Pirmdiena, 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Knicks pirmajā pārbaudes spēlē pirms NBA sezonas izcīna uzvaru pagarinājumā

Latvijas basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas Knicks komanda pirmdien pirmajā pārbaudes spēlē pirms Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) jaunās sezonas izcīnīja uzvaru pagarinājumā.

Knicks viesos ar rezultātu 124:121 (29:29, 28:33, 30:22, 21:24, 16:13) uzvarēja Vašingtonas Wizards komandu. Ņujorkas vienībai šī bija pirmā spēle jaunā galvenā trenera Deivida Fizdeila vadībā.

Jau vēstīts, ka Porziņģis turpina atlabt pēc februārī gūtās ceļgala saišu traumas un pagaidām nav skaidrības, kad liepājnieks varētu atgriezties laukumā.

Knicks komandā pirmajā pārbaudes mačā laukumā devās 17 spēlētāji. Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 14 punktiem bija Demjens Dotsons, kamēr 13 punktus sameta un desmit atlēkušās bumbas izcīnīja šovasar ar devīto numuru nodraftētais Kevins Nokss. Tāpat 13 punktus sameta Alonso Trīrs.

Savukārt Wizards rindās Kellijs Ubrī juniors izcēlās ar 15 punktiem.

Knicks trešajā ceturtdaļā panāca 71:62 savā labā, taču vadību drīz vien zaudēja. Tiesa, pēdējā ceturtdaļā vairāk priekšā atkal bija ņujorkieši, kuriem neilgi pirms pamatlaika beigām bija trīs punktu pārsvars, tomēr Wizards spēja panākt izlīdzinājumu. Savukārt papildlaikā Knicks vēlreiz ieguva pārsvaru, šoreiz to saglabājot

Nākamo pārbaudes spēli Knicks aizvadīs trešdien, kad viesosies pie Bruklinas Nets vienības, kuras rindās par vietu sastāvā cīnīsies šogad draftētais Rodions Kurucs.

Tāpat savai trešajai NBA sezonai ar Sanantonio Spurs gatavojas Dāvis Bertāns.