Pirmdiena, 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra

BK Zemgale piedzīvo smagu zaudējumu BBL Izaicinājuma kausa izcīņas spēlē

BK Zemgale basketbolisti Baltijas līgas Izaicinājuma kausa izcīņas otrā posma septītās kārtas spēlē viesos ar 74:99 (34:53) piekāpās Utenas Juventus vienībai. Ar trim uzvarām septiņās spēlēs jelgavnieki turnīra tabulā dala 4.-5.vietu.Jau ar pirmajām minūtēm laukuma saimnieki pārņēma vadību, un pēc rezultatīvi aizvadīta pirmā puslaika vidusposma (20:6) viņu pārsvars pietuvojās 20 punktu atzīmei (38:19).

Trešās ceturtdaļas vidū Zemgales basketbolisti starpību samazināja līdz 11 punktiem (51:62), taču tuvāk mājinieki viņiem pietuvoties neļāva – astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām bija atkal 54:73. Ceturtajā ceturtdaļā Juventus starpību vēl vairāk palielināja.Rezultatīvākais ar 29 gūtiem punktiem viesu sastāvā bija Ilmārs Bergmanis.Situācija Izaicinājuma kausa izcīņas turnīrā: KK Kaunas 5-2, Utenas Juventus 5-2, Paņevēžu Techasas 4-3, BK Zemgale 3-4, Klaipēdas Neptūnas 3-4, Alītas Alytus 1-6.