Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

Bertānam viens precīzs tālmetiens Mavericks uzvarā pār Pelicans

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē realizēja vienu tālmetienu, viņa pārstāvētajai Dalasas Mavericks tiekot pie uzvaras izbraukumā.

"Mavericks" izbraukuma spēlē ar rezultātu 125:118 (45:27, 26:31, 34:23, 20:37) pārspēja Ņūorleānas "Pelicans", tiekot pie sestās uzvaras pēdējās septiņās spēlēs.

Bertāns laukumā bija 17 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā guva trīs punktus, realizējot vienu no septiņiem tālmetieniem. Viņš arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, vienu reizi rezultatīvi piespēlēja un sakrāja divas personīgās piezīmes, noslēdzot spēli ar +/- rādītāju -2.

Rezultatīvākais Dalasas vienībā bija Luka Dončičs, kurš guva 49 punktus, izcīnīja 15 atlēkušās bumbas un sakrāja astoņas rezultatīvas piespēles, bet 20 punktus pievienoja Maksi Klēbers.

"Pelicans" rindās 38 punktus guva Kristiāns Džeimss Makkolums, kamēr Jons Valančūns pievienoja 16 punktus un 18 atlēkušās bumbas.

Citā spēlē pie panākuma izbraukumā tika arī Vašingtonas "Wizards", kas viesu lomā ar rezultātu 117:103 (26:28, 29:23, 23:27, 39:25) uzvarēja Bruklinas "Nets".

Jau ziņots, ka Kristaps Porziņģis debitēs Vašingtonas vienībā pēc NBA Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma.

"Wizards" labā septiņi basketbolisti guva vismaz desmit punktus, taču rezultatīvākais ar 20 gūtajiem punktiem bija Rui Hačimura.

Bruklinas komandā Petijs Millss izcēlās ar 22 punktiem, bet 20 punktus pievienoja Kems Tomass.

"Mavericks" ar 35 uzvarām un 24 zaudējumiem Rietumu konferences turnīra tabulā ieņem piekto vietu, kamēr "Wizards" ar 27 uzvarām 58 aizvadītās spēlēs Austrumu konferencē ierindojas 11.pozīcijā.