Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Misānes ģimene: Vēlamies sveikt visus ar mūsu kopējo uzvaru

"Lai cik bieži mūsu ģimene katram no jums, atbalstītājiem, teiktu paldies – tas būs daudz par maz! Mēs noliecam galvas jūsu priekšā – par jūsu atsaucīgajām sirdīm, veltīto laiku, atbalsta vārdiem un klātesamību. Bez jums Kristīne jau būtu Dienvidāfrikas murgā, un viņas bērni, iespējams, vairs nekad neredzētu savu mammu. Protams, tikai brīdī, kad Kristīne spers pirmos soļus uz Latvijas zemes, mēs noticēsim, ka tas ir noticis. Taču jau šobrīd mēs vēlamies sveikt visus ar mūsu kopējo uzvaru," teikts Kristīnes Misānes ģimenes paziņojumā medijiem.

"Jā, Kristīnei nāksies atbildēt par saviem nodarījumiem tiesas priekšā. Bet tā būs Latvijas Republikas tiesa," uzsvērts paziņojumā.

Misānes ģimene pateicas Latvijas Ārlietu ministrijai un ministram Edgaram Rinkevičam (JV) "par milzīgo ieguldīto darbu vairāk kā gada garumā", kā arī Tieslietu ministrijai un Ģenerālprokuratūrai par to, ka ģimeni esot sadzirdējuši. Tāpat Misānes ģimene pateicas arī prezidentam Egilam Levitam, Valsts prezidenta kancelejai un Latvijas medijiem un žurnālistiem.

"Jā, mūs sadzirdēja arī politiķi. Paldies tiem, kuriem Kristīnes Misānes lieta bija un ir pārliecība, nevis "ordenis"," teikts paziņojumā.

Jau ziņots, ka Dānijas tiesa ceturtdien apstiprināja Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Latvijas pilsones Kristīnes Misānes izdošanu Dienvidāfrikas Republikai un atzina, ka Misāne jāizdod Latvijai.

 

Top komentāri

Itamars Toledano
Vienīgais IZGLITOTAIS, SAPRATIGAIS UN KOMPETENTAIS CILVEKS, kura IZGLITIBA UN KOMPETENCES SAUBAS NERADA, un kas APJEDZ, ka Misānes CIVILNOZIEGUMI un KRIMINALNOZIEGUMI ir JAIZTIESA Dienvidāfrikā IR teniss.
Kika
K
Nu re! Un te jau vesela to suņu plejāde - nerrs, Jānis, melnais humors, edisons un tamlīdzīgi mēsli!
Itamars Toledano
IKVIENS līdzjūtīgs un līdzcietīgs Latvijas pilsonis PRIECĀJAS par Kristīnes PALDIES, jo tā ir pateicība, kas sirds asinīm rakstīta. IKVIENS izdzimtenis, mūdzis un nelietis zobus griež, jo viņu alga - POSTS un GALĒJA tumsa. Jo īpaši, NRA un Diena štata un ārštata suņiem.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Atdzīvina mūžīgo likumu(2)

Vietējo pašvaldību referendumu likumprojektam ir ļoti sena vēsture. Tas iesniegts Saeimā jau 2013. gadā, nodots no viena sasaukuma uz nākamo, taču pieņemts joprojām nav. Realitātē ideja tiek muļļāta ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas