Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Bertāns traumas dēļ nepabeidz NBA spēli

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien traumas dēļ nepabeidza Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēli.

Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" viesos ar rezultātu 111:118 (23:34, 37:29, 17:21, 34:34) atzina Atlantas "Hawks" pārākumu.

Latviešu basketbolists traumu guva pirmās ceturtdaļas pēdējā minūtē, kad, cenšoties triekt bumbu grozā pāri Gorgi Dzengam, neveiksmīgi piezemējās. "Wizards" galvenais treneris Vess Anselds juniors pēc spēles minēja, ka Bertāns sastiepis kreisās kājas potīti.

Bertāns pirmdien paguva nospēlēt trīs minūtes un vienu sekundi, pirms laukuma pamešanas realizējot divus soda metienus.

Vašingtonas vienībā rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Bredlijs Bīls, lielāko daļu jeb 19 sametot pirmajā puslaikā. 14 punkti un desmit rezultatīvas piespēles bija Spenseram Dinvidijam.

"Hawks" rindās 26 punkti bija Trejam Jangam, 16 punktus guva un 12 atlēkušās bumbas izcīnīja Klints Kapela, 16 punkti bija Bogdanam Bogdanovičam, bet 15 punkti - Kemam Redišam. Atlantas basketbolisti realizēja visus 29 soda metienus, 11 no tiem grozā raidot Jangam.

Piedzīvotais zaudējums ASV galvaspilsētas komandai liedza izcīnīt sesto uzvaru sezonas septītajā spēlē. Tas vienībai būtu labākais sezonas sākums kopš 1974.gada, kad Vašingtonas "Bullets" regulārā čempionāta startā izcīnīja septiņas uzvaras pēc kārtas.

"Wizards" ar piecām uzvarām septiņās cīņās ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē, kur "Hawks" ar četriem panākumiem septiņos mačos ir devītā.

Trešdien Vašingtonas vienība ar maču pret Toronto "Raptors" uzsāks trīs mājas spēļu sēriju.