Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Fotokonkursa Dienas Sēne 2017 vienpadsmitajā nedēļā uzvaru gūst bekas fotogrāfija

Rit laikraksta Diena un a/s Latvijas valsts meži fotokonkursa Dienas sēne 2017 pēdējā nedēļa. Šobrīd konkursā iesniegtas jau vairāk nekā 350 fotogrāfijas. Aizvadītajā nedēļā uzvaru ieguvusi fotogrāfija, kurā redzama beka. Fotogrāfijā redzamo sēni Vecumu pagastā ir atradusi Aiga Lemešonoka.

Katru nedēļu balvā koka paliktnis no a/s Latvijas valsts meži. Iknedēļas balvu saņem tas konkursa dalībnieks, kura iesniegtā fotogrāfija attiecīgajā nedēļā gūst visvairāk balsu fotokonkursa mājaslapā - Diena.lv/sene. Par balvas saņemšanu laikraksts Diena sazinās ar katru uzvarētāju personīgi.

Fotokonkurss šogad notiek no 28. jūlija līdz 20. oktobrim, šajā laika posmā iespējams gan piedalīties fotokonkursā, iesniedzot savu sēņu fotogrāfiju, gan balsot par citu fotogrāfijām.

Lai piedalītos konkursā, jāpievieno fotogrāfija Diena.lv/sene, aizpildot konkursa anketu, kurā nepieciešams precizēt kontaktinformāciju, kā arī citu būtisko informāciju saistībā ar sēņošanas procesu, kas saistās ar fotogrāfijā attēloto.

Fotogrāfiju var sūtīt arī pa pastu ar norādi "Konkursam DIENAS SĒNE" uz adresi: Andrejostas ielā 23, Rīgā, LV-1045, kā arī elektroniski uz dienassene@dienasmediji.lv

Par saviem sēņošanas paradumiem laikraksts Diena aicina informēt arī virtuālajā vidē, ievietojot fotogrāfiju sociālajos tīklos kopā ar tēmturiem #dienassene un #mammadaba. Konkursa noslēgumā atraktīvākās fotogrāfijas īpašniekam tiks piešķirta konkursa organizatoru simpātiju balva – īpaši sēņotāja gumijas zābaki ar konkursa saukli "Latvieša gēni liek meklēt sēni!".

Top komentāri

Dace
D
Lasiet tik seenes, bekas, un citus meeslus, dziediet tautas dziesmas,pleshiet plati kaajstarpes ikvienam kursh gatavs maksaat (nieka 10€ par pisienu bez gumijas, ~10min) un lamaajiet Muusu Latvijas Valdiibu, ka taa neko nnedara lai jums nebuutu jaalasa 'seenes un bekas', nebuutu jaaatpleesh nemazgaataa kajstarpe un nebutu jaatirgo pujenes Riigas centraa! Tik uz priekshu, piepistes un seeneles no Dabas Muzeja, tik uz priekshu, pastalenes!!! Dainieele, kaajas plati, un 'uz priekshu'!!!
Blondais Greeks
B
Izpistas piepistes - 'Latvieshu geeni'!!! Kaajstarpe valjaa, pupturis nost! Vienalga kaads krievelis-urkla naak priekshaa - ka tik 'latvietei' kaajstarpe plati, lai tik shljaac iekshaa, un taisa miiljo-labo 'shljur-shhljur-shljakjs-shljaks', protams, bez gumijas! Piizdaa, liidz sperma sasniedz olniicas! Un tad veel 'seenes''... 'bekas'... mutee... riiklee... anaalajaa attveree... NOZHEELOJAMI, Latvju meichas, NOZHEELOJAMAS PIEPISTES!!!
Dace
D
Taa vietaa lai straadaatu - '"Latvieša gēni liek meklēt sēni!". NOZHEELOJAMI!!! 'Seenistes' un 'piepistaas piepistes' no Dabas Muzeja - Latvijas naakotne????
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas