Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Uzņēmumā pieķer 11 nelikumīgi nodarbinātus ārzemniekus

Robežsargi sadarbībā ar Valsts darba inspekciju atklājuši, ka kādā uzņēmumā Ķekavas novadā nelikumīgi nodarbinātas 11 personas, tostarp astoņi ārzemnieki, kuru dokumenti bija viltoti, portālu Diena.lv informēja Valsts robežsardze.

Personas uzdevās par Bulgārijas un Rumānijas pilsoņiem. Lai pārliecinātos par personu teikto un veiktu dokumentu pārbaudi, robežsargi devās uz viesnīcu, kurā ārzemnieki bija apmetušies. Pārbaudes rezultātā konstatēts, ka astoņi no nelikumīgā nodarbinātībā pieķertajiem ir viltvārži – viņi robežsargiem uzrādīja viltotas Bulgārijas un Rumānijas identifikācijas kartes.

Par strādāšanu bez darbam nepieciešamajām atļaujām visi 11 ārzemnieki - astoņi Ukrainas un trīs Moldovas pilsoņi - saukti pie administratīvās atbildības, savukārt viltoto dokumentu uzrādītāji - seši Ukrainas un divi Moldovas pilsoņi - aizturēti un ievietoti Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā. Pret viņiem par viltotu dokumentu izmantošanu uzsākti kriminālprocesi.

Top komentāri

Kāpēc
K
tiek noklusēts "uzņēmums" un ja jau pārkāpa likumu vai nebūtu uzņēmuma vadītājam/valdes loceklim jāsaņem sods, varbūt uzņēmuma konfiskācija būtu labākās zāles?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Atradu, atdevu, nepublicēju(14)

Ne pirms, ne arī pēc Vispārīgās datu aizsardzības regulas pieņemšanas nejauši atrastu personu apliecinošu dokumentu vai bankas kartes īpašnieku nevajadzētu mēģināt atrast ar sociālo tīklu vai mediju ...

Latvijai nevēlas būt sveši(11)

"Es negribu atbraukt un justies te svešs," Dienai saka Ralfs Magnuss Ritums. Viņš ir viens no 24 diasporas jauniešiem, kas vēlas nostiprināt latviešu valodas zināšanas un izzināt savu senču...

Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas