Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Nākamnedēļ no Rīgas uz Aglonu dosies pirmā svētceļnieku grupa

Pirmā svētceļnieku grupa no Rīgas uz Aglonu dosies jaunnedēļ, 1.augustā, aģentūra LETA noskaidroja Latvijas Romas Katoļu baznīcā.

Šis svētceļojums sāksies no Rīgas Kristus Karaļa draudzes un Rīgas Svētā Jēkaba katedrāles. Pirmajā dienā plānots nonākt līdz Ulbrokai, nākamajā dienā iet līdz Ikšķilei, pēc tam nonākot Ķegumā. 4.augustā gājiens noslēgtos Jumpravā, 5.augustā - Aizkrauklē, 6.augustā - Secē, 7.augustā - Sēlpilī. Nākamās dienas galamērķis būs Jēkabpils, tad - Vīpe, Rožupe, Vecvārkava un Aizkalne. Savukārt finišu jeb Aglonu svētceļnieku grupa plāno sasniegt 13.augustā.

Svētceļojumam var pievienoties arī tā gaitā jebkurā citā svētceļojuma dienā. Dienā vidēji plānots noiet 17 līdz 25 kilometrus. Bērniem līdz 18 gadu vecumam obligāti līdzi ir jāiet vecākiem vai pieaugušajam aizbildnim.

2.augustā uz Aglonu no Iecavas dosies arī svētceļnieku grupa no Iecavas Svētā Antona katoļu baznīcas draudzes. 3.augustā - Rīgas Svētā Alberta draudze, 4.augustā - Krustpils Vissvētās Trīsvienības baznīcas draudze, 7.augustā kopīgā svētceļojumā dosies Rīgas Svētās Terēzes draudze, Rīgas Katoļu ģimnāzijas un Liepājas Katoļu pamatskolas draudze. 8.augustā no Ludzas dosies Rīgas Svētā Franciska draudze, 9.augustā dosies Siguldas katoļu draudze un Krāslavas Svētā Ludvika Romas katoļu draudze, 10.augustā dosies svētceļnieki no Barkavas un kā pēdējie svētceļojumā dosies svētceļnieki no Vaboles.

Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki Aglonā notiks 15.augustā.

Top komentāri

Itamars Toledano
SVĒTUMS tukšā vietā vai masu baros nerodas. Mīli Dievu no visas savas sirds un no visa sava prāta, un savu tuvāko kā sevi pašu, un tu Dievu redzēsi! Un bēdz no katoļiem, kas apgāna Svēto lūgšanu, tās noslēgumā, kur būtu Dievam gods jānes, piemin tā vietā Dievmāti, bet Kristus Asinis, svētā sakramenta laikā, vispār ATMET, tās dodami tikai atsevišķiem izredzētiem. SMAGĀKU grēku vairs cilvēki realizēt nevar, kā apgānot Kristus pavēles un mācību.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pārāk daudz "varbūt" par mācību gadu(2)

Jau tagad jābūt rīcības modeļiem par attālinātu vai klātienes darbu jaunajā mācību gadā – intervijā Romānam Meļņikam akcentē Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas direktors Andris Priekulis.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas