Sestdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Spurs uz ilgu laiku paliek bez sava pamata saspēles vadītāja Mareja

Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio Spurs komanda pirms Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas palikusi bez plānotā pamata saspēles vadītāja Dežontes Mareja, kurš sarāvis ceļgala krusteniskās saites, līdz ar to šosezon, iespējams, vispār nespēlēs.

Jau ziņots, ka Marejs traumu guva svētdien "Spurs" pārbaudes spēlē, kurā Sanantonio komanda savā laukumā ar rezultātu 93:108 (25:31, 16:15, 31:28, 21:34) piekāpās Hjūstonas "Rockets".

Bertāns šajā mačā laukumā bija 13 minūtes, kuru laikā guva divus punktus.

Tikmēr Marejs traumu guva otrās ceturtdaļas beigu daļā pēc sadursmes ar "Rockets" līderi Hārdenu, kā rezultātā savainoja labās kājas ceļgalu. Marejs vairākas minūtes pavadīja uz grīdas un laukumu pameta paša spēkiem, tiesa ar sāpēs saviebtu seju. Saspēles vadītājs devās uz ģērbtuvēm un mačā neatgriezās.

Tikmēr pirmdien viņam tika veikta magnētiskā rezonanse, kurā konstatēts krustenisko saišu plīsums, paziņojis klubs.

"Spurs" nenorāda, uz cik ilgu laiku spēlētājs izkritis no ierindas, taču parasti šādu savainojumu gadījumos atlabšana ilgst aptuveni pusgadu, vai pat ilgāk, līdz ar to Marejs laukumā labākajā gadījumā varētu atgriezties vien pašās sezonas beigās.

Mareja zaudējums komandai ir pamatīgs trieciens, jo viņam bija paredzēta pamata saspēles vadītāja loma.

Kā ziņots, ceļgala traumas dēļ "Spurs" sezonas sākumā būs jāiztiek arī bez šogad draftētā aizsarga Lonija Volkera.

"Spurs" uzvarējusi divās no trim šosezon aizvadītajām pārbaudes spēlēm. Nākamajos mačos Sanantonio basketbolisti tiksies ar Atlantas "Hawks" un Orlando "Magic" vienībām.

Jaunā NBA sezona sāksies 16.oktobrī.

Vītoliņš: Mums vairs nav ko zaudēt

Latvijas hokeja izlases noskaņojums pirms spēles ar Zviedrijas komandu ir kaujiniecisks, piektdien pēc treniņa sarunā ar žurnālistiem sacīja komandas galvenais treneris Harijs Vītoliņš.