Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
"Pašlaik ir simbolisks brīdis, lai domās redzētu ideālo Latviju. Tas, kādu Latviju veidosim katru nākamo dienu, ir un vienmēr būs tikai mūsu pašu spēkos," sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis svētku uzrunā Brīvības pieminekļa pakājē

Piedzīvot simtgadi nozīmē justies izredzētiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Iwan
I
Vergu izklaides, it kā esot brīvi. Domāju Latvians.
Neslāvs
N
Balti ir izredzētie !... Vēl 100x100 Tev - Latvija !
bbb
b
Stipri traki, pēc salūta pār akmenstiltu veikli pāri pārgājām, bet no paša tilta nost netikām, jo cilvēki tāk tieši virsū tā veitā, lai veidotu 2 plūsmas. Diezgan skairds, ka organizētāka kustība prasijās, jo to izskaidrot kā daļai no pūļa īsti nenotikās. -- Tāpat skaidrs, ka visiem jāskrien, jo tak ir koncerti un pasākumi, kas arī ir vienīgais, kas paliks pēc 100gades. Un tas nedaudz liek skumti, jo rāli visādi dārgi brīnumi, no kuriem nekā nepaliks.
Murgi
M
Izredzētības murgs...
Arturs Nagliņš
A
Latviešu lielākā laime ir dzīvot civilizētā vidē starp civilizētām tautām, no kurām var pārņemt civilizācijas materiālos atribūtus un tādējādi nomaskēt savu mežonību, kā arī iegūt ilūziju par savas attīstības augstumiem, aprobežotu primātu manierē sevi slavējot un pašslavinājumos sevi redzot Stikla kalna virsotnē. Faktiski latvieši vēl nav sasnieguši tautas statusu. Tautas attīstības galvenais kritērijs ir valsts un valstsspēja. Latviešiem valsts nav nekāda vērtība, 2003.g. atkal ar prieku atsakoties no suverenitātes. Latviešu valstsspējas trūkums ir neapgāžams fakts.
Nu, nu
N
Tukša demagoģija. Aizej un pastāsti igauņiem vāciešiem, frančiem, īriem un vēl citiem, ka viņiem "nav valstspējas".
 • 2
 • 2
:)
:
To pašu teiksiet arī par lietuviešiem, igauņiem, čehiem, poļiem utt.???? Vai viņiem arī problēmas ar valstsspēju, vai arī Jums ir problēmas ar loģisko domāšanu?
 • 7
 • 2
VVZ
V
Valsts proklamēšanas 100.gadskārta nenozīmē simtgadi- neatkarīga valsts ir bijusi vien 20 gadus- no 1920.līdz 1940.gadam.
>VVZ
&
nevar būt? Tu ko nejauc???
 • 3
 • 12
Jābūts Stulbiņš
J
Gan kaut kāda Jubileja ! Necieņu svētki svinēja tautas iznīcināšanu. No 193 valstīm pasaulē 150 valstis pasmējās, jo redz kāda tā mūsu PēcPadPaLatvijas valdība. Nothin special ! Maitu bari pēc katastrofas nav nekāds returms, un pie mums pat pēc 27 g nav ierobežots, vismaz valdībā ne. Pat čekas maisu slēpšana tiek joprojām attaisnota.
biedri stulbins:
b
Jūs ko gribat? Lai musejos-internacionalisti un vinu darbis visi zinatu? :Labi ka slep..ka visi nezin to...
 • 6
 • 6
Udo Ulbergs
U
Šodienas latviešiem ir milzīga laime piedzīvot unikālus notikumus; unikāla bija PSRS sagraušana, ko veica tās valdošā grupa, lai izlaupītu sabiedrības kopīpašumus; unikāls ir LR politiskais vēmiens - nacionāli reakcionārs un krimināli oligarhisks valstiskums, kāds cilvēces vēsturē ir pirmo reizi Krievijā, Latvijā, sapuņķojot kriminālo kapitālismu; latviešu tautas dzīvē jaunākais ūnikums ir varas nodošana pederastiem, dauniem un morāli patoloģiski iesvētītiem izdzimteņiem. Tāpēc latvieši var būt lepni, jo piedzīvo unikālus notikumus.
>Udo
&
latvieši var..tie var daudz ko: Bet osvoboditeli-latviijci-Udo-nevar neko!
 • 6
 • 10
Pravietisnejaukais
P
Dieva pacietība reiz var beigties... un dotās dāvanas var tapt atņemtas... .
Tiesu izpildītāju tarifi ir nenormā
T
Bordāns, būdams tieslietu ministra amatā, apstiprināja nesamērīgi lielus tiesu izpildītāju tarifus, kas ļauj šai mafijai dzīrot uz grūtībās nonākušu vienkāršo cilvēku rēķina. Ar to arī esam izredzēti!
Salūts, kā vienmēr bija 21.00
S
Un man tā arī nav skaidrs, kādēļ tas nevarēja būt, piemēram, 18.00, lai pēc tam visiem nav vienlaicīgi jāšturmē sabiedriskais transports un, lai uz salūtu var tikt arī laucinieki
atbilde>Salūts...
a
vai tad TV salūtu nevar skatīties?
 • 2
 • 11
Margarēta
M
Tāpēc, ka tāds scenārijs, jo prominencēm tik daudz visur jāpaspēj: koncerts Nacionālajā teātrī, tad runāt pie pieminekļa, tad pieņemšana pie prezidenta... Kā vienmēr, viss ir sabāzts čupu čupām, cilvēki satracināti jau gadiem iepriekš, ka nu nezin kā jāsvin, viņi, protams, grib būt klāt, redzēt, un rezultātā paliek vilšanās un rūgtuma sajūta. Piemēram, viens no risinājumiem, kā mazināt pūļus uz salūtu, ir organizēt publisku skatīšanos tiešraidē uz lielajiem ekrāniem ar lokālu kaut kādu šovi (dziesmas, dejas) pirms un pēc rajonos un citās pilsētās, lai it kā ir klātbūtnes efekts, nav jāsēž mājās pie TV, bet visi nešturmē krastmalu, kur tādas masas vienkārši nesatilpst, un pēc tam netiek mājās. BET nu domāšana nav 100gades pasākumu orgkomitejas stiprā puse, jo tur nu racionālu kognitīvo procesu ir bijis maz, vairāk spiests uz muļķīgiem bērnudārza līmeņa centieniem vienot un apvienot (galdauti, cimdi) un diskursa dzemdināšanu.
 • 10
 • 3
Otkats Baigais
O
Pašvaldību iepirkumi... Ar to arī esam izredzēti!
Netaisnīga pensiju sistēma
N
kas vieniem dod nenormāli daudz, citiem - nesamērīgi maz. Ar to arī esam izredzēti!
Tiesas nesargā vienkāršos cilvēkus
T
Tiesas neveic vienu no pamatfunkcijām - pasargāt vienkāršos cilvēkus no valsts un pašvaldību patvaļas. Ar to arī esam izredzēti
Balteglis
B
Domājot, ka piedzīvot simtgadi nozīmē justies izredzētiem pati par sevi ir mūsu vecvecāku un vecāku noniecināšana.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Dezinformāciju nesargā vārda brīvība(25)

Informatīvā telpa ir ļoti piesātināta un pat pārsātināta ar dezinformāciju – intervijā Romānam Meļņikam atzīst iekšlietu ministra padomnieks juridiskajos jautājumos Jānis Veide.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas