Rīgā +4 °C
Ceturtdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns

Biedriņam 4 punkti, Warriors trešais zaudējums pēc kārtas

Trešo zaudējumu pēc kārtas Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) čempionāta spēlē piedzīvojuši Goldensteitas Warriors basketbolisti, kas šoreiz ar 95:101 piekāpās Sanantonio Spurs.

Spēles pirmo pusi vadībā atradās Warriors, turklāt neilgi pirms otrās ceturtdaļas beigām Warriors iekrāja pat desmit punktu pārsvaru (53:43). Pārsvaru izdevās nosargāt līdz trešā perioda vidum - Spurs pamazām panāca pretiniekus. Turpinājumā epizodiski vadībā atradās te viena, te otra komanda, taču pirms pēdējās ceturtdaļas Warriors atkal bija piecu punktu pārsvars (75:70). Spurs ļoti veiksmīgi aizvadīja spēles pēdējās desmit minūtes, guva deviņus punktus pēc kārtas un panāca vadību ar 91:88. Spurs nosargāja nelielo pārsvaru, turklāt pēdējās minūtēs Warriors neveicās metienu realizācijā.

Andris Biedriņš laukumā devās komandas sākumsastāvā un nospēlēja kopumā 13 minūtes un 36 sekundes. A.Biedriņa rēķinā četri punkti (realizēti divi no trim divpunktu metieniem), piecas bumbas zem groziem un trīs bloķēti metieni. A.Biedriņš šajā spēlē nenopelnīja nenevienu piezīmi.

Monta Eliss ar gūtajiem 38 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm bija Warriors rezultatīvākais spēlētājs.

Warriors piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas. Līdzšinējās sezonas sešās spēlēs Warriors rēķinā divi panākumi un četras neveiksmes.