Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas valsts meži

Pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja atklāj vides instalāciju Piemēslot nav māksla

Aicinot piedalīties Pasaules talkā, 18. septembrī AS Latvijas valsts meži (LVM) kopā ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju (LNMM) akcijā Piemēslot nav māksla atklāj neparastu vides objektu, lai pievērstu sabiedrības uzmanību atkritumu piesārņojuma problemātikai Latvijas mežos. Instalācijā latviešu mākslinieka Riharda Zariņa ofortu var aplūkot caur "realitātes" jeb piesārņojuma filtru.

Maldināšanas gadījums – PATA un tehnoloģiskās koksnes pārdošanas tirgus

Raidījuma Nekā personīga žurnālisti trīs raidījumos centās iesist pa a/s Latvijas valsts meži vadību, visai vienkāršotā un emocionālā stilā mēģinot "sazīmēt" pārkāpumus tehnoloģiskās koksnes pārdošanas procedūrās. Diemžēl šo raidījumu netiešais cietējs ir arī PATA - viena no lielākajām mežu nozares uzņēmumu grupām Latvijā.

Apmeklētājiem atvērtas visas Latvijas Valsts mežu atpūtas vietas

No piektdienas apmeklētājiem atkal atvērtas visas valsts mežu apsaimniekotāja Latvijas Valsts meži (LVM) atpūtas vietas, no kurām daļa ārkārtējās situācijas laikā vīrusa izplatības ierobežošanas dēļ bija slēgtas, liecina informācija LVM mājaslapā.

Tērvetes dabas parks – vienmēr attīstībā

Svaigs gaiss, dabas klātbūtne un sportiskas, kā arī izzinošas aktivitātes visai ģimenei, turklāt estētiskā un labiekārtotā vidē, kas nemitīgi attīstās, aizvien piedāvājot ko jaunu, – tas izklausās pēc ideālām brīvdienām! Šāda vieta ir Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē. Ja kādam šķiet, ka tas jau iepazīts un izstaigāts kopš bērnības, parku atkal apmeklējot, sagaidīs daudz pārsteigumu un garlaicīgi noteikti nebūs. Tikai jāsaliek gardumi piknika somā un jāieplāno brīva diena!

Pavasara darbi mežā

Ik pavasari a/s Latvijas valsts meži mežkopju dienaskārtībā ir trīs aktuālākie darbi – jaunu koku stādīšana, cīņa ar atkritumiem dabā un mežu ugunsdrošības uzturēšana.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide