Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Nesaskaņu dēļ valdība lemšanu par budžetu pārceļ uz nākamo nedēļu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Šai valdībai ir jākrīt
Š
jo ministri tā arī nav sapratuši, ka veselības aprūpes pieejamībai un sociālā nodrošinājumam personām, kuru darbspējas ir ierobežotas (bērni, invalīdi, pensionāri u.c.) ir jābūt prioritārām pār aplokšņu algu saņēmēju interesēm patukšot valsts kasi ar diferencētā neapliekamā palīdzību.
saprotams
s
Bez Saskaņas nekad nebūs lemšanas.
>saprotams
&
Saskaņa pilna ar CCCP bēgļiem, jevrejiem un zagļiem...
  • 0
  • 0
a ko ta nu?
a
Vai patiešām Kariņš cerēja, ka līdz ar piekāpšanos Muižnieka lietā jaunkomunisti paliks pielaidīgāki? Viņi taču visu laiku turpinās šantažēt valdību un muļķot vientiešus.
Arturs Priedītis
A
Amizanti ir tas, ka mūsu dārgā organizētā noziedzība ir nonākusi līdz tādai tēmai kā "cietums". Iepriekšējās tēmas "tilts", "bibliotēka" u.c. tomēr bija cēlākas tēmas. "Cietums" izraisa smaidu, uzjautrina. Bet tas jau nekas! Summa ir apmierinoša.
Ass>Artūrs
A
Artūr-tas labi ka ceļ cietumus. Būs kur ievietot tādus LV ienaidniekus kā tevi.
  • 1
  • 0
Paolo Pavo
P
Tas ir labi! Cietums latviešiem nav vajadzīgs. Latviešiem visvairāk vajadzīga ir trako māja, jo latviešu stulbums ir izvērties masveidīgā psihiskā epidēmijā - pandēmijā. Latvijā ir palikuši tikai psihiski slimi latvieši ar Kariņu priekšgalā. Arī "nācijas tēvs" nav uzskatāms par psihiski normālu ebreju, jo blādās no rīta līdz vakaram un nav dabūjams nost no bezmaksas ēdiena galda.
Ass>Tereza
A
Un tapēc tu aizbēgi no Rossijas pie latvciešiem.....
  • 2
  • 0
Tereza Mendoza
T
Piekrītu ar visu sirdi un visām plaušām! Latviešiem nekad vēl nebija tik psihiski nenormāla valdība, parlaments, valsts prezidents. Bet vispār ir slikti! Latvijā nav psihiatru. Visi ir emigrējuši uz Izraēlu. Latvijā tāpēc psihiski slimie netiek izolēti un ārstēti. Tas attiecas uz Kariņu un daudziem citiem. Arī LU Muižnieks noteikti nav psihiski vesels, jo viņa nelietība ir kļuvusi psihiatriska diagnoze.
  • 2
  • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Atvieglo atlaišanas kārtību(12)

​Valdība pagājušajā nedēļā atbalstīja grozījumus Darba likumā, paredzot izslēgt normu, ka darbiniekus ar invaliditāti nevar atlaist. Proti, runa ir par 109. pantu, kas nosaka: "Darba de...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas