Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 1. aprīlis
Dagne, Dagnis
Jauno poligonu plānots būvēt Krustpils ielā

Rīgā būvēs poligonu ugunsdzēsēju apmācībai

Rīgā līdz 2021. gada nogalei plānots uzbūvēt jaunu poligonu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieku apmācībai, portāls Diena.lv uzzināja dienestā. Projektu VUGD realizē sadarbībā ar Nodrošinājuma valsts aģentūru.

Lai uzlabotu ķīmisko, bioloģisko, radioloģisko un kodolmateriālu jeb CBRNE katastrofu pārvaldīšanas procesus un mazinātu to riskus, projekta ietvaros plānots uzlabot un pilnveidot esošo apmācības sistēmu, kā arī nodrošināt VUGD glābējiem iespēju iegūt praktisku pieredzi jaunā poligonā. Poligonu plānots uzbūvēt līdz 2021. gada decembrim Krustpils ielā, Rīgā.

Projekts Sagatavošanas pasākumu veikšana CBRNE un cilvēku izraisīto katastrofu glābšanas darbu mācību poligona izveidošanai tiek īstenots Iekšējās drošības fonda finansiālā atbalsta instrumenta ietvaros. Kopējās projekta izmaksas ir 91 530 eiro, no kura līdzfinansējums no Eiropas Savienības ir 68 647 eiro. Pirmais projekts jārealizē līdz 2020. gada 31. jūlijam. Poligonu plānots būvēt otrā projekta ietvaros, ko plānots noslēgt 2021. gada decembrī.

Iekšējās drošības fonda finansiālā atbalsta instrumenta policijas sadarbībai, noziedzības novēršanai un apkarošanai un krīžu pārvarēšanai viens no mērķiem ir Risku un krīzes situāciju pārvaldība, kas atbalsta ES valstu kapacitāšu stiprināšanu ar drošību saistīto krīzes situāciju paredzēšanā un pārvarēšanā, īpaši uzsverot nepieciešamību uzlabot civilo aizsardzību.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas