Laika ziņas
Šodien
Migla

Mēģinot šķērsot Lamanšu, pieķerts rekordliels skaits nelegālo imigrantu

Otrdien pieķerts rekordliels skaits nelegālo imigrantu, kuri mēģinājuši šķērsot Lamanša šaurumu, lai no Francijas nokļūtu Lielbritānijā.

Imigrācijas dienesta amatpersonas atklāja, ka otrdien dažādos laikos pārtvertas četras laivas, kas mēģinājušas sasniegt Lielbritānijas krastu. Atsaucoties uz amatpersonām, Lielbritānijas mediji vēsta, ka pārtverti 86 cilvēki - sievietes, vīrieši un nepilngadīgas personas.

Divām nelegālo imigrantu grupām izdevies sasniegt Lielbritānijas teritoriju pirms tās pārtvertas, ziņo Lielbritānijas Preses asociācija (PA).

PA citē kādu Lielbritānijas Iekšlietu ministrijas amatpersonu sakām, ka Lielbritānija visos līmeņos cieši sadarbojas ar Francijas varasiestādēm, lai novērstu šīs "bīstamās un nelegālās aktivitātes".

Lielbritānijas iekšlietu ministre Priti Patela un Francijas iekšlietu ministrs Kristofs Kastanē pagājušajā mēnesī vienojās sadarboties intensīvāk, lai ierobežotu nelegālo migrāciju pāri Lamanšam.

Janvārī abas valstis vienojās par kopīgu rīcības plānu, tostarp vairāku miljonu eiro investīcijām novērošanas aprīkojuma iegādei, lai būtu iespējams sekot līdzi pludmalēs un ostās notiekošajam. Abas valstis arī apņēmās sūtīt nelegālos imigrantus atpakaļ saskaņā ar starptautiskajām tiesībām un valstu likumiem.

No janvāra līdz augusta beigām Lielbritānija ir nosūtījusi atpakaļ vairāk nekā 65 nelegālos imigrantus, kas bija ar laivām nelikumīgi ieradušies Lielbritānijā no valstīm kontinentālajā Eiropā, liecina Lielbritānijas Iekšlietu ministrijas sniegtā informācija.

 

Top komentāri

savādi gan
s
nokļūt no francijas lielbritānijā nedrīkst, to neatļauj, aizliedz un ķer, savukārt ierasties francijā no āfrikas un tuvajiem austrumiem drīkst, un to pat atbalsta, tas ir legāli
Endzelīnsdivreizkapāapgriezies
E
"Mēģinot šķērsot Lamanšu, pieķerts rekordliels skaits nelegālo imigrantu." Pieķerts rekordliels nelegālo imigrantu skaits, kuri mēģinājuši šķērsot Lamanšu. Nelegālā Lamanša šķērsošanas mēģinājumā pieķerts rekordliels skaits migrantu. PS. Esmu nolēmis celties aušā no miroņiem un pieteikties par korektoru.
Pareizaisjautājums
P
Kurš "mēģināja šķērsot Lamanšu"?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Koronavīruss bīstamāks etniskajām minoritātēm(23)

Jaunākie veselības uzraugu dati no Lielbritānijas un ASV liecina, ka koronavīruss (SARS-CoV-2), kas pasaulē ir inficējis vairāk nekā sešus miljonus un nonāvējis teju 400 tūkstošus cilvēku, ir ī...

ASV tūkstošiem cilvēku pulcējas miermīlīgos protestos(12)

ASV, kur kopš pagājušās nedēļas nerimst protesti, ko sākotnēji izraisīja sašutums par Mineapolē policijas aizturētā afroamerikāņa Džordža Floida nāvi, bet kas daudzviet pārauguši sen nepieredzētā iel...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits