Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Neieraut valsti tiesvedībās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Astoņkājis
A
Jenotu troļļi mobilizēti visi! Taču atbolstoši veselajam saprātam valsts uzņēmums Letvenergo nevar bankrotēt. 1.Jo tas pieder valstij. Arī praktiski tas nevar bankrotēt- HESu ražotā elektrība maksā lēti. Protams, ka jenotu shēmotāji varbūt sataisījuši milzu kredītus it kā rekonstrukcijai cerībā uz treknu otkatu, taču tad skatīt 1.punktu.
Tālis
T
Tiesvedības būs pret Valsts amatpersonām, kas pārstāvēja OIK afērā savas, savas partija, sponsoru, radu un draugu intereses. Un tas būs jāatmaksā līdz 7 paaudzei. Saeima jau pagājušajā gadā nobalsoja par OIK atcelšanu, tad šogad Ekonomikas ministrs balstoties uz parlamentārās izmeklēšanas komisijas slēdzienu, ar nokavēšanos izpilda Saeimas lēmumu. Un visi OIK afērā iesaistītie, būt jāatlaiž no valsts darba, sākot ar premjeru, ministriem, augstiem valsts ierēdņiem, padomniekiem, konsultantiem un t,t. Tādiem valsts nodevējiem nav vietas ne Saeimā, ne valdībā, nevienā valsts darba postenī.
Uldis
U
Es Tev ASV suns Kariņ ar lielāko prieku iemīstu mutē !!!
Edvins Eglitis
Kaa atceros PM K.Karinam ka Ekonomijas ministrs bija loti ietekmiga loma saja OIK projekta. . Nemot vera Karina partiijas biedri t.sk tas suudgaballs AAsseridans, varbut laiks PM atdzistas ka ir ists intresu konflikts saja gadijumaa
 • 5
 • 3
tā gan
t
Kariņam būs jāstājas tiesas priekšā. Agrāk vai vēlāk!Lūdzu šo nošērojiet. Lūdzu šo nošērojiet, lai arī ome, kas pārtiek no Kariņa vates, redzētu. Es Jums paskaidrošu, kāpēc Kariņš ir ne tikai OIK ieviesējs, piesedzējs, prasts shēmotājs un melis, bet pie visa vēl arī muļķis. Un es atbildu par saviem vārdiem, lai sūdz tiesā. Solīja taču mani sūdzēt par kino Pionieris ofšoru shēmām, bet biksiņas bija pilnas, jo tad atklātos arī tiesā, kā Kariņš shēmo. Tātad. Varbūt premjeram Kariņam derētu būt ieturētākam izteikumos, nevis mētāties ar apgalvojumiem, ka valsts visvērtīgākais!!!!!!!!!!!!!! uzņēmums Latvenergo bankrotēs, ja politiķi vienā dienā piegriezīs subsīdīju krānu ! Uz kādiem kauliem tādā gadījumā turas valsts visvērtīgākais uzņēmums? Salīdzinājumam. Igaunijas Latvenergo analogs ir mazāk vērtīgs, ar mazāku Ebitdu, bez OIK, ar stipri lētāku elektrību. Un neko, cilvēki dzīvo, izkonkurē kaimiņvalsti Latviju ražošanas izmaksās utt. OIK dēļ bankrotē visa valsts! Lēnām un mokoši. Bet
Māris
M
Atved zaļu šķeldu, tā slikti deg - elektrība neražojas. Lai degtu šķelda, dod piešprici ar salīdzinoši lēto gāzi, ja šķelda beigusies, palaiž tik ar gāzi vien, OIKs griežas - nenopriecāties - tā vai?
Robis
R
Nu-ar šādu saimniekošanu nekad netikt laukā no tā purva kurā LV atrodās: Viss te kā Krievijā.
solon
s
Dabas gāze, Krišjāni Kariņ, nav atjaunojamais energoresurss!!! Tas ir fosilais kurināmais! Piespiest tautu maksāt OIK elektroenerģijai, kura iegūta (Krievijas) dabas gāzes dedzināšanas rezultātā IR NOZIEGUMS !!! Šīs afēras īstenotāji ir jāliek cietumā!!!
TEC-2 ir enerģētiskā neatkarība
T
TEC-2 saražotā elektroenerģija ir vienīgā, par ko bija vērts maksāt OIK, jo tā pēc Ignalinas slēgšanas nodrošināja un nodrošina elektroenerģijas pietiekamību Baltijā un Latvijas elektroenerģētisko neatkarību.
 • 2
 • 3
TEC-2 ir enerģētiskā neatkarība
T
TEC-2 saražotā elektroenerģija ir vienīgā, par ko bija vērts maksāt OIK, jo tā pēc Ignalinas slēgšanas nodrošināja un nodrošina elektroenerģijas pietiekamību Baltijā un Latvijas elektroenerģētisko neatkarību.
 • 2
 • 3
Ivan
I
Tad jau visus NAŠI tur butu japakar....
 • 3
 • 2
Jānis
J
Domāju, ka vecos, labos laikos, kad vēl cieņā bija tikumi, viņus neliktu cietumā, bet publiski pakārtu Doma laukumā!
 • 18
 • 1
beidz diiirst solon
b
Krievijas gāzei nav nekādsd sakara ar OIK!
 • 4
 • 4
???
?
Ko mums nestāsta...par ko neraksta? Kā var bankrotēt "AS "Latvenergo", ja tiek atcelts OIK?
Ivan
I
Janis baida tautu un murgo!
 • 3
 • 3
Jānis
J
Kariņš duļķo ūdeni, baida tautu, izplata feika ziņu, jādomā, ar nolūku izsprukt no kriminālatbildības.
 • 23
 • 1
Jānis
J
Vai tad Latvenergo valdes un padomes locekļus neliks cietumos? Atklājoties liela apmēra krāpšanas shēmām, viens Latvenergo valdes loceklis aizmuka, bet visi pārējie tak palika amatos? Nemiro, kas darās, kad šie visi tiks izmesti no amatiem un nodoti Kalnmeijera rokās?
Jānis
J
Latvenergo bankrotēs? Latvenergo mums lielākais OIK maksājumu saņēmējs? Latvenergo nodarbojas ar atjaunomajiem energresursiem? Latvenergo ražo enerģiju un pats sev to pārdod? Ko tas Kariņš murgo par Latvenergo bankrotu?
TEC-2 ir enerģētiskā neatkarība
T
TEC-2 saražotā elektroenerģija ir vienīgā, par ko bija vērts maksāt OIK, jo tā pēc Ignalinas slēgšanas nodrošināja un nodrošina elektroenerģijas pietiekamību Baltijā un Latvijas elektroenerģētisko neatkarību.
 • 1
 • 3
Ivan>Janis
I
OIK jāsaņem mazajiem HES un citiem atjaunojamas el.en ražošanas iesācējiem, ne Latvenergo. Beidz melot!
 • 8
 • 4
kalašnikovs
k
Šie komunistiskie žīd- sātaniskie izdzimumi, kuri pēdējos trīsdesmit gadus ir veikuši ārprāta genocīdu pret LATVIEŠU ETNOSU, sevi taisa par varoņiem, kaut gan viņu vieta ir: KARĀTAVAS ! tautastribunāls.eu
Maksim
M
Beidz muldet, nacik: Te dzivo ar latviijci tauta-ne tikai latviesi.
 • 2
 • 2
Jānis
J
Vai tad Kariņu, akurāt kā citus Saeimas izmeklēšanas komisijas ziņojumā nosauktās valsts amatpersonas, nesauks pie kriminālatbildības par nolaidību, kas izsaukušas smagas sekas? Kur vispār ir pazudis LR ģenerālprokurors, vai aizbēdzis no Latvijas? Kalnmeijer, Tu nemaz nevari gulēt, tev likumi uzdod visus šos darboņus saukt pie kriminālatbildības. Kur ir nozudis SAB pr-ks Maizītis, kad šiem darboņiem un Bordānam tiks anulētas pielaides valsts noslēpumiem. Vispār, kas notiek Latvijā, mums Likumi vairs nevienam nav saistoši?
nemelo
n
Kariņ, nemelo!!! Varbūt pastāsti par saņemtajiem kukuļiem, par Pionieri!
Emša projekts saviem čomiem
E
Iesākumā tas bija Emša projekts saviem čomiem, kas paredzēja tā saucamo obligāto iepirkumu par divkāršu realizācijas tarifu, kas realitātē bija seškārtīgs tarifs pret vairumcenu. Tā kā projekts bija ļoti, ļoti, ļoti ienesīgs, ar to sāka nodarboties daudzi politiķi un viņiem pietuvinātas personas. Beigu beigās tas izvērtās par milzīgu bremzi ražojošajiem uzņēmumiem.
Krējums Saldais
K
Kur problēma? Jāpieņem tikai lēmums, ka OIKs bija noziedzīgs no paša sākuma. Un amnestiju - 3/4 no izkrāptā valstij, tad bez mantas konfiskācijas līdz 3 radiniekam.
hmmm
h
"Jāpieņem tikai lēmums, ka OIKs bija noziedzīgs no paša sākuma" Tev, cilvēk mīļais, nav sapratnes par krimināltiesībām. Tiesiskā valstī AR ATPAKAĻEJOŠU DATUMU rīcību par noziedzīgu nepasludina. Savādāk vienā rītā pamodīsies, bet Saima būs izgrozījusi Krimināllikumu, ka visi tie, kas brokastījs BIJA LIETOJUŠI saldu krējumu ir cietumā liekami. Neesmu sepeciālists OIK tēmā, tāpēc nezinu kādu padomu sniegt, bet skaidrs ir viens - nevar kā risinājumu sniegt idiotiskas alternatīvas. Varbūt kā variants būtu aplikt tos OIK uzņēmumus ar kautkādu speciālu nodokli - lai ir kā skolas uzdevumā par baseinu, kad no vienas trubas ieplūst iekšā, bet pa otru uzreiz plūst ārā. Bet te ir vajadzīgs ļoti izsvērts juridiskais risinājums, tā uz dullo to neuzminēt, vajag juristu komandai iet cauri punktu pa punktam virknē normatīvo aktu. Interesanti, vai Latvijā tādi ir?
 • 1
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Minimālā alga kā Eiropā?(9)

Brīdī, kad Latvijā tiek lauzti šķēpi par to, kā reformēt valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu likmes un maksāšanas nosacījumus, Eiropas Savienības (ES) līmenī nav aizmirsta iecere atr...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas