Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +20 °C
Smidzinošs lietus
Otrdiena, 27. jūlijs
Marta, Dita, Dite

Ienesīgas vietas meklējumos

No 14. decembra Latvijas Televīzijas 1. programmā tiks raidīts jauns raidījumu cikls Ienesīga vieta, kas būs veltīts faktiskai un psiholoģiskai situācijai Latvijas darba tirgū un sniegs informāciju, praktiskus un psiholoģiskus padomus un pieredzi, kas var palīdzēt darba ņēmēju - devēju attiecībās, informēja LTV sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Paredzēts, ka šis sarunu šovs, provokatīvi izvirzot un risinot konfliktu, sniegs patiesu ieskatu Latvijas darba tirgus situācijā. Raidījuma Ienesīga vieta režisore Vineta Leimane un redaktore Guna Roze, kā arī abas raidījuma vadītājas Daina Jāņkalne un Elizabete Bruksle, piedaloties dažādiem speciālistiem - juristiem, psihoterapeitiem un biznesa konsultantiem, meklēs problēmu darba tirgū cēloņsakarības, risinās dažādas konfliktsituācijas starp darba devējiem un ņēmējiem, kolēģiem, ierēdņiem un citiem darba procesā iesaistītajiem. Darba ņēmējiem un devējiem Raidījuma vadītāja Daina Jāņkalne stāsta, ka raidījums Ienesīga vieta ir adresēts visiem tiem, kas ir sociāli aktīvi un kam ir aktuāla darba atrašana vai arī ienesīgākas vietas atrašana. Pie tam D.Jāņkalne uzsver, ka šis raidījums domāts ne tikai darba meklētājiem un tiem, kas vēlas konkurēt darba tirgū - augstskolu un arodskolu absolventiem, studentiem, vakarskolu audzēkņiem, inteliģentajiem bezdarbniekiem, strādniekiem, jaunajām māmiņām, invalīdiem, lauku cilvēkiem - visiem, kam būtiska sava vai tuvinieku materiālā labklājība un profesionālā izaugsme, bet arī darba devējiem - uzņēmumu vadītājiem, darba biržām un kvalifikācijas kursu organizētājiem. Jautāta, vai raidījums Ienesīga vieta palīdzēs atrisināt kādam no darba tirgus dalībniekiem viņa sasāpējušās problēmas, D.Jāņkalne atzīst, ka raidījums noteikti neko neatrisinās, taču norādīs uz citu cilvēku pieredzi, iespējām, kā arī mēģinās iedvesmot un rosinās sekot citu paraugam. Pie tam, tā kā raidījums tiek veidots sadarbībā ar Latvijas Republikas Labklājības ministriju un Nodarbinātības valsts aģentūru, cilvēki varēs uzzināt par iespējām, kādas darba jomā tiem piedāvā valsts. Reāli darba piedāvājumi D. Jāņkalne joprojām turpinās vadīt raidījumu Abi labi, savukārt raidījums Sarunas bez rāmja vairāk neeksistēs. Žurnāliste atzīst, ka šī būs nedaudz savādāka veida pieredze, kad viņa tikai vadīs raidījumu, nevis, piemēram, atlasīs cilvēkus, kas tajā piedalīsies, vai arī veiks cita veida sagatavošanas darbus, kā tas bijis iepriekš vadītajos televīzijas raidījumos. Taču viņa arī uzsver, ka ne viņa, ne arī otra raidījuma vadītāja E.Bruksle nelasīs citu sagatavotu tekstu, kā arī neuzdos jautājumus, kurus izdomājis kāds cits, atšķirībā no dažiem citiem televīzijā strādājošiem kolēģiem. D.Jāņkalne atzīst arī to, ka vadīt raidījumu ar kādu kopā viņai būs pilnīgi jauna pieredze, un viņai šķiet, ka intervijas gan viņas vadīs atsevišķi - lai divatā izjautātu kādu cilvēku, jautātājiem ir ļoti labi jāsastrādājas. Kā informē LTV sabiedrisko attiecību daļa, raidījums Ienesīga vieta skatītājiem piedāvās reālas darba vietas, par ko cīnīties šova ietvaros. Raidījuma kodolu sastādīs divas daļas. Viena no tām būs diskusija par konkrētu tēmu, kuras ietvaros speciālisti un darba meklētāji apmainīsies informācijā par faktiem un pieredzi, savukārt otrajā daļā notiks darba vakanču konkurss, kurā viens no trīs potenciālajiem darba ņēmējiem varēs iegūt darba vietu.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ķīna mudina ASV beigt vainot Pekinu problēmās

Attiecības starp ASV un Ķīnu, kas pasliktinājās iepriekšējā ASV prezidenta Donalda Trampa valdīšanas gados, būs grūti uzlabot, jo arī pašreizējais prezidents Džo Baidens tieši Ķīnu uzskata par savas v...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits