Rīgā +20 °C
Pirmdiena, 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra

Biedriņa pārstāvētā Jazz komanda piedzīvo astoto neveiksmi pēc kārtas

Vienīgā Latvijas basketbolista NBA Andra Biedriņa pārstāvētais klubs Jūtas Jazz pirmdien piedzīvoja neveiksmi arī astotajā jaunas sezonas mačā, savā laukumā ar rezultātu 81:100 piekāpjoties Denveras Nuggets. Latvietis arvien atgūstas pēc savainojuma un nebija iekļauts Jazz pieteikumā.

Pirmos sešus punktus šajā spēlē guva viesi, tomēr Jazz 1.ceturtdaļas laikā atspēlējās un panāca pat 10 punktu pārsvaru. Pirmās 12 minūtes izdevās noslēgt ar 26:20 savā labā, bet puslaika atpūtā ejot uz tablo tomēr +1 Denverai - 45:46.

Arī trešajā ceturtdaļā spēle risinājās līdzīgi un pirms pamatlaika pēdējām 12 minūtēm Jazz atradās iedzinējos tikai ar -2, tomēr smagi zaudētās beigas (13:30) par uzvaru cīnīies vairs neļāva. Jazz labā 22 punktus iekrāja Gordons Hejvords, kuram arī septiņas kļūdas, bet 21 punkts un 13 atlēkušās Derikam Feivorsam. Uzvarētājiem 17 punkti un 10 piespēles Tajam Lovsonam, bet vismaz 10 punktus guva vēl četri basketbolisti.

Jazz arvien ir vienīgā komanda līgā, kas nav tikusi pie uzvaram un ieņem pēdējo vietu arī Rietumu konferencē.

Vēl vienā mačā lielisko startu turpināja Indianas Pacers komanda, kas savā laukumā ar 95:79 uzveica Memfisas Grizzlies. Uzvarētājiem 23 punktus guva aizvadītās nedēļas labākais NBA spēlētājs Pols Džordžs. Tikmēr Lenss Stīvensons iekrāja triple-double, gūstot 13 punktus, atdodot 12 rezultatīvas piespēles un izcīnot 11 atlēkušās bumbas. Pacers ir vienīgā komanda līgā, kas vēl nav zaudējusi - astoņas uzvaras tikpat mačos.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta pirmdienas spēļu rezultāti:

Šarlotes "Bobcats" - Atlantas "Hawks" 94:103 (29:26, 25:20, 16:34, 24:23);
Indiānas "Pacers" - Memfisas "Grizzlies" 95:79 (23:16, 23:23, 26:16, 23:24);
Filadelfijas "76ers" - Sanantonio "Spurs" 85:109 (13:31, 25:26, 26:26, 21:26);
Bostonas "Celtics" - Orlando "Magic" 120:105 (31:25, 28:25, 28:24, 33:31);
Čikāgas "Bulls" - Klīvlendas "Cavaliers" 96:81 (20:17, 25:19, 19:24, 32:21);
Hjūstonas "Rockets" - Toronto "Raptors" 110:104 (24:20, 23:13, 24:29, 16:25, 8:8, 15:9) - otrajā pagarinājumā;
Jūtas "Jazz" - Denveras "Nuggets" 81:100 (26:20, 19:26, 23:24, 13:30);
Portlendas "Trail Blazers" - Detroitas "Pistons" 109:103 (34:30, 24:25, 25:23, 26:25);
Losandželosas "Clippers" - Minesotas "Timberwolves" 109:107 (23:26, 36:32, 26:22, 24:27).

Jansonei 14. vieta Eiropas junioru kausa posmā

Jaunā triatloniste Beāte Jansone svētdien izcīnīja 14. vietu Eiropas junioru kausa posmā Serbijā. Kopumā šajā nedēļas nogalē starptautiska līmeņa sacensībās startēja septiņi Latvijas sportisti.