Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Fotokonkursa Dienas Sēne 2017 noslēdzošajā nedēļā uzvar saulsardzenes fotogrāfija

Ir noslēdzies laikraksta Diena un a/s Latvijas valsts meži fotokonkurss Dienas sēne 2017. Šogad kopumā fotokonkursam iesniegtas 374 sēņu fotogrāfijas.

Noslēguma nedēļā uzvaru ieguvusi fotogrāfija, kurā redzamas Iecavas novadā atrastas saulsardzenes. Fotogrāfijas autors ir Edgars Žuravskis.

Katru nedēļu balvā koka paliktnis no a/s _Latvijas valsts meži_. Iknedēļas balvu saņem tas konkursa dalībnieks, kura iesniegtā fotogrāfija attiecīgajā nedēļā gūst visvairāk balsu fotokonkursa mājaslapā - Diena.lv/sene. Par balvas saņemšanu laikraksts Diena sazinās ar katru uzvarētāju personīgi.

Piektdien, 27. oktobrī, fotokonkursa noslēguma publikācijā žurnālā SestDiena varēs lasīt ne tikai par Latvijas sēņu ražu šajā gadā, bet tiks paziņots arī tās fotogrāfijas autors, kurš, saņemot visvairāk balsu, iegūst galveno balvu – laikraksta Diena pilnā komplekta abonementu pusgadam. Tiks paziņoti arī skaistākās un interesantākās sēņu fotogrāfijas autori, balvā saņemot laikraksta Diena pamatkomplektu + kultūras un izklaides izdevumu KDi un laikraksta Diena pamatkomplektu + žurnālu SestDiena.

Noskaidrots tiks arī atraktīvākā sociālo tīklu attēla autors, kurš, publicējot savu šī gada sēņotprieku sociālajos tīklos, kopā ar attēlu atzīmēja tēmturus #dienassene un #mammadaba. Konkursa organizatoru simpātiju balva atraktīvākā sociālo tīklu attēlu īpašniekam - īpaši sēņotāju zābaki ar saukli "Latvieša gēni liek meklēt sēni".

Fotokonkurss šogad noritēja 12 nedēļas - no 28. jūlija līdz 20. oktobrim. Šajā laika posmā ikvienam bija iespēja gan piedalīties fotokonkursā, iesniedzot savu sēņu fotogrāfiju, gan balsot par citu fotogrāfijām.

 

Top komentāri

Bekuvecis
B
Un šīs būtu tās saulsardzenes?! Manam zirgam jāsmejās! Visīstākās sarkstošās mušmires (Amanita rubescens). Ja ierindas sēņotājam šādu kļūdu vēl varētu piedot (jo vairāk tāpēc, ka šī mušmiru suga ir ēdama), tad "Dienas" redakcija, pirms pasludināt uzvarētāju, nu gan varēja pārvarēt iedzimto slinkumu un pakonsultēties ar kādu speciālistu.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas