Rīgā +19 °C
Sestdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

BK Ventspils ceturtajā ceturtdaļā izsēj 24 punktu pārsvaru un zaudē Rūdupis komandai

Iespaidīgu neveiksmi Baltijas Basketbola līgas elites divīzijas turnīrā piektdien piedzīvojuši BK Ventspils basketbolisti, kuri savā laukumā pēdējā ceturtdaļā izsēja 24 punktu pārsvaru un ar 77:78 (48:32) pamanījās zaudēt Lietuvas komandai Prienu Rūdupis.

Pirmā puslaika vidū ventspilnieki dažu minūšu laikā no 17:14 panāca 33:15 savā labā. Trešajā ceturtdaļā viesi starpību samazināja līdz 59:48, taču laukuma saimnieki nekavējoties atbildēja ar 13 punktiem pēc kārtas, un pirms pēdējās ceturtdaļas viņu pārsvars it kā šaubas neradīja - 72:48.

Neiedomājamā kārtā Ventspils basketbolisti līdz pamatlaika pēdējai minūtei pamanījās visu pārsvaru pazaudēt, un divas sekundes līdz finālsirēnai Rūdupis spēlētājs Sims Buterlevičs ar diviem precīziem soda metieniem panāca uzvaru Rūdupis komandai.

Triju Latvijas klubu sešu zaudējumu sēriju BBL Izaicinājuma kausa izcīņā piektdien izdevās pārtaukt BK Valmiera basketbolistiem, kuri, pateicoties Ernesta Kalves 21 gūtajam punktam, uzvarēja Tallinas Tehniskās Universitātes komandu 75:60. Uzvaru izcīnīja arī iepriekš divus zaudējumus piedzīvojušie biznesa augstskolas Turība basketbolisti - 81:64 pār Rapla BS komandu no Igaunijas.