Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Par 3500 eiro ierīkos signalizāciju Rīgas Futbola skolas sporta laukumā

Rīgas domes Izglītības, sporta un kultūras komiteja atbalstījusi ieceri pieslēgt signalizāciju Rīgas Futbola skolas stadiona teritorijā izvietotajos konteineros un uzstādīt vismaz piecus apgaismes prožektorus, liecina komitejas dienas kārtībā pievienotie dokumenti.

Rīgas Futbola skola apsaimnieko izveidoto pilna izmēra dabīgā seguma futbola laukumu un tam piegulošo teritoriju, ko izmanto arī Rīgas 9.vakara vidusskola. Saskaņā ar skolas direktora Vladimira Žuka stāstīto, 3.novembrī sporta kompleksa vadītājs Boriss Mihailovs, ierodoties darbā, konstatēja, ka ir notikusi pretlikumīga iekļūšana teritorijā un konteinerā, kurā glabājas futbola laukuma kopšanas tehnika.

Apsekojot konteineru, tika konstatēts, ka nekas no tehnikas nav pazudis, iespējams, tādēļ, ka tehniku - traktoru, piekabi un specializētu zāles pļāvēju - nav iespējams aiznest. "Ņemot vērā situācijas nopietnību, tika pieņemts lēmums operatīvi nodrošināt konteinerus ar pagaidu signalizāciju, izmantojot automašīnas akumulatoru," norādījis Žuks.

Taču, tā kā šis ir pagaidu risinājums, sporta laukuma teritorijā nepieciešams nodrošināt patstāvīgu elektrības pieslēgumu konteineriem, kā arī nepieciešams nodrošināt teritorijas apgaismojumu, lai teritorijā izvietotās novērošanas kameras arī diennakts tumšajā laikā spētu veikt savas funkcijas.

Tāpat, lai nodrošinātu pilnvērtīgu treniņu procesu, teritorijā tika uzstādītas divas moduļu tipa ģērbtuves, kuras atrodas aiz vakara maiņu vidusskolas - blakus sporta zālei. "Arī šajā gadījumā pastāv liels ielaušanās risks moduļu ģērbtuvēs, ņemot vērā to novietojumu un faktu, ka moduļi atrodas neapgaismotā teritorijā," paudis direktors.

Līdz ar to, lai nodrošinātu konteineriem elektrības pieslēgumu, gaismas prožektoru izvietošanu un signalizācijas pieslēgšanu, skolas pārstāvis lūdzis Rīgas domei finansējumu 3505 eiro apmērā.

Galīgais lēmums par finansējuma piešķiršanu vēl būs jāpieņem Rīgas domei.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Jauna valdība Latvijā būs

Kopā nobalsojuši: 773

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas