Trešdiena, 8. maijs
Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Biedriņš pieticīgs Warriors uzvarā pār Portlendu

Šorīt uzvaru Nacionālās basketbola sociācijas (NBA) regulārajā turnīrā izcīnīja latviešu basketbolista Andra Biedriņa pārstāvētais Goldensteitas Warriors klubs, kas savā laukumā ar 101:93 pārspēja Portlendas Trail Blazers.

Portlenda pirmajā puslaikā prata gūt par pieciem punktiem vairāk (53:48) kā mājinieki -  Goldensteitas basketbolisti. Lielā pakaļdzīšanās sākās 3.ceturtdaļā, kuru Warriors uzvarēja ar 11 punktu pārsvaru, bet atlikušajā laikā rezultātu noturēja, pēc trīs zaudējumu sērijas atkal tiekot pie panākuma – 101:93.

Andris Biedriņš spēlēja 15 minūtes un 21 sekundi, otro maču pēc kārtas neizdarīja nevienu metienu pa grozu un palika bez punktiem, viņa kontā viena atlēkusī bumba, viena piespēle un trīs piezīmes. Goldensteita ar sešām uzvarām un 11 zaudējumiem pakāpusies uz 13.vietu Rietumu konferencē.

Rietumos labāko astoņniekā atgriezušies Lakers, kas Losandželosas derbijā pārspēja otru pilsētas klubu Clippers ar 96:91. Vēl pie uzvaras tika līgas vājākais klubs Vašingtonas Wizards, kas Austrumu konferences pastarīšu duelī  ar 92:75 apspēlēja Šarlotes Bobcats. Tā bija pirmā Rendija Vitmana spēle kā Vašingtonas galvenajam trenerim – viņš ieņēma tikko atlaistā Flipa Saundersa vietu.