Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 20. februāris
Smuidra, Vitauts, Smuidris

Noskaidrota fotokonkursa Dienas sēne 2018 vienpadsmitās nedēļas populārākā fotogrāfija

Noslēgusies laikraksta Diena un a/s Latvijas valsts meži fotokonkursa Dienas sēne 2018 vienpadsmitā nedēļa (08.10– 14.10). Visvairāk balsu šajā nedēļā ieguvusi Ārijas kundzes iesniegtā fotogrāfija, kas uzņemta Medņevas pagastā.

Balva iknedēļas vairāk balsu ieguvušās fotogrāfijas autoram – ozolkoka sēņu dēlītis no a/s Latvijas valsts meži. Par balvas saņemšanu ar uzvarētāju portāls Diena.lv sazināsies personīgi.

Fotokonkurss šogad notiek no 27. jūlija līdz 19. oktobrim, šajā laika posmā iespējams gan piedalīties fotokonkursā, iesniedzot savu sēņu fotogrāfiju, gan balsot par citu fotogrāfijām.

Lai piedalītos konkursā, jāpievieno fotogrāfija konkursa mājaslapā Diena.lv/sene, aizpildot konkursa anketu, kurā nepieciešams precizēt kontaktinformāciju, kā arī citu būtisko informāciju saistībā ar sēņošanas procesu, kas saistās ar fotogrāfijā attēloto.

Fotogrāfiju var sūtīt arī pa pastu ar norādi "Konkursam DIENAS SĒNE" uz adresi: Andrejostas ielā 23, Rīgā, LV-1045, kā arī elektroniski uz [email protected] 

Katru nedēļu balvā ozolkoka sēņu dēlītis no a/s Latvijas valsts meži. Iknedēļas balvu saņem tas konkursa dalībnieks, kura iesniegtā fotogrāfija attiecīgajā nedēļā gūst visvairāk balsu fotokonkursa mājaslapā.

Par saviem sēņošanas paradumiem laikraksts Diena aicina informēt arī virtuālajā vidē, ievietojot fotogrāfiju sociālajos tīklos kopā ar tēmturiem #dienassene un #mammadaba. Konkursa noslēgumā atraktīvākās fotogrāfijas īpašniekam tiks piešķirta konkursa organizatoru simpātiju balva – īpaši sēņotāja gumijas zābaki ar konkursa saukli "Latvieša gēni liek meklēt sēni!".


https://www.diena.lv/sene

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas