Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Interneta joks padarījis «pedolāci» par vienu no Vankūveras olimpisko spēļu talismaniem

Kanādas mākslinieka interneta joks ar «pedolāci», ko viņš iemontēja vienā attēlā ar oficiālajiem Vankūveras olimpisko spēļu simboliem, piemuļķojis vairākus Eiropas preses izdevumus, kas pilnā nopietnībā publicējuši attēlu ar «pedolāci» un viņa draugiem. «Pedolācis» ir interneta vidē iecienīts joks, kas apzīmē personu ar neveselīgu interesi par bērniem.


Kanādas mākslinieks Maikls Bariks jau pagājušā gada vasarā izstrādāja joku, ar Photoshop programmas palīdzību iemontējot «pedolāci» attēlā pie īstajiem Vankūveras spēļu simboliem Kvači, Sumi, Migas un Mukmuka. Laika gaitā šis joks kļuva populārs, un šobrīd, ierakstot Google attēlu meklēšanas programmā atslēgvārdus «Vancouver 2010 mascots» (Vankūveras 2010 talismani), pedolācis ar draugiem parādās jau pirmajā lapā. Acīmredzot tieši uz to uzķērušies vairāki Eiropas preses izdevumi, kas paņēmuši šo attēlu un pievienojuši rakstiem.


M.Bariks vēsta, ka pedolācis jau iekļuvis Polijas laikraksta Gazeta Olsztynska, Vācijas laikraksta Die Glocke un Nīderlandes TV programmas Avrobode slejās. M.Bariks ir pārsteigts par negaidīto slavu, ko viņam sagādājis pedolācis.

Kurioza autors

Maikla Barika blogs

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits