Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Restorāns Aqua Luna būs slēgts līdz darbinieku Covid-19 testu rezultātu saņemšanai

Lai novērstu jebkādas bažas, jau šodien ir paredzēta restorāna Aqua Luna darbinieku testēšana uz Covid-19. Turklāt līdz testēšanas rezultātu saņemšanai restorāns būs slēgts, informēja restorāna pārstāvji.

Jau ziņots, pieci no vakar konstatētajiem gadījumiem ir saistīti ar kopīgiem privātiem izklaides pasākumiem, kas notikuši publiskās vietās. 

SPKC aicina cilvēkus, kuri 27.jūnija vakarā apmeklējuši restorānu Aqua Luna, Rīgā, vai 28.jūnija vakarā bijuši restorānā Riviera, Rīgā, rūpīgi sekot līdzi savam veselības stāvoklim un Covid-19 simptomu parādīšanās gadījumā rīkoties atbilstoši SPKC norādījumiem.

Aqua Luna norāda, ka kolīdz restorāns 7. jūlijā saņēma informāciju no SPKC, uzreiz tika informēti visi darbinieki, lūdzot viņus pievērst pastiprinātu uzmanību savai veselībai, par spīti tam, ka kontakta datums tiek norādīts 27. jūnijs un nevienam no darbiniekiem nekādi saslimšanas simptomi nav novēroti.

Tāpat uzņēmuma pārstāvji atzīmē, ka restorāns tiek regulāri dezinficēts un iepriekšējā naktī tajā veikta papildu dezinfekcija. Dezinfekciju veic profesionāls uzkopšanas uzņēmums BCS, kas specializējies šādu darbu veikšanā.

Aqua Luna seko līdzi visiem Veselības ministrijas un SPKC ieteikumiem, kā arī veic visus nepieciešamos epidemioloģiskos pasākumus, rūpējoties gan par klientu, gan darbinieku veselību un drošību.

Tostarp restorāns aktīvi sadarbojas ar SPKC un informē par veiktajiem pasākumiem, informē Aqua Luna pārstāvji.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas