Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ar kādiem satiksmes ierobežojumiem jārēķinās Lucavsalā?

Saistībā ar Rammstein koncertu Lucavsalā 6. augustā ir noteikti sekojoši satiksmes un ap-stāšanās ierobežojumi. Pasākuma organizatori aicina sekot līdzi norādēm. Ar koncerta no-teikumiem iespējams iepazīties arī http://www.fbi.lv/ mājas lapā.

No otrdienas, 6. augusta līdz 7. augustam:

 - no plkst. 7.00 līdz plkst. 1.00 Mūkusalas ielā, posmā no Akmeņu ielas līdz Bauskas ielai, tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, kā arī atstātie transportlīdzekļi tiks piespiedu kārtā pārvietoti ar autoevakuatora palīdzību uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu (izņemot transportlīdzekļus ar pasākuma organizatora atļaujām);

-  no plkst. 8.00 līdz plkst. 1.00 tiks aizliegta kuģošanas līdzekļu tauvošanās un enkurošanās Mazajā Daugavā;

- no plkst. 15.00 līdz plkst. 1.00 tiks slēgta kuģošanas līdzekļu satiksme Mazajā Daugavā (izņemot pasākuma organizatora kuģošanas līdzekļus);

- no plkst. 23.00 līdz 1.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot operatīvo transportu, sabiedrisko transportu, transportlīdzekļus ar pasākuma organizatora atļaujām, iedzīvotājus un uzņēmumus, kuri atrodas ielas slēgtajā posmā) Mūkusalas ielā, posmā no Akmeņu ielas līdz Bauskas ielai;

Pēc koncerta pasažieru uzņemšanai divās vietās būs atļauts stāvēt taksometriem – no Mūkusalas apļa uz Mūkusalas ielu virzienā uz Bausku, un no Mūkusalas apļa uz Mūkusalas ielu virzienā uz Akmens tiltu.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju  nodrošinās kontroli sadarbībā ar SIA RAW, lai tiktu ievērots aizliegums koncerta norises gaisa telpu izmantot neiesaistītai gaisa satiksmei, droniem, radio vadāmajiem lidmodeļiem (īslaicīgi ierobežotā lidojumu zona Rammstein augstumā no zemes (GND) līdz 2000 pēdām (ft) AMSL ar rādiusu 0,54 jūras jūdzes (NM) un šādām centra koordinātām: 56°55`41"N 024°07`07"E).

K SENUKAI veikals darbosies kā parasti un tam blakus esošā autostāvvieta būs pieejama tikai veikala K SENUKAI klientiem ne ilgāk kā 1h. 

Top komentāri

Irlielāmērāticams
I
ka ir dumji aizliegt laivotājiem izmantot laivas koncerta vērošanai. Tā taču tiktu atslogota sauszemes satiksme! Varētu tirgot PAPILDUS biļetes priekš tiem, kuri koncertu vēro no laivas!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas