Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Sēņošana

Sākas konkurss Dienas sēne 2020

Savā jubilejas – desmitajā – gadā a/s Latvijas valsts meži un Dienas rīkotais fotokonkurss Dienas sēne sākas, divu jaunu apstākļu stiprināts.

Iespējams sēņu sprādziens

Pēdējos gadus bieži tiek piesaukta globālā sasilšana, bet dzird arī skeptiķus, kuri apgalvo, ka klimats uz zemeslodes ir mainījies vienmēr, ka karsti te ne reizi vien ir gājis arī pirms cilvēka izcelšanās, bet aiz mudinājumiem cīnīties pret globālo sasilšanu patiesībā slēpjas tikai vēlme globāli kontrolēt pasaules ekonomiku.

Fotokonkursa Dienas Sēne 2017 desmitajā nedēļā uzvar mušmires attēls

Laikraksta Diena un a/s Latvijas valsts meži fotokonkurss Dienas sēne 2017 tuvojas noslēgumam - sākusies konkursa norises pirmspēdējā nedēļa. Aizvadītajā nedēļā uzvaru ieguvusi fotogrāfija, kurā redzamas mušmires. Fotogrāfijas autore ir Māra Kaško. Fotogrāfijā redzamās sēnes atrastas Skrīveru novadā.

Noskaidrots fotokonkursa Dienas sēne devītās nedēļas uzvarētājs

Noslēgusies laikraksta Diena un a/s Latvijas valsts meži fotokonkursa Dienas sēne 2017 devītā nedēļa, kurā uzvaru guva Inetas Šumskihas uzņemtā baravikas fotogrāfija Sējas novadā, balvā saņemot īpašo lielās sēņu pannas koka paliktni no a/s Latvijas valsts meži.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide