Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +22 °C
Skaidrs
Piektdiena, 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone

Sēņošana

Latvieša sēņošanas kultūra

Sēņu vākšana un izmantošana apstiprināta iekļaušanai Nacionālajā nemateriālās kultūras mantojuma sarakstā.

Šosezon Austrumu slimnīcā nonākuši jau septiņi ar sēnēm saindējušies cilvēki

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) Toksikoloģijas un sepses klīnikā šajā sēņošanas sezonā nonākuši jau septiņi ar sēnēm saindējušies cilvēki, pavēstīja RAKUS Intensīvās terapijas klīnikas vadītājs un Toksikoloģijas un sepses nodaļas anesteziologs, reanimatologs Roberts Stašinskis.

Trešajā Dienas sēne 2018 nedēļā uzvar apšubekas fotogrāfija

Sākusies laikraksta Diena un a/s Latvijas valsts meži fotokonkursa Dienas sēne 2018 ceturtā nedēļa, paziņojot aizvadītās nedēļas (13.08 - 19.08) fotokonkursa uzvarētāju - apšubekas fotogrāfiju, kuru uzņēmusi Ineta Vietalvas pagastā.

Dienas sēne 2018 otrajā nedēļā uzvar gaileņu fotogrāfija

Aizvadīta laikraksta Diena un a/s Latvijas valsts meži fotokonkursa Dienas sēne 2018 otrā nedēļa (4.08 – 12.08). Visvairāk balsu šajā nedēļā ieguvusi Intas iesniegtā gaileņu fotogrāfija, kas uzņemta Rumbas pagastā.

Fotokonkursa Dienas sēne 2018 pirmajā nedēļā uzvar bekas fotogrāfija

Noslēgusies laikraksta Diena un a/s Latvijas valsts meži fotokonkursa Dienas sēne 2018 pirmā nedēļa (27.07 – 03.08). Par spīti lielajam karstumam, aktīvākie sēņotāji ir jau atraduši sēnes. Pirmajā konkursa nedēļā visvairāk balsu ieguvusi Elvīras iesūtītā bekas fotogrāfija.

Iespējams sēņu sprādziens

Pēdējos gadus bieži tiek piesaukta globālā sasilšana, bet dzird arī skeptiķus, kuri apgalvo, ka klimats uz zemeslodes ir mainījies vienmēr, ka karsti te ne reizi vien ir gājis arī pirms cilvēka izcelšanās, bet aiz mudinājumiem cīnīties pret globālo sasilšanu patiesībā slēpjas tikai vēlme globāli kontrolēt pasaules ekonomiku.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide