Pirmdiena, 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra

BK Zemgale otrā pagarinājuma pēdējā sekundē pārspēj Techasas basketbolistus

Basketbola klubs Zemgale Baltijas līgas Izaicinājuma kausa izcīņas otrā posma spēlē savā laukumā otrajā papildlaikā ar 95:92 (47:46, 80:80, 88:88) pārspēja Paņevēžu Techasas vienību. Ar četrām uzvarām deviņās spēlēm pirms pēdējās kārtas jelgavnieki turnīra tabulā ieņem piekto vietu sešu komandu konkurencē.

Otrās ceturtdaļas sākumā mājinieki bija iekrājuši deviņu punktu pārsvaru (30:21), taču ļoti ātri to iztērēja (32:31), un līdz pārtraukumam cīņā ritēja līdzīgi.Otrā puslaika lielāko daļu BK Zemgale saglabāja nelielu pārsvaru, taču pamatlaika pēdējās minūtes sākumā Techasas basketbolisti panāca izlīdzinājumu 78:78. Astoņas sekundes līdz beigām Ilmārs Bergmanis realizēja divus soda metienus, tomēr viesi spēja atspēlēties.Pirmajā pagarinājumā uzvarētājus neizdevās noteikt, punkts punktā cīņa aizritēja arī otrajā, līdz pēdējā sekundē Bergmaņa tālmetiens nodrošināja laimīgu uzvaru laukuma saimniekiem.Turnīra pēdējo maču BK Zemgale aizvadīs piektdien pret Utenas klubu Juventus.

BBL Izaicinājums kauss

BK Zemgale – Techasas 95:92 (26:19, 47:46, 67:63, 80:80, 88:88)
Bergmanis 23, Krūmiņš 19, Rozītis 17, Brūniņš 11
KK Kaunas – Neptūnas 71:100, Juventus – Alytus 97:65.

Situācija Izaicinājuma kausa izcīņas turnīrā: KK Kaunas 6-3, Utenas Juventus 6-3, Paņevēžu Techasas 5-4, Klaipēdas Neptūnas 5-4, BK Zemgale 4-5, Alītas Alytus 1-8.