Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Veiktas izmaiņas Rietumu bankas valdē

Veiktas izmaiņas Rietumu bankas valdē, liecina Firmas.lv informācija.

Rietumu bankas valdē darbu atstājis valdes loceklis Jevgēnijs Djugajevs, savukārt darbu bankas valdē turpina Aleksandrs Pankovs, Jeļena Buraja, Rolfs Fuls, Natālija Ignatjeva, Nataļja Perhova, Ruslans Stecjuks, Iļja Suharenko un Aleksandrs Vološins.

Izmaiņas valdes sastāvā Komercreģistrā iegrāmatotas pirmdien.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Rietumu banka pagājušajā gadā strādāja ar peļņu 33,034 miljonu eiro apmērā, kas ir 2,4 reizes mazāk nekā 2016.gadā, bet bankas grupas peļņa samazinājās 2,5 reizes un bija 33,494 miljoni eiro. Revidentu atzinumu banka plāno saņemt aprīlī.

Pēc aktīvu apmēra Rietumu banka 2017.gada beigās bija piektā lielākā banka Latvijā. Bankas lielākie akciju īpašnieki ir SIA Esterkin Family Investments (33,12%), Maltas kompānija Boswell (International) Consulting Limited (33,11%), kā arī SIA Suharenko Family Investments (17,34%). Esterkin Family Investments vienīgais īpašnieks ir Leonids Esterkins, bet Suharenko Family Investments vienīgais īpašnieks ir Arkādijs Suharenko.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Riskantais lētā piedāvājuma ceļš(3)

Daugavpils tramvaju piegādes konkursa uzvarētāja paziņošana raisījusi diskusijas par to, vai Latvijā būtu jāsadarbojas ar Krievijas ieroču ražotāju, tomēr bez politiskā aspekta tiek uzsvērts arī e...

Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas