Celtics atgūst vadību NBA finālsērijā pret Warriors

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) fināla trešajā spēlē Bostonas "Celtics" savā laukumā ar 116:100 (33:22, 35:34, 25:33, 23:11) pieveica Goldensteitas "Warriors" vienību, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1.

Spēlēs pirmajā daļā mājinieki prata iekrāt pat 18 punktu pārsvaru, bet puslaiku noslēgt ar +12. Tomēr viesi ne tikai atspēlējās, bet pat spēja trešajā ceturtdaļā izvirzīties vadībā. Izšķirošā trešajā sērijas spēlē izrādījās pēdējā ceturtdaļa, kurā mājinieki lieliski nospēlēja aizsardzībā, ļaujot "Warriors" gūt vien 11 punktus.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija Džeilens Brauns, kura kontā 27 punkti un izcīnītas deviņas atlēkušās bumbas. Tikmēr 26 punkti, sešas bumbas zem groziem un deviņas rezultatīvas piespēles sakrāja Džeisons Teitams, bet Markuss Smārts uzvaru kaldināt palīdzēja ar 24 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm.

"Warriors" sastāvā Stefens Karijs guva 31 punktu, Klejs Tompsons - 25, bet  18 punkti Endrū Viginsa rēķinā.

Arī sērijas nākamā spēle trešdien notiks Bostonā.

"Warriors" jau 26 izslēgšanas spēļu sērijās spējusi uzvarēt vismaz vienu maču izbraukumā. Šo NBA rekordsēriju Goldensteitas klubs aizsāka 2013.gadā.