Rīgā +26 °C
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

Barons kvartāls ar uzvaru sāk jauno BBL sezonu

Uzvaru Baltijas Basketbola līgas (BBL) jaunās sezonas pirmajā spēlē trešdien izcīnīja 2008. un 2010.gada Latvijas čempionvienība Barons kvartāls.

Aizvadītajā C apakšgrupas mačā Barons kvartāls izbraukumā ar rezultātu 77:75 (18:23, 19:22, 22:18, 18:12) pieveica Igaunijas komandu Tallinas Kalev.

Vēl minūti pirms spēles pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts 75:75, bet uzvaru Latvijas klubam nodrošināja Salvis Mētra, kurš pašā mača izskaņā iemeta abus soda metienus.

Barons kvartāls komandā rezultatīvākais ar 20 gūtiem punktiem bija Ilmārs Bergmanis, Mētra iekrāja 19 punktus, bet pie desmit punktiem tika Māris Gulbis.

Savukārt Kalev vienībā ar 18 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām izcēlās Emanuels Ikečukvu Okoje, kamēr Marks Kempbels guva 17 punktus.

Barons kvartāls ir pagājušās sezonas Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrās divīzijas spēcīgākais klubs, kas šajā sezonā atgriezīsies augstākajā līgā. Savukārt BBL turnīrā Barons kvartāls atgriezies pēc divu gadu pārtraukuma.

Šosezon BBL cīnīsies 23 komandas, kas sadalītas četrās apakšgrupās - trijās pa sešām komandām un vienā ar piecu komandu dalību.