Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Šķēpmetējam Lūsim vēlas piešķirt valdības Atzinības rakstu

Šķēpmetējam Jānim Lūsim par izciliem sasniegumiem sportā un sporta pedagoģijā iecerēts piešķirt Ministru kabineta Atzinības rakstu, liecina valdības nākamās sēdes darba kārtībā iekļautais rīkojuma projekts.

Par nozīmīgu un ilggadēju ieguldījumu Valsts policijas (VP) darbā Atzinības rakstu plānots piešķirt Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes biroja priekšniekam, pulkvežleitnantam Armandam Rukam un Rīgas Latgales iecirkņa priekšniekam, pulkvežleitnantam Vladimiram Stoļarovam.

Savukārt par nozīmīgu ieguldījumu sadarbības veicināšanā starp Latviju un Norvēģiju apbalvojumu plānots piešķirt Oslo kluba Lions Club Lilleaker pārstāvjiem Haraldam un Tūrunai Nesetiem, kā arī emeritētajam profesoram Hjellam Ūlavam Sannesam un Gunhillai Sannesai.

Par izcilu pedagoģisko darbu un nozīmīgu ieguldījumu Rīgas Doma kora skolas attīstībā Atzinības rakstu iecerēts pasniegt mūzikas pedagogam, terapeitam un zinātniekam Valdim Bernhofam, savukārt par izciliem sasniegumiem zinātniskajā darbā - Rīgas Tehniskās universitātes un Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes profesoram Mārtiņam Kalniņam.

Top komentāri

senču ols
s
pateicības rakstu var pakārt ķemertiņā uz nagliņas, mūža stipušku 1000 eu mēnesī , vot tā būtu kārtīga atzīšana.
Irlielāmērāticams
I
ka Lūsis ir pelnījis ko vairāk par papīra loksni... .
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli


Sākums

Vairāk Sākums


Jaunumi

Vairāk Jaunumi


Mākslinieki

Vairāk Mākslinieki


Foto & video

Vairāk Foto & video