Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Reizniece-Ozola piedalīsies PB un SVF pavasara sanāksmē

No 17.aprīļa līdz 22.aprīlim finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) piedalīsies Pasaules Bankas (PB) un Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) pavasara sanāksmē Vašingtonā, ASV, aģentūru LETA informēja Finanšu ministrija (FM).

Vizītes laikā ministrei paredzētas arī vairākas nozīmīgas tikšanās ar ASV Finanšu ministrijas pārstāvjiem, OECD ģenerālsekretāru, citu valstu finanšu ministriem un investīciju bankām.

PB Attīstības komitejas sanāksmē tiks izskatīta PB kapitāla stiprināšana un balsstiesību pārskatīšana, PB darbības stratēģijas Forward Look ieviešanas progress, progresa ziņojums par katastrofu riska vadību PB darbībās un informācija pilnvarniekiem par dzimumu līdztiesību PB direktoru valdē.

Ārpus oficiālajām SVF un PB sanāksmēm Reizniecei-Ozolai plānotas divpusējās tikšanās ar Serbijas finanšu ministru un Ukrainas finanšu ministru, kā arī ar OECD ģenerālsekretāru Angelu Gurriu. Tāpat vizītes ietvaros plānota tikšanās ar ASV Finanšu ministra vietnieku terorisma finansēšanas jautājumos Māršalu Billingsliju.

Vizītes laikā ministre uzstāsies PB paneļdiskusijā par investīciju nozīmi cilvēkkapitālā, lai sasniegtu ilgtermiņa demogrāfiskās dividendes valstīs ar visiem ienākumu līmeņiem. Tāpat ministrei paredzēta uzstāšanās Bertelsmann Foundation organizētā paneļdiskusijā par digitālās ekonomikas nākotni. Savukārt Atlantic Council organizētā paneļdiskusija, kurā Reizniece-Ozola uzstāsies kopā ar Zviedrijas un Norvēģijas finanšu ministrēm, būs veltīta sieviešu iesaistei ekonomikā.

Devītā SVF fiskālā foruma par sabiedriskā sektora pārvaldību ietvaros ministre uzstāsies paneļdiskusijā, daloties pieredzē par korupcijas apkarošanu, mobilizējot ieņēmumus ar institucionālu reformu palīdzību.

Lai runātu par uzņēmējdarbības vidi, sadarbības veicināšanu un investīciju piesaisti, Reizniece-Ozola tiksies arī ar vairākām starptautiskajām investīciju bankām. Tāpat ministre pārrunās aktualitātes makroekonomikā ar starptautiskajām reitingu aģentūrām.

Latvijas delegāciju vizītē pārstāvēs Finanšu ministrijas, Valsts kases, Ārlietu ministrijas un Finanšu un kapitāla tirgus komisijas amatpersonas.

Savukārt kukuļņemšanā aizdomās turētā Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča vietā uz SVF un PB pilnvarnieku pavasara sanāksmi Vašingtonā dosies Latvijas Bankas prezidenta vietniece Zoja Razmusa.

pievienota pēdējā rindkopa

 

Top komentāri

apakšuzņēmējs
a
Gatavo sev siltu vietiņu PB, SVF, vai EU.. Banku bizness LV ir iznīcināts, attiecīgi valsts budžets samazināts par ~20%, nu var pakalpīgi doties plašākos ūdeņos.. Paldies Tev! Turpinam būvēt LV konkurētspēju pasaulē..
krams
k
Noziedzniece!
PORNHUB
P
Mēs tur filmēsim labu labos gabalus.Ar Danu galvenajā lomā.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas