvi gatavojas Eiropas Parlamenta vēlēšanām, apkopojot deputātu kandidātu sarakstu un izstrādājot vēlēšanu programmu. Izvirzīti kandidāti no LRA, kā arī pārstāvji  no „Latgales partijas” ar  Aldi Adamoviču vadībā ( Preiļu novada Domes priekšsēdētāju).

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai saņēmi informatīvo vēstuli par EP vēlēšanām?

Kopā nobalsojuši: 574

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas